Bugün ne giydin? Çek görelim..

aaa pırlanta gelmişşş ve yorum yapmış :) bu çıtı pıtı kız seni yese kilo alır dimii:) TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ('',)

Eklemeyecektim aslında ama, bu kadar gelmişken hadi ben de ekleyeyim dedim, dün bir tanıdığın sünnet düğünü vardı.
Aslında ince çorap giydim ama fotoyu giymeden önce çekmişim alelacele, zaten arkadan da ışık vurmuş, biraz başarısız bir foto oldu, idare ediverin gari :)

2z69r8i.jpg

çoookkk güzell...çok yakışmış canım,kadifeye bayılırım zaten...
siyah ince çorabı çok yakıştırıyorum böyle siyah elbiselere...boshayallersmile

Eklemeyecektim aslında ama, bu kadar gelmişken hadi ben de ekleyeyim dedim, dün bir tanıdığın sünnet düğünü vardı.
Aslında ince çorap giydim ama fotoyu giymeden önce çekmişim alelacele, zaten arkadan da ışık vurmuş, biraz başarısız bir foto oldu, idare ediverin gari :)

2z69r8i.jpg

hahahha çenebaz allah iyiliğini vere imi=Pöyle bir çekim yapmışsın ki vitrin mankeni üzerinden çekmiş gibi olmuş kafa yok kollar fluuu allahtan bacaklar gerçeğe yakın çıkmış=PP)bilmiyorumkismilezaten banada elbise kısmı lazım=)ben seviyorum bu tarz elbiseleri bence oldukça hoş=)bayanssulusmile

ay herkes çok hoş yaa

ilarzudan başlıyım, ay parçası gibisin allammaaa :asigim:

rokerx ve burcucum sizi de çok beğendim yaa, burcum kazağın çok hoşmuş taytla da hoş durur çoraptan ziyede...

kontescim ilk kombinine bayıldım dantelli badin madalyon kalpli kolyen tam benlik çok beğendim bence altına converse ler de uymuşşş...

moonn maşallah şekerim :nazar:

aşkitom saçların çıtçıt mı, daha kısa diye hatırlıyorum sankim, ama çok hoşş yaa çok alımlı olmuşsun canım üstündeki de çok şeker azıcık göbüş çıkmaya başlamış çok tatlı olmuşsun maşallah senin tarzını ok beğeniyorum zaten...

hantürks herzamanki gibi sade ve şık :nazar:

çenebazcım elbisenin detayları çok hoşmuş canım, bayram için süper böyle bişiy arıyorum bende, nereden aldın tatlım çok beğendim wallahi...

hahahha çenebaz allah iyiliğini vere imi=Pöyle bir çekim yapmışsın ki vitrin mankeni üzerinden çekmiş gibi olmuş kafa yok kollar fluuu allahtan bacaklar gerçeğe yakın çıkmış=PP)bilmiyorumkismilezaten banada elbise kısmı lazım=)ben seviyorum bu tarz elbiseleri bence oldukça hoş=)bayanssulusmile

:roflol: Aynen öyle oldu ya, ışık yüzümde patlamış zaten, boynum da bir tuhaf durdu kesince, sanki hiç yokmuşum gibi oldu :roflol:
Aslında bizim evde manken var, ben ona giydirdim, saklıyorum sizden sempatiksalakcinni
Çok teşekkürler canım, ben de özel günlerde böyle giyinmeyi seviyorum zemuszemus

çenebazcım elbisenin detayları çok hoşmuş canım, bayram için süper böyle bişiy arıyorum bende, nereden aldın tatlım çok beğendim wallahi...

Çok teşekkürler canım, ama elbiseyi geçen sene aldım, hiç giymek kısmet olmamıştı daha,
Elbisenin markası ever ama nerden aldığımı hatırlamıyorum bilmiyorumkismile

çenebazz bi bismillah dedimm önce ALLAH SENİN İYİLİĞİNİ VERSİN :) bacak sahicide ee kafa nerdee dedim :) uykum geldi gedi evette bukadarda şehla olmadımki yahu ben :)

elbise çok güzelmiş ve vücudunda çok güzel durmuş şekercim tebrik koyuyorum sana fakat lütfen birdaha böyle yapma göz sorunum var sandım senin yüzünden :)

kontescim çok beğendim..
çantan,ceketin,kolyen,badin:lepi:
harikazemuszemus

dekorasyon dergilerinin kataloğu gibi...hihoyyyt
tepeden tırnağa bayıldım
elbise ve ayakabılar süper
saçın,tenin,manikürün:smiley-cool:herşeyinle süper görünüyosun:nazar:

hanturksum,yine çok beğendim bitanemŞeniz
kadın gibi kadınsın..dişilik akıyo:jeyyar:

elbise harika kuzenlerin şahıopuyorumnanaktan
ayakabı,takılar,başlı başına sen:asigim: mükemmelim benim
arkadaşınada mutluluklar ciğer paremopuyorumnanaktan

fiziğine bayılıyorum
tarzınada moonboshayallersmile

pardonsengözlerimebaksanab
mis world,kaçıncı dünya güzelisiniz acabaCADIARZU:asigim:
olum dünya güzellik yarışmasında birinci gelmiş kıraliçalar gibisin:asigim:
1.fotoya geberdim:asigim:
bi tacın eksik kanka..:nazar: :nazar: hihoyyyt hihoyyyt

maix yavrum yaaa sen beğendiysen hoş güzel biraz göz yordu sanki :KK43: nebilim yarım çizmeler ayrı renk kot ayrı renk kemer ayrı çanta ayrı üstündeki yağmurluk tarzı montta ayrı renk ama atkınla biraz uymuş gibi montun yani gökkuşağı gibisin fıstığım :)

398.bmp

Taksimden öpücükleropuyorumnanaktan

ay ne güzel tam taksimlik bir kıyafet deli kızın türküsü gibi allah ne verdiyse=)ben bayıldım her renk olmasına karşın zaten uçukluk hakim uçukluk+rengarengarenk=bir tek çantayı uyumsuz buldum geri kalan herşey kendi içinde bütün=)ben beğendim=Popuyorumnanaktan bu arada özlediğim editimi kullanıp hemen ekliyorum kardiş siz sözleştiniz mi hepinizin fizik süper=)

Son düzenleme:
ay ne güzel tam taksimlik bir kıyafet deli kızın türküsü gibi allah ne verdiyse=)ben bayıldım her renk olmasına karşın zaten uçukluk hakim uçukluk+rengarengarenk=bir tek çantayı uyumsuz buldum geri kalan herşey kendi içinde bütün=)ben beğendim=Popuyorumnanaktan bu arada özlediğim editimi kullanıp hemen ekliyorum kardiş siz sözleştiniz mi hepinizin fizik süper=)

ah çok teşekkür ederim canım uçuk bir yorum olmuş çok teşekkürler opuyorumnanaktan

Oğlumun evlilik telaşesinden çok sevdiğim bu topiği bile takip edemez oldumsempatiksalakcinni
Son sayfalara şöyle bir göz gezdirebildim
Gördüğüm kadarıyla
İLARZU=Çok asil ve çok şık görünüyorsun
Özellikle siyah elbiseni Kürk etolünü ve kolyeni çok beğendim:nazar:
ROCKERX=Kendimi biran için yabancı dergilere bakarmış gibi hissettim
Kıyafetinin rengi saçlarının rengiyle ahenk içinde dansediyor gibi:nazar:
HANTÜRKS=Her zamanki gibi sade ama çok hoşsun ablacığım:nazar:
BELİNAYMERVE=Bugüne kadar koyduğun kıyafetler içinde sana en yakışanı diyebilirim:nazar:
Trikon ve içine giydiğin badin Üstünde güzel durmuş Keşke başka bir pantolonla giyseymişsin süper olacakmış
MOON=Fizik süper olduğu için herşey yakışıyor:nazar:
MAİX=Çok rengarenk olmasına rağmen kıyafetini beğendim Sana çok yakışmış:nazar:
ÇENEBAZ=Elbisen çok hoşmuş Güle güle giy canım:nazar:

rockerx bayıldım canım gerçekten katalogdan fırlamış gibisin yaaa... :asigim:

ilarzum bebeğim bu ne güzellik mest oldum inan :kedi: nereye gidiyodun bakem sen böyle giyindin süslendinde :jeyyar:

çenebaz ooy ooyy hey bayan aştınız siz kendinizi bu aralar bu ne güzellik yahuuuuu

askitommmmmm :lepi:

demothy :asigim: bayılıyorum ben sana yaaaa delikafadulden

burcucum tatlım sana hayranım giydiklerin çok yakışıyor kalpli elbisende çok cici çok güzel taşımışsın harkulade.. yerimseniben

X