Bugün ne giydin? Çek görelim..

hersey birbirine uyumlu desene. ben begendim, kemeri sahsen takmazdim, ama hos durmus.

yok canım herşey uyumlu değildi mor deri kısa montum vardı onu uyduramadım hiçbirine oje rengi de bulamadım o renk kemer ben seviyorum ya takıntı haline geldi bende illa takıcam bi yere kemerr.. takıntı takıntı:roflol:

Geceyeli $al ve pantalon uyumlu olmus canim.. kemer gözüme bir tuhaf gözüktü belki kemerin kendisinden dolayi olabilir ...

kontes çok cici olmuşsun, herşeyin çok uyumlu..
matruşkalı kolyene bayıldım gamyoncuiremsu

bu kombinimi tanricamin topigine kombin fikri olarak eklemistim ... ayni kiyafetleri siyah skinny ilede giyiniyorum .dün is icin bir kuruma gittigimde giyinmistim ..

selayhuss cok hos olmussun .opuyorumnanaktan
sımdı ozendım bak bende mı eklesem resım ama cok bı ew halıyleyım yaaa

aha benim siyah badimin tozpempesini yada pudrasını giyen kontess ohaoldumsmile :eek:lmaz: tabiki beğendim :dilcikar:
yaa sen neden hep converse giyosun bakimmm :eek:klava:, benim tarzım spor- klasik olduğu için , yani şu kombinin altına converse giymezdim ben :kedi: alt kısmını o yüzden beğenemiyorum :kedi: üstler çok hoşş zemuszemus

bidanemm hep converse giydim çünkü 2 haftalık istanbul tatilimde yanımda bulunan tek kapalı papi converse'di.sandaletlerimi giyemezdim ayacıklarım üşürdüüü:sinifsinif:
teşkür ederim üstümü beendğin için opuyorumnanaktansempatiksalakcinni

Çoooooook güzel, tam benim tarzımdansın kontesoviç :lepi: kaydirigubbakcemile5
Yaşasın Converse kardeşliği olumunekankayizsmile :lepi: :KK1: kolyen harika ayrıca, nerden aldın bebeğim, kendin mi yaptın ?

Barbitoya da nanik gelsin hehehe
lülülülülülü sempatiksalakcinni :roflol:

teşekkür ederim bebişimmm opuyorumnanaktan
kolyemi accessorize'dan aldım kuşummm kendim yapmadım ne yazık ki :eek:

ooyy matruska kolyesini sevdiiim ne kadar sevimli biseymis o öyle benimde öyle süslerim var :KK1: arkadasim rusyadan getirmisti..
bende ayakkabini begenmedim canim sana söyle bir kombin önerisi sunuyorum : üsteki badi süper altta koyu bir pantalon ayakkabi olarakta pudra rengi bir ayakkabi ?? ne dersin zemuszemus

teşekkür ederim selayımmmopuyorumnanaktan pudra rengi papi bul da alayım bilmiyorumkismile

teşekkür ederim bebişimmm opuyorumnanaktan
kolyemi accessorize'dan aldım kuşummm kendim yapmadım ne yazık ki :eek:

oh oh daha iyi, ben de bulabilirim demek ki sempatiksalakcinni
bir bakayım balım ya çok beğendim kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

Selayım çok hoşsun bitanem
alkisalkisalkis

oh oh daha iyi, ben de bulabilirim demek ki sempatiksalakcinni
bir bakayım balım ya çok beğendim kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

Selayım çok hoşsun bitanem
alkisalkisalkis

bulursun bulursun :lepi: çok daha güselleri war wallaaadelikafadulden

X