Bugün ne giydin? Çek görelim..

burcucum sevgilinde tıpkı mankenlere benziyor maşallah yani :) uzaktan sankim yabancı bir dizi oyuncusu vardı ismini unuttum ona benzettim.. tıpkısının aynısı ('',)

çenebaz ohh öznüne dönmüşsün kemikli etli bir şekilde şehla olmadan gördüm seni ölsem gam yemem artık :) şaka bi yana yine beğendim yine beğendim ve yine beğendim :)

moon fizik tas kiyafetler ayri ayri on numara botlarda ayri guzel ama kombin sanki olmamamis uzriindeki penye hirkaysa orgu tunigin ustune asla olmaz orgu hirkaysada orgu ustune orgu olmaz deri ceket veya trenckoot gibi biseyle daha hos olurdun uyumsuz buldum ama herbirrine ayri ayri bayildim
amanin ne uzun bi yazi oldu:))

moon maşallah fiziğin kadar ellerininde maşallahı var aferin kız valla helal olsun çok güzel örmüşsün ve fiziğine çok güzel oturmuş...

evet canım ben ordumopuyorumnanaktan

Kız seni alan yaşadı, hem güzel hem hamarat aklinialirimsmile

Sağol canım, uyumu çantayla yakalamıştım ama çanta diğer tarafta kalmış, hiç görünmemiş :roflol:

çenebaz ohh öznüne dönmüşsün kemikli etli bir şekilde şehla olmadan gördüm seni ölsem gam yemem artık :) şaka bi yana yine beğendim yine beğendim ve yine beğendim :)

Döndüm canım, sağol sağol sağol sempatiksalakcinni

kendi örmüş pırlantam yani sanrıım galiba öyle herhalde :) bende moon'un yalancısıyım çünkü kendim ördüm demiş ('',)

çenebaz hoş görünüyorsun ama çizmelerin başka renk olsaydı nasıl olurdu ki?

moon kazağınçokhoş olmuş ama hırkanla iyi kombin olmamış canım

Bugun boyleydim kizlar, koymayacaktim aslinda, cok siradan, sabah gozleirm kapali birseycikler giyi verdim :$

burcucum bugünde güzel olmuşssun ayakkabılarını çok beğedim.. bu arada bak işte dediğim kişi bu avatarındaki sevgilim dediğin kişiye çok benziyor tıpkı ikiz kardeşi gibi..

kızlar çok merciiiii her birinize teker teker mucukkkkkkk

barbicim bunlarla bile zor yürüdüm ,ayklarım feciiii şuan acıooo =(

moon ilarzu rockerx kkontes ya çok şık,çok hoşsunuz.. şimdilik size bakabildim.. maşallah yaaaaa olumunekankayizsmile

rockerx muhtesemsin katalog cekimi gibi orasi neresi evinmi:) cok begendim

ilarzu sen bu kadar tatli olmak zorundamisin yaa hint guzeli hanimefendi masallah sana

hanturks beyaz kazagin cook yakismis

kontes tunigini cok begendim taytlada hos olmus

evet uzunmus bende dedim baskalrıda var arada heraldekaydirigubbakcemile3 bu kadar incelemis olman cok gusel dikkate alıcam dediklerini tesekkur ederimopuyorumnanaktan

moon maşallah fiziğin kadar ellerininde maşallahı var aferin kız valla helal olsun çok güzel örmüşsün ve fiziğine çok güzel oturmuş...

saol canımopuyorumnanaktan ugrastırdı biraz ör ör bitmedi tunik olunca ama degdiopuyorumnanaktan

valla canım alırsa biri yasatcamda alan yok ehehesempatiksalakcinni

ay ben anlayamadım moon kendımı mı ormus ustundekını
gazme geyık mı yapıyor yoksam

ben ördüm geyik yapmıyomopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
çenebaz hoş görünüyorsun ama çizmelerin başka renk olsaydı nasıl olurdu ki?

moon kazağınçokhoş olmuş ama hırkanla iyi kombin olmamış canım

Ne renk mesela gece kuşum, bunları giydim baktım,
Aynı çizmelerin daha açık taba rengi olanı var, o biraz alakasız oldu.
Siyah çizmeler var, öyle de çok kapkara oldum, beğenmedim.
Gri ayakkabımsı çizmeler var, onu heç beğenmedim, kahverengiyi seçtim çıktım :sm_confused:

otel canım ewım deıl:) tesekkurler ne dıyım erkek arkadasım cektı onun elıne saglık:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…