Bugün ne giydin? Çek görelim..

tuti hos duruyorsun canim saclarini derhal boya :))) don adidas canta puma her telden calarim diyorsun...

barbi canim renk uyumun yine süper. güzel yüzlerinizi göremiyoruz ama edaniz havaniz hos

tuti çok rahat fakat şık görünüyosun ama kolundaki inciler hiç uymamış kıyafete ya
barbi eteklerine bayılıyorum senin, eteği çok tercih ediyosun ve yakıştırıyosun ben çok seviyorum ama rahat edemediğim için pek giymiyorum :çok üzgünüm:

oyy şölee bi bakayım dedim
tutiiiii yirim seni kıs çok datlu olmuşsun pembiş pembiş opuyorumnanaktan
barbieveken herzmanki gibi çok şık benim tonlarım krem ve kahveler çok seviyorum
bu arada etek süper durmuş aklinialirimsmile

ben bugünkü ev halimi koyabilseydim eğer hepiniz yerlere yatardınız
tarif ediyorum mor beyaz sweat
gri eşofman
kahverengi yelek
mor çorap

ıyyyy akannehir
sanırım toparlanmam için aşkımın gelmesi lazım sempatiksalakcinni

barbi canim renk uyumun yine süper. güzel yüzlerinizi göremiyoruz ama edaniz havaniz hos

o senin hoşluğun canımcım , sağol

barbi eteklerine bayılıyorum senin, eteği çok tercih ediyosun ve yakıştırıyosun ben çok seviyorum ama rahat edemediğim için pek giymiyorum :çok üzgünüm:

etek vazgeçilmezimdir yaz kış, çok rahat ediyorum ben
çizmelerlede rahat kullanıyorum ya ondan:) teşekkür ederim

oyy şölee bi bakayım dedim
barbieveken herzmanki gibi çok şık benim tonlarım krem ve kahveler çok seviyorum
bu arada etek süper durmuş aklinialirimsmile

tşk ederim cancu, bende çok severim bu tarz pastel renkleri
eteğimi beğenmene sevindim a.s.

evde hepimiz öyleyiz tatlım
şahsen biz röpdöşambırla falan oturmuyoruz evde yani :roflol:

kkontess seni simdi gördüm canim cok hos duruyor pembelerin tam bahar havasina uyan kiyafetler

barbi 55 bin kere sordular sende söyledin saçlarının rengi çok tatlı canım aceba bana yakışırmı beyaz tenliyim ben :uhm:

bud BENDEN kızlar bu konuyu yeni farkettım ama her giydiğimi koyucam artık bide giydiklerimizin nerden olduklarını eğer yenilerse fiyatlarını falan da verelim ki beyenip almak isteyenler olabilir.Bu arada burası Bursa Cumalıkızık köyü...

bazı ınsanların dertlerını,komplekslerini anlamıyorum.etıket gorup kendı kendıne yazdıgını sanan bazı ınsanlar ıcın boyle bır acıklama yapma geregı duydum selayhusun tarzını kıyafetlerını HERZAMAN begenıyorum ve bu yuzden selayhus hep şık yazdım.ne selayhusun bunu kendısının yazmasına ıhtıyacı var nede oyle bır karakterı var.
etıketlere bakınca ne kadar sınır bozucu olursa olsun benım bır damla umrumda degıl acık acık yorum yazmak yerıne etıket yapmayı tercıh eden korkak-kıskanc-acız artık hangı sıfattaysa onlar ıcın ne sınırımı bozarım nede foto ekleme hevesım kacar aksıne daha cok heveslendım.buraya fotoraf koyan arkadaslarımın hepsının paylasımları cok guzel lutfen bos ınsanlar ıcın hevesınız kacmasın sızınde.sadece buraya bu yazıyı yazmak zorunda kalmama uzuldum.

bazı ınsanların dertlerını,komplekslerini anlamıyorum.etıket gorup kendı kendıne yazdıgını sanan bazı ınsanlar ıcın boyle bır acıklama yapma geregı duydum selayhusun tarzını kıyafetlerını HERZAMAN begenıyorum ve bu yuzden selayhus hep şık yazdım.ne selayhusun bunu kendısının yazmasına ıhtıyacı var nede oyle bır karakterı var.
etıketlere bakınca ne kadar sınır bozucu olursa olsun benım bır damla umrumda degıl acık acık yorum yazmak yerıne etıket yapmayı tercıh eden korkak-kıskanc-acız artık hangı sıfattaysa onlar ıcın ne sınırımı bozarım nede foto ekleme hevesım kacar aksıne daha cok heveslendım.buraya fotoraf koyan arkadaslarımın hepsının paylasımları cok guzel lutfen bos ınsanlar ıcın hevesınız kacmasın sızınde.sadece buraya bu yazıyı yazmak zorunda kalmama uzuldum.

Fıstıklar epeydir takip edemiyordum burayı buaralar inanılmaz canım sıkkın ondan bunalım takılıyorum dolayısıyla da kıyafti falan hiç düşünecek halde olamıyorum :bbo: Ama inşallah bende düzeleceğim :Saruboceq:

Buaraya gelipte ilk Xzgimi görmek beni çok mutlu etti benim balım her haliyle muhteşem harikasın canım fıstıkım :asigim:

kubrabarbaros_canbey tatlım maşallah ne sevimli çıkmışsın öyle ayrıca pembede inanılmaz yakışmış Rabbim nazarlardan korusun şirinem seni

Kkontess tam bahar mevsimine uygun giyinmişsin canım cıvıl cıvıl içimi ısıttın valla yerimseniben

Barbiveken maşallah canım her zaman ki gibi harikasın yine valla sana hayran kaldım :asigim:

Fıstıklar çok önceki sayfalara gidemedim kusura bakmayın emi eminim ki hepiniz yine birbirinizden şıksınızdır :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…