Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok teşekkür ederim yarim gıymetlimm

Yarin yisin seni bidenemzemuszemus
Nikahda muhtesem olmussun güzelim benim; görür görmez "üfff, yavruya bak!" dedim icimdenalkisalkisalkis Tek kelimeyle tepeden tirnaga harika olmussun canim; cok asil ve
cok sIk... baa yill dimmmm yerimseniben

benimadımyar canım yaa beyaz pantalonum hem yazlık diye hemde havaya müsait olmayabilir diye giymedim birde üstümdeki kazak kışlık altımdaki yazlık abestle iştigal olur dediydim kendimce :)
Beyaz pantalon zaten giyemem şuan için mazetim var ;-)

Mazeretinden dolayi anlarim canim, ama bana "kisin beyaz giyilmez" gibi kaliplastirmalar sacma geliyor... canim neyi isterse onu giyerim ben; ama tabii bu benim fikrimyerimseniben

Mazeretinden dolayi anlarim canim, ama bana "kisin beyaz giyilmez" gibi kaliplastirmalar sacma geliyor... canim neyi isterse onu giyerim ben; ama tabii bu benim fikrimyerimseniben

Aslında haklısın biliyomusun çünkü az önce dışarıda bir hatun gördüm , siyah kazak altınada beyaz dar pantalon ve bal köpüğüde ugg giymişti hoşta durmuştu açıkcası..

Son düzenleme:
hanturks teşekkür ederim canım, evet haklısın siyah pantalonlada olurdu,ama ne olduysa birden bire böyle giyinmek istedim..halbuki bu ceketin kumaş pantalonuda vardı takımdı yani.. ee aslında bu kotun üstüne siyah ceket giymiştim kola dökülünce sinirlendim bunu geçirdim üstüme o an..

Not: Kazağına bayıldımmm el yapımımı yoksa almamı?? çok güzel yaaa

yok yok bu ceket çok şık olmuş bence bunu giymen iyi olmuş takım da çok ciddi kaçabilirdi kotla iyi olmuş bence ama siyay kotla da dene başka zaman

teşekkürler ayrıca kazak pazardan alma canım :KK1:

iarzu merhaba canım kınadaki elbiseni beğenmedim ama nikahtaki tek kelimeyle saçınla makyajınla üstündeki kıyafettten omuzlarındaki kürküne ve yüzündeki o güzel gülücüğe kadar harika olmuşsun bayıldım=)10 numara diyorum=)
=)

çok teşekkür ederim casminim kürkümü seviyim:)))

Yavruların yavrusu...:asigim: :asigim:
Gökkuşağı gibisin biriciğim çok hoş çok süpersonik...
boshayallersmile olumunekankayizsmile hihoyyyt
erzucanımmmmmmm, nikah fotona böle kaldım...:1shok: boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
aşığım sana ben galiba kankam yaa...:kedi: :asigim:
asalet akıyor heryerinden güzeller güzelim...
Şeniz Şeniz Şeniz olumunekankayizsmile

aprilim ilkbaharım ben sana yanığım kara çekirdeğim işime cgelince akıtıyom asaleti işime gelince çingene oluyom:))

ilarzum kına gecende de düğünde de harika olmuşssun. siyahlar acaip yakışmış sana çiçeeemmm

moon ayakkabılar hariç beğendim canım

gece kuşum çok teşekkürler bidenesimmm

yok yok bu ceket çok şık olmuş bence bunu giymen iyi olmuş takım da çok ciddi kaçabilirdi kotla iyi olmuş bence ama siyay kotla da dene başka zaman

teşekkürler ayrıca kazak pazardan alma canım :KK1:

evet resmi ve ciddi durur diye giymedim bende açıkcacı.. tamam tatlım siyahla denerim olumunekankayizsmile
ayrıca el yapımı gibi duruyor çok güzel gerçekten kazağın...

Aslında haklısın biliyomusun çünkü az önce dışarıda bir hatun gördüm , siyah kazak altınada beyaz dar pantalon ve bal köpüğüde ugg giymişti hoşta durmuştu açıkcası..

Evet canim; ben de mesela cumartesi kahve rengi bogazli badi, kahve rengi cizme ve beyaz skinny, beyaz uzun ince hirka giymistim ve gayette hos olmustu. Yani, gönlünden nasil geciyorsa öyle giyin canim yerimseniben

hanturk ceket seçimlerin çok hoşuma gidiyor =)kazağında güzel yakışmış bu arada pantolonlarını çok güzel taşıyorsun yakışıyor çok...arkadaki yatak örtüsünün rengi yine diyorum çoook güzel hahahah=P

Hanturks canim kazagini cok begendim, cok güzel
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan seni de özledik koy arada resim yerimseniben
hanturk ceket seçimlerin çok hoşuma gidiyor =)kazağında güzel yakışmış bu arada pantolonlarını çok güzel taşıyorsun yakışıyor çok...arkadaki yatak örtüsünün rengi yine diyorum çoook güzel hahahah=P
casmincim çok çok sağol canım opuyorumnanaktan
kız başka örtüm olsa sana yollıcam kaydirigubbakcemile3 sarevden almıştım ama yakınınızda varsa bak istersen

Son düzenleme:
yorum yapan herkese cok tesekkurleropuyorumnanaktan

hanturks cok sık kıyafetin..

rockers birden katlog resmi falan sandım ben ya sempatiksalakcinni cok gusel pozlar ya cok begendim

Son düzenleyen: Moderatör:
rockerx Yasaklıyorum yavrum sana resim koymayı :) varya gerçekten bun göğsümü gere gere söyleyebilirim ilk kez burda birini kıskandım :) fizik duruş saçlar ve o teninin rengii ayy bittim yaa Harikasın bitanem....

saol moon arkadakı posetlerde olmasa tam olucaktı erkek arkdasım gıtgıde profosyonellesıo resım cekme konusunda:KK70:

rockerx Yasaklıyorum yavrum sana resim koymayı :) varya gerçekten bun göğsümü gere gere söyleyebilirim ilk kez burda birini kıskandım :) fizik duruş saçlar ve o teninin rengii ayy bittim yaa Harikasın bitanem....

ayy delısın sen yaaasırnaşık şey bana fızık dıyene bakın hele :sinifsinif:
boy pos tam bıde hanfendı kıskandım dıoooo:kedi:
rockers mükemmel olmuşssun:asigim:

cook saollopuyorumnanaktan

wuww çok güzel yaa bu ne güzellik anam herbişeyin güzell elbisene mi yorum yapayım boynundakinemi saçınamı çok güzelin üstünde bu mükemmel çok beğendimm maşalllahh allah nazarlardan korusun:nazar: ilarzumm

Son düzenleyen: Moderatör:
Hanturks kombinasyonun guzel olmus cnm, ustundeki kazagi son zamanlar cok gormeye basliyorum, son modalardan biri :)

Moon: Kombinasyonun cok guzel olmus cnm, senin bacaklarini cok begeniyorum zaten daha oncede demistim :nazar:
Ayakkabilarin altina elbisenin renginden corap giyip uzerinden cikarsaydin, belki ayri bi hava kata bilirdi. Ama boylede cok guzel olmus, guzele ne yakismaz:teytey:.

Gamzebelinay. Bugun senin de kombinasyonunu begendim, guzel olmus :) ama Benim_adim_yar in dedigi gibi beyaz skinny ile daha guzel ola bilirdi.

Ilarzu: Dugundede kinadada cok SIK cok Guzel olmusun. Kusursuz, cok begendim canim. a.s.

Demothy: Basic oldugu halde yinede ayri bir hava katmissin, guzel olmusun :)

rockerx çok güzel elbisen gız ama ben saçına hastayımm biz çocukken birmizin bişeyini beğendiğiimizde değişelimmi derdik :) senlende değişelimmi kaydirigubbakcemile3

hanturks çok farklı ama bi okadarda güzel bi tarz var sende yakıştırıyosun kendine beğendim çok

X