Bugün ne giydin? Çek görelim..

lilyum 85 cok zarifsin canim tek begenmedigim sey icindeki badininde koyu olusu bogmus seni keske acik renk bir badiyle ona uygun bir ayakkabi giyseydin,

demothyciimm ne desemki san cok begendim yine hic gözü yormayan ne kadar güzel bir kombin yine masallah sana

strelitzia etegin badin uyumlu duruyor renk olarak , ama resimden tam anlasilmiyor kiyafetlerin sekli yan profil oldugu icin malesef yani ben tam anliyamadim

Son düzenleme:
demothy ben de çok beendim saçın çıtçıt diilse nasıl uzattın yaa

uzatamıyorum canım ,yani uzun saçı her zaman kullanamıyorum ,daha çok ne uzun ne kısa katlı kestriyorum.Oyüzden çıt çıt kullanıp cnm istediğinde uzatıyorum ohaoldumsmile

mavi eren yoksa siz bir şarkıcı filan mısınz aynı ünlülere benziyosunuz giyim kuşam fizik çok güzelsiniz ya

Son düzenleme:
Demothy'cimm seni ne zaman görsem resmen positif enerji veriyorsun bana zemuszemus

yüzün masallahh okadar güzell kii bakdikca bakasi gelioo insanin :)

giyim tarzinida cok begeniyorumm citi pitisin heep :asigim:
kendine yakisani hep bulup giyiosun a.s.

genc kiz olmaaak vardiii ahh ahh kaydirigubbakcemile3

buda $imdiki ben di$ari oglu$umla gezmeye gidiyoruz :)) hazir elime firsat gecmi$ken daha net bir resim eklemek istedim
Herkese iyi Aksamlar

Demothy, güzel bir stilin var e yüz güzel fizik güzel kombinler de iyi olunca bakakaliyoruz böyle

lilyum 85 .....her iki kılıkta süper... çok ama .çok beğendim.. fiziğin de mükemmel...maşallah...

demorty...canım benim her zamanki gibi çoooooook tatlısınnnnnnnnnn....aklinialirimsmile

kontes....tayt tunik ve çizme çok hoştu...boshayallersmile

StreLitzia... elbisen çok şekermiş...iyi gezmeler....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…