Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hürrem2000
Dügünde süper olmussun.. masallah.. allah nazardan korusun...
Senin saclarin öyle kalinmi yada citcitmi? masallah tekrar

bugün ben ve yeni yaptığım kolyem
2658.jpg

hanturks anammmmmmmmmmmmm ben bunu yeni gördüm kolyeyi görmüştüm kombinin ile çok zarifsin canım sadee ama çooook hoşsun...:lepi

kkontes cnm bluzun tarzım değil ama güzel yakıştırmışsın kendine ...
mavi-eren cnm ben çk beğendim yine seni ayakkabılar bence çok uyumlu çok tarz olmuş aynı tonlara bürünmekten iyidir siyah hareket katmış ...ayakkbılarını ne kadar beğendiğimi yine söylememe gerek yoktur umarım...
lilyum_85 cnm elbise çok hoş fakat terlikler sanırım gündelik kaçmış ama tabiiki sen beğendiysen sorun yok...

kontes çok beğendim tayt ve çizmelerle çok hoşsun.

yorum yapan herkese çok teşekkür ederim özlemişim sizleri...herkesler beğenmemiş terliklerimi ama izmire arkadaşlara gezmeye gitmiştik 2-3 günlüğüne. elbiseyide ordan beğenip aldım ve gece dışarı çıkacak olunca bu elbiseye mecburiyetten bunları uydurdum :) yoksa tercihim farklı olacaktı ama günlük arkadaşlarla gece gezmesi olunca fazla sırıtmadı terlikler :KK70:

bu arada girdapp canım ben elbisemi batik ten aldım. sende bak mutlaka bulursun. ama bulamassanda zara mango o tür mağazaları bi gez derim ama batik te mutlaka bulursun.

Son düzenleme:
Hepinize teşekkür ederim kızlar...fakat ayakkabılarım çok güzel aslındaa....belki fotoğrafta anlayamamış olabilirsiniz..çantamla uyumlu ...tabi zevk meselesi herkese saygı duyuyorumm..güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorumm

ayakkabilar benimde zevkime pek uymasada uyumlu olmus bence. elbisenin bicimi cok güzel, rengi sana yakisiyor. Ama bu kiyafeti saclarin tamamlamis. cok zevklisin mavi eren :nazar:

selayhus ve hanturks önce cevap verdiğiniz için çok teşekür ederim normal bi kafede buluşucaz aslında şatafata gerek yok ama bu yaşıma kadar hep erkek gibi giyindim yaşım 18 :KK43: kaşımı bile bu dönem aldırdım o derece o yüzden bilmiyorum :s

esmerim koyu kestane saç rengim kahverengi gözlerim zayıfım biraz boyum 1.55 kilom 47 :s

söyle biseyler olabilir, evdeki esyalarina göre uydurabilirsin.

o733179

o738881

o740575

o615759

Selam kızlarr hihoyyyt girmeyi köklü değişimler olmuş sitede iyi de olmuş beğendi/beğenmedi vereliniortak beğenen beğenmeyen herkeseee çoook teşekkürler şimdiden ..Sıradan bi gün ,özel bişey yoktu ctesi olmasına rağmen işe gittim az önce geldim akannehir​

resim1252.jpg
,
resim1244.jpg

çok güzelsi demothy. senin boyun ve kilon kaç acaba? bu ara taktım da. fiziğin çok güzel bu arada.

Teşekkür ederim kızlar opuyorumnanaktan 1.72 boyum 55 kiloyum..Ama yanaklarım tombiş olduğu için genelde kilolu sanıyolar beni sempatiksalakcinni

demoty yukarda beğendim butonunu kullandım ama bi kez daha yazmak istedim çok tatlısın yaa, herşeyi yakıştırıyosun kendine maşallah canım...

demooooo boshayallersmile boshayallersmile
çok güzelsin, çok şıksın, çok şekersin tatlım, maşallah sana...
:1hug: :nazar:

X