Bugün ne giydin? Çek görelim..

hımm doğrudur kuşummm,zevk şeysi işteeopuyorumnanaktan
teşekkür ederimmm zemuszemus

kontes ve burcumm çok güzel kıyafetlerinizz kontes ojelerin az da olsa görünüyor bayılırım böyle değişik renklere

turkuaz canım ojem.claire's marka ama nosuna şuan ulaşamıyorum:gitme: (sormamışsın ama ilgini çektiği için söyleyesim geldi :kedi:) teşekkürlerrrdelikafadulden

Bugun Boyleydim kizlar :)

Çok tatlı olmuşsun hayatım bayanssulusmile
maşallah sana
boshayallersmile

hadi bakalım bu da beni özleyen can kuşlarım içinnnn...
yazın son demlerinden bir kombinn =)

Ayy çok güzel bence kontesim...kaydirigubbakcemile2
Bayıldım ben...hihoyyyt
Ve sanki de incelmişsin değil mi tatlım?
Şeniz

burcucum çook beğendimm
rocker rüya gibi olmuşsun bayıldımm.
arzucum çok güzel olmuşsun. hele gözler
birtek kınadaki kıyafetinin renkleri keşke sadece sıyah kırmızı olsaymış yeşil biraz bozmuş sanki.

hanturksum papatyam her zamanki gibi zerafetinle pozunla göz banyosu yaptırdın daha canlı bakıyoz pc ekranına anam:1shok:[/B]
ilarzum çok sağol tatlı dillim Şeniz utandım valla :kedi:

burcucum çok hoş bi elbise canım çok yakışmış botlarla ve çorapla da değişik güzel bi tarz olmuş

Çok tatlı olmuşsun hayatım bayanssulusmile
maşallah sana
boshayallersmile

Ayy çok güzel bence kontesim...kaydirigubbakcemile2
Bayıldım ben...hihoyyyt
Ve sanki de incelmişsin değil mi tatlım?
Şeniz

oyy aprilimm çok teşekkür ederim bitaneemm:kedi:
bilmem ki incelmiş miyimm:asigim:rejimdeyim 2 haftadır,spora da başladım.tartı henüz bir şey demiyor ama az da olsa değişim gözlemleniyorsa ne mutlu bana =) moral verdin bitanemmolumunekankayizsmile

hanturk seni kazağını ceketini çok beğendim canımm

moon ayakkabı hariç çok beğendim. herkes söylüyor ama bende söyleyeyim fiziğin çok güzel canımm

kontes hoşgeldin
çanta haricinde çok hoş birde pantolon keşke daha koyu renkte olsaymış
kolyen bolero bluzun çok tatlı

hoş gördüm bebişşimm çok teşekkürlerrra.s.:asigim:

Anam anam hatunlar yine cosmusunuz masallah
Ilarzum nikah elbisene bayildim cok zarif cok asil cook cook cok , nasilda yakismis herseyinle cok begendim canim..

moon botlarin disinda cok begendim canim fizik her zaman diyorum ne giyersen hos duruyor.

rockerx elbisen cok hos duruslar falanda ama ilk resimde merak ettigim canim sacinin ortasini neden karaladin dip boyanmi geldi yoksa hehe.

hanturkscum kazagin ve pantalonun cok güzel canim ama ceketi kapatinca görmek isterdim.

belinay kazagini kahve tonu ile veya koyu renk kot ile denemelisin bence annene masallah

kontesim sahalara döndün demek böcügüm .. ben üst tarafini cok begendim, kolye senin zevkin bisey demiyorum artik , pantalon yine bir nevi ama converseleri hic yakistiramadim bebegim bu kombinin altina.. ayrica bana yaptigin yoruma tsk ederim..

cok birikmis unuttum varsa sorry

hemen editime bastim burcucumu atlamisim sende yasina uygun cok hos olmusun bu kombinle canim. birde senin yüzün cok güzel bir yerde burun estetigi istedigini okumustum kesinlikle oynatma derim ben canim

Son düzenleme:

hemen editime bastim burcucumu atlamisim sende yasina uygun cok hos olmusun bu kombinle canim. birde senin yüzün cok güzel bir yerde burun estetigi istedigini okumustum kesinlikle oynatma derim ben canim

Tesekkurler canim.
Haha O benim yorumum degil ablamin yahu. Ablam burun estetigi yaptircak, tarihini bile aldi. Ablam ara sira kullaniyor benim nickimi.

Rockerx muhtesem görünüyorsun tatlim; tepeden tirnaga cok cokkk begendim Ilk resim katalog cekimi gibi duruyor; arkadaki posetleri görmezden gelirsek tabiisempatiksalakcinni

Ilarzum ben de seni öpüyorum bidenem :1hug:

Hanturks canim sagol; insaallah koyarim ben de gene bi ara zemuszemus

Kkontess hosgeldin canim; üsttarafin gayet hos canim, ama alt tarafi yakistiramadim. Boleron ve badin cok güzeller...

Burcucum cok tatli olmussun canim, ama bugün de elbise/kazak boyunu cok kisa buldum. Eger ici görünmeyen tayt olsaydi gayet güzel olurdu, ama icin göründügü icin "uygun" bulmadim canim...

sağol bebişimmm =)

hee döndüm wallahh delikafadulden kızzz yazlık bavuldan en kapalı papi o çıktı nabimmm
kış birden bastırdı mafoldumben
teşekkür ederim üst tarafımı beendğin içinnkaydirigubbakcemile3

arzucum çok güzel olmuşsun. hele gözler
birtek kınadaki kıyafetinin renkleri keşke sadece sıyah kırmızı olsaymış yeşil biraz bozmuş sanki.

nikahta simsiyah diye arkdaşım kızdıydı zati:))) kınaya da aksine cıngır cıngır janjanlı bişey olmuş oldu bidenem:))

Ilarzum nikah elbisene bayildim cok zarif cok asil cook cook cok , nasilda yakismis herseyinle cok begendim canim..

oyy selam ben de saaa bayıldım çıtır anam benimmm

hanturkscum kazagin ve pantalonun cok güzel canim ama ceketi kapatinca görmek isterdim.
selayhuscum çok teşekkürler tatlım, kazak bol bi kazak olduğu için önünü kapatınca güzel durmadı ama içine dar bişey giydiğimde senin için özel kapatırım canımıniçi opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…