Bugün ne giydin? Çek görelim..

aslıcım üstündekini çok beğendim
gamzecim 1. kombininde boynundaki şal olmasa daha iyi olurmuş

kontes ceketin çok tatlıı, gömleğinle de uyumlu buldum ben.. takip ettiklerimdensin a.s.

aslıhasan senin kombinini de çok beğendim tatlım a.s

rockerx çok şıksın :)))

gerçekten hoş ve bakımlısın..saçların için kullandığın özel bir ürün varmı acaba....önerin :):)):) şıklığında en üst düzeyde..tebrik ederim

aslıhasan senin kombinini de çok beğendim tatlım a.s

teşekkürler tatlım a.s.

aslıcım üstündekini çok beğendim
gamzecim 1. kombininde boynundaki şal olmasa daha iyi olurmuş

teşekkkürler canımcım :kedi:

ee aslııı ben sana nedimmmmm buralara kadar dibime kadar geliyorsunn fakat bi alo demiyorsun yada zile basmıyorsun öylemii?? yazdım bunu bi kenaraaa..

Bu arada çok şeker olmuşsun dememe gerek bile yok :)

teşekkür ederim canım.
geçen birinin ismini yanlış telafuz ettiğim için biraz ters tepki alınca pek yanaşamadım bir daha açıkcası.o yüzden haber vermek istemedim.yine ne tepki alacağımı bilmediğim için....

evet tatlım ordaki park kaydirigubbakcemile3 teşekkür ettimmm

ASLIHASAN canim cok tatli olmussun üzerindekine bayildim...

teşekkür ederim beyenmene sevindim canım Şeniz

rahat ve shik cok sevdim, üzerindekine bayildim rengiyle kesimiyle dügmeleriyle cok hosh

sağol tatlım banada değişik geldi aldım ertesi günde giydim fotolarıda sizle paylaştım hemen

şişşşşttt sessiz olun kız uyuyooo:roflol::roflol:dün kuzenlerle buluştuk teyzoşumda=)delikafadulden

[/URL][/IMG]
]

arkadaslar bana tesettürlü abiyelerin resimlerini koyabilirmisiniz ama bolerolu olmasin lütfen

kontes ceketini satmaya yer arıyorsan talibim ben beğendim her ne kadar renkler uyumsuzda olsa bence hoş durmuş=)kkontes =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…