Bugün ne giydin? Çek görelim..

rocerxs anladoım canım:))))))

kkontesim o elbisenin güzelliği ne canım çok tatlsıısn yaa

Gamze'cim çok güzel olmuşsun, bluzunu çok beğendim. Her zamanki gibi formundasın fıstığım.

:lepi:

buyyruuunnn bu da nikah saçım başım gıyfetim makyajım

Kızlar ben de geldim en yakın arkadaşım evlendi bu kına gecesinde giydiğim kıyafetim:)))

düğün gün içerisinde gelecek:)))

offff offfff offffffffffffffffff bu ne yaaa kız gece gece gözlerim yerinden fırladı bu ne güzellik bu ne hoşluk böyle opuyorumnanaktan resmenn bayıldımm iki elbise de süper hele elbiselerin içindeki daha süper :lepi: allahım bi insanı bu kadar mı özene bezene yaratırsın tüm güzellikleri bir insanda toplarsın yok böyle bi güzellik allahım kem gözlerden sakınsın kırkbirbuçukkere maşallah gülümm herşeyinle harika olmuşun saçın kıyafetlerin makyajların kusurusz tek kelime ile fevkalade olmuşşsun :lepi: bayıldımmmmmmmmm seksi şempazem benimm:1hug:

anammmmm güzelliğe bak bu model kazaklara bayılıorum özellikle omuz kısımlarına harikasın bitanemmmm

Annem sağolsun deryacım onun ellerinden çıktı bu kazak :hulya: Teşekkür ederim canım benim gören gözler güzel olunca çuval giysem onada güzel dersin sen yüreği güzelim benimm kaydirigubbakcemile5

Bakıp bakıp herkesi beğendim ama isimler aklımdan uçtu gitti kızlar, ama hepinizi çok beğendiğimi söylemeden geçmeyeyim :)
En son gördüğüm olarak kontescim süpersin, ama ilk kombinini daha çok beğendim yerimseniben

Eklemeyecektim aslında ama, bu kadar gelmişken hadi ben de ekleyeyim dedim, dün bir tanıdığın sünnet düğünü vardı.
Aslında ince çorap giydim ama fotoyu giymeden önce çekmişim alelacele, zaten arkadan da ışık vurmuş, biraz başarısız bir foto oldu, idare ediverin gari :)

ilarzu cok begendım senı takın kıyafetın ve cok hossun
gamzecım senın tarzın cok tatlı cıtı pıtı olmuss:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…