Bugün ne giydin? Çek görelim..

Kkontess canim cok hos olmussun, cok begendim bu kombinini.
Kotunun modeli ve rengi cok hos; badiyle de rengi tam uyumlu olmus.
Ojelerin de ayri bi hava katmisyerimseniben

yaww cok foto birikmiss...
hepinizii ayri ayri begendim..
desem kizmazsiniz insallah :kedi:

kontescim bu üstündekini sanirim siyah bir badiyle tunik olarak giymistin daha önce ozaman hosuma gitmemisti bu sekilde uyum daha iyi olmus canim(ama badini hala sevmis degilim ), digerinde seni yasli göstermisti ama böyle cok fit durmusun.. istanbula gittin geldin boyunmu kücüldü kiz resimleri farkli acidanmi cektin naaaptin.. tatil resimlerinde boyun cok uzun cikiyordu

Son düzenleme:
kontescim bu badi kotla harika olmuş önceki kombin gibi kilolu göstermemiş aksine incecik durmuşsun
çanta ve ojeler de çok uyumlu canım

Son düzenleme:
Kkontess canim cok hos olmussun, cok begendim bu kombinini.
Kotunun modeli ve rengi cok hos; badiyle de rengi tam uyumlu olmus.
Ojelerin de ayri bi hava katmisyerimseniben

teşekkür ederim canımmm =) kot şişko gösteriyor ama feci rahat,ben de seviyorum kendisinii

yaww cok foto birikmiss...
hepinizii ayri ayri begendim..
desem kizmazsiniz insallah :kedi:

ben kızarım kaydirigubbakcemile3
eed kuşum öyle yapmıştımmopuyorumnanaktan badi şişko gösteriyo diye sevmediydin sen hatırlıyorumkaydirigubbakcemile3 bilmem ki kuşumm,tatilde foto makla çekiyordum bunlar tel ile çekildi,ondan olabilir mi kikaydirigubbakcemilebilmiyorumkismile 1

kontes canım incelmişsin gerçekten çok hoş olmuş bu kombin.

ay bal akiy ağzındannnopuyorumnanaktanincelmişsin dididelikafadulden çok saol kuşummm

kontezişko tepeden tırnağa beğendimm olumunekankayizsmile
oy barbişim çok saol bebikimmmhihoyyyta.s.

o kırçılları görmedim ben onlar kahveyse sorun yok canım:roflol:

Sağol hayatım, bundan böyle griyle giyeyim madem oy çokluğundan karar verilmiştir

konntes çok hoş olmuşssun ojelerine bittimm

su perisi,malesef tarzım dışı olduğu için beğenmedim canım. bir de tacın fazla olmuş

Arkadaslar, birkac sorum var size..

Cok giymediginiz kiyafetleri atiyor musunuz ? Ben ara sira bi "temizlik" yapip, kiyabildiklerimi ikiye ayiriyorum, bi kismini atiyorum yipranmis olanlair falan, digerlerini bir hayir kurumuna bagisliyourm. Bi kisminida boyuyorum, rengini sevmedigim giysileri veya az solmus olanlari farkli / ayni renkte tekstil boyasiyla boyuyorum. Bunu yapan varmi acaba aranizda ?

Bir dolapta mutlaka bulunmasi gereken esyalar nelerdir sizce ?

ve gelelim asil konuya: Alisveris, kiyafet uyumu, ayakkabi ve aksesuar secimi, renk uyumu, ince gösteren kombinasyonlar...

Kiyafetleri alirken evdeki esyalarinizla uyar mi diye düsünüyormusunuz alirken ? Ben cogu zaman begendigim esyalari aliyorum sonra kombine etmekte zorluk cekebiliyorum.

Ve bazen kiyafetleri sekil olarak birbirine uydurmakta da zorlanabiliyorum. Renk konusunda iyi oldugum söylenir. baskalarini giydirmekte de gayet iyiyimdir, alisveris yapilacaksa ailede cevremde tercih edilenlerdenim, ancak kendime gelince bazen cok sacma seyleri kombine edebiliyorum. veya cok sade kaciyor.. Bu konularda yardimci olurmusunuz ? Fikir alisverisi mutlaka iyi gelecektir ..

Mesela cok ince ve uzun boylu olmayanlari daha kisa veya sisman göstermemesi icin, giyimde nelere dikkat edilir sizce ?

1-atmak hiç huyum değildir,dönem dönem çevredeki durumu kötü kişilere veriyorum biriktirip.genelde küçük gelenleri ya da çookk eskileri veririm. boyadığım da hiç olmadı ama düşünmüyor değilim...
2-siyah pantolon,siyah elbise,siyah çanta ve papi...ayrıca bi ceket+pantolon takım olmalı.
3- alırken evdekileri düşünmüyorum ama galiba bu konuda ballıyım,mutlaka kombinleyebileceğim bir şeyler çıkıyor evde...zorlanmıyorum. bi şeyi çok beğendiysem alırım,kombinlik eşyam yoksa gider uygun eşya da alırım.(mesela lacivert çanta beğendim ama papim yok,onu da alırım anında.uygun papi yok diye çantayı almaktan caymam)
4-fikir alış verişi istemişsin,aha bu topik baştan aşağı fikir alış verişi opuyorumnanaktan bi kaç haftalık takiple ve foto eklemeyle istediğin fikirlere ulaşabilrsin
5- makyajda da giyimde de hiç dikkat etmem öyle şeylere.uzun görüneyim diye şunu giyeyim,burnum küçük çıksın diye bilmem ne süreyim olaylarını hiç bilmem,baş vurmam

bende kullanmadığım kıyafetleri ihtiyacı olanlara veriyorum tabi giyilebilecek durumda onlarını. yenibir şeyler alınca eskilerini giymiyorum pek. alışveriş yaparken de ne beğendiysem alırı kombin etcek bişiler bulurum evde.

4-fikir alış verişi istemişsin,aha bu topik baştan aşağı fikir alış verişi opuyorumnanaktan bi kaç haftalık takiple ve foto eklemeyle istediğin fikirlere ulaşabilrsin

canim papi nedir ? fikir alisverisi konusunda zaten sayfa sayfa hepsini degilsede gezindim bu topige bayildim, beni bu rüküslükten kurtarsa kurtarsa siz kurtarirsiniz :)hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…