Bugün ne giydin? Çek görelim..

evet yani suan resim ekleyen olsa yorum yapılcak zaten..beni rahatsız etmiyor sohbet edilmesi niye bu kadar yayagara yapılıyor anlamıyorum sohbet edilsin ne var bunda birinin kıyafetini begenir nerden aldın der saıcını begenir rengini sorar cok dogal bunlar..resim ekleyene gusel olmusun dersin yalaka olursun resim eklersin vayy eskiler nerde derler:) herkes bi hos yahu..
yok canım ben eklemiycem zaten artık bu kadar sıkda girmiycem nete o yuzden arada size bakarım..

boşver canım biz eğleniyormuyuz eğleniyoruz istediğimi istediğim kadar eleştiririm beğenmessem beğenmem derim yağlama yapmam yani...aman boşver...kaydirigubbakcemile3

o ne kız aklinialirimsmile kırmızı halıda yürüyen hollywood yıldızlarını taklit etmişin aklinialirimsmile
kilo almamışsın hayatım hala zayıfsın :bbo:

:kedi::kedi: yürürken çekilmiş hoşuma gitti ilk foto sağol tatlım nolmuş buralarda etiketler falan coşmuş kavga mı çıkmış gene -tatlicadiarzu-

yaww kıslarr onlardan bahsediptee kendinizi niye yoruyonuzz sallayınn
bak bizi eleştiriyolar diye havalanmasınlarrr

:kedi::kedi: yürürken çekilmiş hoşuma gitti ilk foto sağol tatlım nolmuş buralarda etiketler falan coşmuş kavga mı çıkmış gene -tatlicadiarzu-
opuyorumnanaktan
giren etiken basıyor çıkan etiket basıyor.boşver hayatım hiç takmamak lazım etiketleri.hakkında konuşulan kişiler önemli insanlar ki konuşuluyor yerimseniben

valla bir laf var aklıma geldi kimse üstüne alınmasın etiket değince aklıma geldi laf şöyle başlıyor 'sizin marka olduğunuz yerde etiketi ben basarım' diye hahaha koptummmmmmmmmm cük oturdu sanki...

kısss tuti bugün giydiğin çizmeleri bana versenee bayıldımmmmm

Son düzenleme:

canım ben gercekleri söledim walla tatlışım süpersin yarışmada varmıydın sen yaaaa

rica ederim tuticim opuyorumnanaktan

çenebaz çok şeker olmuşsun canım bugün çok begendim..
demothy canım sende çok seker olmuşsun tek kelimeyle bayıldım sizeeee

maıx o ne duruş öle kısss.... cat walk falan aklinialirimsmile
selayhus tuniğin çok güzelmiş canım
twetty kıss tayt çok güzel bende aldım pentiden :hulya: yalnız aynen deri taytları bende çok istiyorum ajda pekkan beyazda giymişti diz üstü çizme uzun beyaz gömlekle bayılmıştım opuyorumnanaktan ama benim adam pek hoş bakmıyor ya şu tayt olayına klava:

Nikoncan bende verdim gitti canim....

Yaa bide yazilmiski kendi nickini övüyorlar egerki o karakterde bir insan olsam övmeye kalksam kesinlikle daha janjanli daha cafcafli cümleler yazardim.. Ama ben ne kendini överim nede öveni severim..
Neden bu kadar sorun oluyor anlamis degilim , eskiler eklesin eskiler deniyor ozaman topike yazilsin yani basliga sadece eskiler ekliyebilir eklemeyiz.. Yeniliklere neden bu kadar karsi bir zihniyet var :))
aha yine resim yok yine sohbet ... bugun cok eglendim vallahi
tutim balim gözünüz aydin sekerim balim kaymagim (buda pohpoh :))

topik elimizde girisede iki görevli diktik :))
tugibu thanks bitanem sonradan gördüm

Son düzenleme:

teşekkürler balımmmmm amannnnnnnnnn salla kuzum (yağlama) hahahahahahh
kız yağcı yazmışlar etikete yağladım seni
kaydirigubbakcemile3

demothy uzerindeki cok hos makyajında cok tatlı yuzunun guselligi cıkmıs ortaya:)
twetty84 cok hos olmussun canım begendim..
cenebaz nerdeydin bakim sen bugun seka park taraflarımı..bu arada etek cok yakısmıs
teşekkürler mooncum

vov çok beğendim tivitim
sağol güzellik
canım ben gercekleri söledim walla tatlışım süpersin yarışmada varmıydın sen yaaaa
teşekkürler canım çok tatlısın..hangi yarışmada tatlım?
canım bende deri görünümlü olanlara bayılıyorum ya üstüne bişey giyince bişey olmaz kız bende öyle yapıyorum kaydirigubbakcemile2

ya kızlar tınlamayın şunları ya
birisi yazmış twetty sexy birisi yazmış twetty mi sexi
yani ben bana söylenilenleri tınlasaydım şuan buraya fotoğraf ekliyor olmazdım sengözlerimebaksanab meyve veren ağaç taşlanır diye bir laf var bu tür insanlar boş küme bile etmezlerkaydirigubbakcemile3

çok saol bitanem sende ölesin canıma.s.
su kombin yarısmasındaa canımcımmm????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…