Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayy delikafadulden kesinlikle !!!! ama bisey diym, ilarzumuz hooray:) el atarsa abooov diyorum, adam kalpten gider. süper fikir alkisalkisalkis

yok yani kalbi güm güm olsunda kalpten gıtmesın
enişte gamzeye lazım zemuszemus

kız gamze ankarada olaydın ben hemen cekıverırdım eyelıner ı sana benım en guzel yaptıgım şeydir eyeliner çekmek:hulya:

lilyum yorumun için çok teşekkürler a.s.
elbiseni çok beğendim acayip yakışmış fiziğine canım bi tek ayakkabılar uyumsuz geldi çok spor kalmış sanki bu elbise için
mavi eren elbisenin modeli rengi çok hoşmuş yakışmış sana ama ayakkabılar çok kaba kalmış sanki çok belli olmuyo ama
selayım yerim sizi ben Şeniz çok şık olmuşsun bu tuniğini seviyorum kemerle de hoş durmuş

ouf şimdi sana ne desem yalan olur canım çünkü en ufak bi fikim yok seninle ilgili bi resim çekip koysaydın saçın şöyle olsun şöyle kıyafet giy diyebilirdik ama hafif topuklu ayakkabılar ve elbiseler alarak başlayabilirsin canım şık ayakkabılar giydiğinde kot tişört de olsa kadınsı durur, saçının nasıl olduğunu bilmediğim için bişey diyemiyorum

Son düzenleme:
kontesim çizmelerini çok beğendim seviyorum böyle çizmeleri taytla da güzel durmuş
bilenzüklerini ojelerini de çok beğendim ama kazağını pek beğenmedim tatlım ya :kedi:

begenen begenmeyen herkese tesekkür ettim bana yorum yapanlari bende begendim

mavi eren canim elbisen cok güzel ve bir okadarda gösterisli o yüzden ayakkabilari keske daha sade secmis olsaydin ben resmi büyültüp baktim ve daha sade bir ayakkabiyi bu elbisenin altina daha cok yakistiririm

ouf yasin kücük sanirim o yüzden nerde cikacaginizida bilmedigimden güzel bir kot ve üzerine $Ik bir bluz olabilir diye düsündüm saclarina düz fön cekebilirsin cok abartiliya gerek yok ayakkabilarda topuklu bir cizme giyip kadinligini öne cikaran kücük aksesuarlar kanttinmida tamamdir

Kontescim kazagini sevmedim ama uyum olarak hepsi bütün yani güzel olmus canim
Lilyum canim hosgeldin tekrardan aramiza $Ik bayan zemuszemus yine cok hos olmusun elbiseni cok begendim ayakkabilari yakistiramadim bende altina ama minnicik cantanla uyumu gözümden kacmadi

Son düzenleme:
mavi eren ayakkabı tercihin değişik olsaymış daha güzel olurmuş elbisen harika duruyor
selay tuniğin çok tatlı kucağındaki de öylee
kontescim kazağını ben de pekk beğenmedim ama diğer ayrıntılar çok hoş

hürremi görmemişim elbisenin rengi yakışmış tatlım önde arkada detaylar var sanırım özellikle önden görüntüsünü merak ettim

wowww kk nın süsslüü hatunları hepiniz harika görünüyorsunuz gerçektende.
Çizmeleri falan görünce bir hoş oluyorum :) Biz burda hala yaz modunda olunca...:)

aa Hürrem dönmüş hoşgeldin kuzucum gördüğüm doğum yapmış en cici annelerden birisin... :)
seni yeniden buralarda görmek güzel....

Hepinize teşekkür ederim kızlar...fakat ayakkabılarım çok güzel aslındaa....belki fotoğrafta anlayamamış olabilirsiniz..çantamla uyumlu ...tabi zevk meselesi herkese saygı duyuyorumm..güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorumm

mavi erencim ayakkabın güzele benziyor da resimler ufajk olduğu için uyumsuz gibi görnüyo canım istersen tek eklee bakalım merak ettim ben yakından da görmek isterim öantanla ayakkabını

selayhus ve hanturks önce cevap verdiğiniz için çok teşekür ederim normal bi kafede buluşucaz aslında şatafata gerek yok ama bu yaşıma kadar hep erkek gibi giyindim yaşım 18 kaşımı bile bu dönem aldırdım o derece o yüzden bilmiyorum :s

esmerim koyu kestane saç rengim kahverengi gözlerim zayıfım biraz boyum 1.55 kilom 47 :s

nolur biri yardım etsin çok ihtiyacım var ya

üzerine oturan bir kot ve uygun bir bluz giyebilirsin, saçlarına da fön çektir tamamdır....

sana topuklu ayakkabı yakışıyor kontescim, daha sık giymelisin taytta hoşş durmuş...

hürremcim o nasıl bir fiziktir yaa maşallah tatlım nazar değmesin, ben çok beğendim uyumu...

mavi-eren resmin küçük olduğundan ayakkabıları göremedik ama kıyafetin 10 numara sana çok yakışmış mahsuru yoksa büyük eklersen sevinirim inceleyelim azıcık
sempatiksalakcinni

selayhus oğluşunun yeni yaşı kutlu olsun güzel günler göresiniz beraber inşallah... kemerli çok hoş olmuş trikon... bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…