Bugün ne giydin? Çek görelim..

aha benim siyah badimin tozpempesini yada pudrasını giyen kontess ohaoldumsmile lmaz: tabiki beğendim :dilcikar:
yaa sen neden hep converse giyosun bakimmm klava:, benim tarzım spor- klasik olduğu için , yani şu kombinin altına converse giymezdim ben :kedi: alt kısmını o yüzden beğenemiyorum :kedi: üstler çok hoşş zemuszemus

Son düzenleme:
kontes son kombının cok şeker
ay kendımı bole cok hıssedıyorum burada hatunları gorunce
cok bıraktım kendımı su son 10-12 gunde

geçen haftaki kombinlerimden biri daha...

Çoooooook güzel, tam benim tarzımdansın kontesoviç :lepi: kaydirigubbakcemile5
Yaşasın Converse kardeşliği olumunekankayizsmile :lepi: kolyen harika ayrıca, nerden aldın bebeğim, kendin mi yaptın ?

Barbitoya da nanik gelsin hehehe
lülülülülülü sempatiksalakcinni :roflol:

1 kere benim benbeyaz seninkilerdende beyaz :umursamaz: 1 konversimm vaaaaa
ayrıca bidenede bordooo , converse görünümlü zara papimmmm vaaaa :dilcikar::dilcikar:
yarın giyimde " barbiko tam benim tarzımsın" demede görim senii naniknanik sempatiksalakcinni

Aman yesinler beyaz konversini benneyaptımki
Benimkiler çakma zaten olum sempatiksalakcinni

Sen bi giy, çekin, koy burayı :hulya:
Ne dicemi ben bilirim kanka, alla allaa

Ayrıca kombin de ekle yeni topiğe bi zaamet
kaydirigubbakcemile boshayallersmile

converse gardaşlığına ters birşey söylemezsin herhal :dilcikar:
o yüzden söyliceklerini ben önceden sezdimm :jeyyar::jeyyar: de öyle yazdım sengözlerimebaksanab
oooldu gözlerim dolduuuu naniknanik sayın eprıl kötükedihüso eklerimm heman mirmirmirmir
nese la, topiği meşkul edip tepük yemeyelim kafamçokkarıştı
öptm kankkaa ŞenizŞeniz ( sanki bir daha görüşemicez -tatlicadiarzu- )

ooyy matruska kolyesini sevdiiim ne kadar sevimli biseymis o öyle benimde öyle süslerim var arkadasim rusyadan getirmisti..
bende ayakkabini begenmedim canim sana söyle bir kombin önerisi sunuyorum : üsteki badi süper altta koyu bir pantalon ayakkabi olarakta pudra rengi bir ayakkabi ?? ne dersin zemuszemus

Kkontesscim Selayhusum`a katiliyorum: badin cok hos; koyu bir kot (lacivert) ve badinin renginde ayakkabiyerimseniben
Ya da "illa converselerimi ve bu kotu giycem" diyorsan: gri spor bir t-shirt...

Son düzenleme:

bu da dünden ben altındada taba rengi kısa botlarım vardı bide taba rengi çantam

Hergün bakıyorum bu bölüme
resimlerini bizlerle paylaşan hanımların hepsi çok şık gerçekten,
renk uyumları,aksesuar seçimleri cidden çok güzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…