Bugün ne giydin? Çek görelim..

burcucum cok tatlısın ya ben cok begeniyorum seni ve giydikleriniopuyorumnanaktan

Tesekkurler kizlar:)

Kkontess, guzel olmussun canim, cantanin renginden kolye taksaydin, veya tirnaklarini ayni renk boyasaydin guzle bir ayrinti olurdu :)

Tesekkurler kizlar:)

Kkontess, guzel olmussun canim, cantanin renginden kolye taksaydin, veya tirnaklarini ayni renk boyasaydin guzle bir ayrinti olurdu :)

kolyem aslında pembe ama tam çıkmamış =)
ojede illa ki aykırılık olsun istiyorum teşekkürlerrr opuyorumnanaktan

rockerx - su gibisin su gibisinnn diyesim geldi , çok güzelolmuşsun, saçalrına bittim zaten

gamze - aslında ben zıtlıkları severim heleki kot üzerine ceket çok yakıştırıyorum ama ceketin parlak olmasaymış daha uyumlu olucakmış, kolyeni çok beğendim :)

Hantürks - çok beğeniytorum seni yaa çok sempatik bi yüzün var , giydiklerin daha öncede değim gibi şaşalı şatafatlı değil ama çok kalite duruyo

moon , demothy , burcum ,kontesim çok tatlı olmuşsunuzzz

Son düzenleme:
Aşkitom zaten çok cıvıl cıvıl bi hatınsın :) süsü püsü seviyosun ama bu saç sana acayip yakışıyo ve çok seksüü olmuş :)

boyundan bağlamalı ben de sevmem genelde açık yaka norml askılı veya siyahki gibi hafif boyuna doğru açılı gelen seviyorum. Bu elbise denk geldi etek pilelerini çok biğendim. bir de fotoda daha geniş duruyorum siyahta da fotoda daha geniş çıkmışım, ikisini de giydiğimde kilomdan 5 aşağı sanıyordu herkes:)) makina hepimizi daha bastıbacak çıkarmış:)) sırtım da bidenem gençkene çok yüzdüğümden hentbol, voleybol gibi bilumum siporlarla uğraştığımdan geniş omuzluyum yüzücü sırt badi çok sevmeme rağmen Naim Süleymanoğlu es kaza yolda görecek de el ense çekecek diye giyemiyorum. Ama bunda arkadan kurdeleyi uzun sarkıtarak daha dar göstermeye çalıştım adeleli aletik ficudumu:)))))))))

çift pileleri yanlarda saten yürüdükçe yukarı çıkıyor bidenem normalde aşağı kapanıyor daha ince gösteriyor göbeği de kapatıyordu, göbek kapanmadan giyer miyim kıızz:)))

yihuuuuuuuu çiçeemmmm:)))))) öperimmm bidenem

wuww çok güzel yaa bu ne güzellik anam herbişeyin güzell elbisene mi yorum yapayım boynundakinemi saçınamı çok güzelin üstünde bu mükemmel çok beğendimm maşalllahh allah nazarlardan korusun ilarzumm

oyyyyyy çok teşekkür ederim gecem az utandım hiç huyum deeldir ama:kedi:sempatiksalakcinni

heh yüsünü gördümmm sonundaa sempatiksalakcinni
kazak çok sexüüü:kedi:
kombin sade ve uyumlu maşallahh a.s.
canım benim çok teşekkür ederim sen de hoşgeldin
kız deseydin yüsümü ben sana gösterirdim nolcak ben senin yüzünü görmedim amaa :1no2:ayrıca hırkanı kolyeni içindeki badini çok beğendim tatlışım bi tek çantayı uyduramadım

Hantürks - çok beğeniyorum seni yaa çok sempatik bi yüzün var , giydiklerin daha öncede değim gibi şaşalı şatafatlı değil ama çok kalite duruyo

çok sağol bmcim sen de çok tatlı ve canayakınsın canım opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bugun Boyleydim kizlar :)

burcucum işte senin yaşında bir genç kıza çok uygun bulduğum çok cici bir giyim tarzı=)ben bütün olarak her bir detayını beğendim baştan üstündeki kürkümsü şeyi ıhhh yaptım ama inceleyince oda fena durmamış...çok hoşsun=)bayanssulusmile

saol kuşummm:kedi: e o da nazarım olsunn kaydirigubbakcemile3

hadi bakalım bu da beni özleyen can kuşlarım içinnnn...
yazın son demlerinden bir kombinn =)

kontes bütün olarak çok değil ama tek tek beğendim mesela hırkan yada ceketin her ne deniyorsa çok hoşuma gitti...kolyen yakıyor=Pve badin gayet hoş ama bütünde aykırı renklerin ötesine geçmişsin biraz fazla karışmış gibi geldi==(yerimseniben

buyrun kızlar sıze bı resım daha bu hawada dısarda bole deıldım tabıkı

owww güzel bir hatunu kaçırmışım üstündekine bittim saçlarının rengi yaptırmak istediğim renk=)birde arka plana ve poz verişine bayıldım=)kaydirigubbakcemile5bayanssulusmile

kontes ve burcumm çok güzel kıyafetlerinizz kontes ojelerin az da olsa görünüyor bayılırım böyle değişik renklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…