Bugün ne giydin? Çek görelim..

genellikle ben de evde biseyler buluyorum kombin edecek, ama bazen hep ayni esyalara basvurabiliyorum (siyah pencilskirt, siyah kumas pantolon, koyu renkli kot gibi) buda hep ayni giyiniyor gibi oluyor sanki

kızlar resimleri nereden yüklüyorsunuz hızlı resim yükleden yapamıyorum deniyorum olmuyor

kızlar resimleri nereden yüklüyorsunuz hızlı resim yükleden yapamıyorum deniyorum olmuyor

ımageshack tan yükle canım ordan yüklüyorum ben ..
kızlar hepiniz muhteşem görünüyosunuzz konsess taytlı kombinin harikaydı canımm çok beğendim burcummm seninde çok güzeldi kombinin

Aygirl bende yeni olupta giyinmedigim kiyafetleri atmam canim durumu olmayanlara veririm..
birde kücük boylu ve hafif toplu oldugun zaman enine cizgili kiyafetler ve fazla desen kullanmamalisin ,bunun yerine boyuna cizgi ve sade renkler seni daha zayif gösterir diye düsünüyorum

derya ben gördüm ve çok hoşuma gitti... ceketlide ceketsizde süper olmuş spor bir havadasın ımm evet evet beğendim renklerde uyumlu..

derya ben gördüm ve çok hoşuma gitti... ceketlide ceketsizde süper olmuş spor bir havadasın ımm evet evet beğendim renklerde uyumlu..

deryacik spor ve uyumlu olmusun canim en cokta ceketli olani begendim

Hanimiş de sportmenus Deryacık :1hug: Pek de güzel olmuş opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ayyyy hepinizi tek tek bulup öpesim geldi şimdi
Çok teşekkür ederima.s.

Selayhus, son ara sade renklere odaklandim diyebilirim ama biraz da bikkinlik geldi.asiri kisa boylu degilim(sanirim 1,64) fakat biraz fazla kilom var, vermeye calisiyorum.. benim bel ve karin kismimda tüm yaglar, tunikler giyiyorum cokca, altinda dar pantolonla. hani karin kismini kapativeren :) ama mesela penyeden bir tunik alirsam, 2-3 beden büyügünü almaliyim, yoksa tamamen beldeki yaglari gösteriyor e bacaklarim da kisa. koyu renkler veya acik renkle hirkalar giyiyorum bol bol. daha inceyken kisa üstler de giyiyordum, simdi giyince hic yakismiyor.:sm_confused:

Son düzenleme:
buyyruuunnn bu da nikah saçım başım gıyfetim makyajım

bayldmmmm..

Son düzenleme:
bayldmmmm..

QUOTE]
maşallah ya, buna da bayıldm..
ayakkabılar nereden??[/

size de maşallah hepsini tek tek çok sevdm..

@ kontes

süper fikir canim :) alkisalkisalkis

ımageshack tan yükle canım ordan yüklüyorum ben ..
kızlar hepiniz muhteşem görünüyosunuzz konsess taytlı kombinin harikaydı canımm çok beğendim burcummm seninde çok güzeldi kombinin

saolun bayanlarrsositososito

Son düzenleme:
ayakkabı opuyorumnanaktan dadlum bana bi topik fikri verdin,açtım şimdikk

hepinizi beklerimmm
kız çatlak kontess hemen topik açmış kaydirigubbakcemile3
iyi olmuş ama sevdim bende de var eklicem
bu arada ben de sana yorum yaptım görmemişsin naniknanik

kontescim bu badi kotla harika olmuş önceki kombin gibi kilolu göstermemiş aksine incecik durmuşsun
çanta ve ojeler de çok uyumlu canım

heh gördüm şimdiiiopuyorumnanaktanpardon bebişimm bazen gözümden kaçabiliyorr kırılma lütfenn a.s.

bence de kotla daha iyi oldu bu bluz,taytla kötüymüş ben de sonradan farkettimboshayallersmile böyle deneye deneye bulcaz doğru kombinleri di mikaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim can kuşummmzemuszemus

aygirl canım benim de bacaklarım kısadır o yüzden çok fazla uzun şeyler giymemeye çalışıyorum tunik üzerine bence kısa şeyler tercih etmelisin bel kısmın genişse alt kısmı oturan göbk kısmı bol şeyler tercih et bence veya göğüs altından oturan elbiseler çok hoş durur
bi de illa tunik giyceksen kemerle kullan bence belini daha ince gösterir
not:resim koyduydum dediklerimi gösteren ama gözükmedi sildim

Son düzenleme:
kız çatlak kontess hemen topik açmış kaydirigubbakcemile3
iyi olmuş ama sevdim bende de var eklicem
bu arada ben de sana yorum yaptım görmemişsin naniknanik

hee walla gece gece fikrim geldi kaydirigubbakcemile3
ekle tabii eklemessen kızarım heeesempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…