Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbie aklinialirimsmile saclarin kiyafetin renk uyumu cok güzel boshayallersmileboshayallersmile

arkadaslar cumartesi bir dugun var yeni elbise alcam bir arkadas tertemiz kutuda ayakkabim var parlak resimi cekip eklesem fikir verirmisiniz parlaga ne gider falan

kimsecikler yok buralardasempatiksalakcinni
bende tatilden 2 kare koyayım okadar tatile gittim ama nete giremediğimden ekleyememiştim. ekliyim bari kimsecikler yokkenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

41071150843706525310641.jpg

sn853143.jpg

Yaz bitti biteli bende doğru düzgün resim çekilmedim maksat burası boş kalmasın bende yazdan kalma bi foto ekliyim..Alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan
3170.jpg

koyma boyle fotograflarınısempatiksalakcinni kıskanıyom bak bacaklar super sen super:1shok:

lilyum_85 seninde bacaklar cok gusel valla gozum oralara gidiyo yapcak birsey yok gusel oluncasempatiksalakcinni

koyma boyle fotograflarınısempatiksalakcinni kıskanıyom bak bacaklar super sen super:1shok:

Bana mı diyosun canım bunu sempatiksalakcinni
Sen kendi bacaklarına bak tatlım benimkilerden daha uzun olduğu kesin kıskanılcak bişey yok yani kaydirigubbakcemile3

plakalara geçemedim ben daha didemcim.5 gün izin kullandığı için uzadı malesef.3 gün sonra geçiyorum

Yaz bitti biteli bende doğru düzgün resim çekilmedim maksat burası boş kalmasın bende yazdan kalma bi foto ekliyim..Alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan
3170.jpg

wuww :lepi:fizik süper giydiklerinde yakışmış ama kıskanmadım gamyoncuiremsu

Son düzenleyen: Moderatör:
Lilyum canim fizik, ten rengi ve bacaklar muhtesem :nazar:
Bunlara bakmaktan kiyafetlerini pek inceleyemedim :jeyyar:

Didem sen de süper görünüyorsun canim, maasallah yerimseniben

Son düzenleme:
X