Bugün ne giydin? Çek görelim..

rockerx çok güzel elbisen gız ama ben saçına hastayımm biz çocukken birmizin bişeyini beğendiğiimizde değişelimmi derdik :) senlende değişelimmi kaydirigubbakcemile3

olur canım hııc farketmez zaten bunla urasmaktan bıktım bıle hawası guzelde ugrasması zor ben rahatına duskun bırı olarak usenıorum acıkcası:umursamaz:

olur canım hııc farketmez zaten bunla urasmaktan bıktım bıle hawası guzelde ugrasması zor ben rahatına duskun bırı olarak usenıorum acıkcası:umursamaz:

doğru diyosun canım benim saçlarımda uzun hatta seninkilerden uzun belimde felan ama seninkinin rengi güzel bee bende sarı yaptım ama işte senin dediğin gibi sarının da rengini tutturmak önemli şimdide koyu bi renk hem gözlerim yeşil ten de öyle bi beyaz olunca yakışmıyo 20 mtre uzaktan çakıyorum :gitme:

yorum yapan herkese cok tesekkurleropuyorumnanaktan
hanturks cok sık kıyafetin..
çok sağol canım a.s.
Hanturks kombinasyonun guzel olmus cnm, ustundeki kazagi son zamanlar cok gormeye basliyorum, son modalardan biri :)
teşekkür ederim canım evet ben geçen sene almıştım ama bu aralar moda oldu a.s.

Canımmm çok beğendim balım...:lepi:
Ceketin, kazağın çok gücel ve çok yakışmış Şeniz
yerim seni ben yaaa çok sağol aprilim Şeniz
hanturks çok farklı ama bi okadarda güzel bi tarz var sende yakıştırıyosun kendine beğendim çok
geceyeli canım çok teşekkürler opuyorumnanaktan kendime yakışanı bulmaya çalışıyorum işte moda olandan çok

rockerx hakkaten katalog resmi gibi olmuş elbisene kolyene ba-yıl-dım yüzüklerimiz aynı bu arada :kedi:

rockerx, boshayallersmile
çok güzelsin maşallah kuzum yaa...saçların da çok yakışmış...:asigim:
daha önce rocker tarzın vardı, nickinde de belli olduğu üzere, köklü bir değişime karar verdin sanırım sempatiksalakcinni
yakıştı ama tatlım
kaydirigubbakcemile5 Şeniz

benım tenımde beyaz ama senınkı demek kı daha beyaz.bu renk guzel ama yazın daha rahat kullanabılırım dıye dusunuorum.o yuzden tekrar koyu yapcam ben yazın basında hazıranda bu renge donerım.

ayy rocker nıckım taa lıseden kaldı sonradanda degıstırmedım burda fızıksel degısım fena halde oldu ewt ama ıcım hala aynı mesela bugun geldım rock festıwalınden sırf ankaraya festıwal ıcın gıttımkaydirigubbakcemile3 o gıyım tarzı bana gore deıl ben bıraz kokos rakcıyım napııımkaydirigubbakcemile3

Rockerx seni gormemistim, Cok begendim uzerindeki elbiseni, ustelikle saclarinda cok guzel. Ilk resmin katalog resmi gibi olmus ayni. Cok begendim

begenmene cok sewındım canıım yuzuklerımızde aynı cıktı heee.:1hug:
tesekkurlerr

anamm bu KK hatunlarının hepsi birbirinden güzel, birbirinden seksüüü... sen de çok şıksın canım...alkisalkisalkis
sana da bi nazar boncuğu takalım

AŞKİTO YİNE HER HALİYLE PERFECT

:uhm:
ben birde bişey sormak istiyorum KKONTES nerede niye eklemiyo bugün ne giydin çek bölümüne resim

yettim bebem yetttimmm
aşkımla tatildeydimmm:kedi: bi sürü kombin + yeni cicislerimlee geri döndümmm
uslu bir üyeyim ben,yemedim iptallik ban filan :kedi:

Son düzenleme:
helloo sekerler..
oglu$u luna parka götürdük, bugün böyleyimm

demothy citcit kullandigini yeni ögrendim..
ama her halinle güzelsin.. tunikle $al cok güzel duruyo

bence kesinlikle saçlarını bu şekilde yapmalısın şeker annemm
ba-yıl-dımmmmmmmmmmmmmmmboshayallersmile
üstündeki de çok şıkkk

burcucum ilk elbiseli kombinini beğendim
ikincisi kesinlikle çok tarz ama eteğini beğenmedim,bel feci ince kalça da feci büyük görünmüş.kolyen de çok uzun geldi bana.kusura bakma tatlım :kedi:

ceket güzel ama kot çok bozmuş.belden yukarsı başka altı bambaşka bir tarz olmuş.

Kızlar ben de geldim en yakın arkadaşım evlendi bu kına gecesinde giydiğim kıyafetim:)))

düğün gün içerisinde gelecek:)))

buyyruuunnn bu da nikah saçım başım gıyfetim makyajım

ay bu güselliğe nasıl yorum yapcem ki benn
ne desem az kalırrreyvahedigeldismile
maşallah bebişimeeee gelinden güsel olmayaydın lemklava:kaydirigubbakcemile3
özellikle kolyene bayıldımmm
mükemmeelll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…