Bugün ne giydin? Çek görelim..

TRde cok ucuzmus ya kot taytlar ben burda hollandada 20 25 avro veriyorum yaklasik 50 ytl oluyor galiba resmen kazik yiyoruz..

:bbo:
TRde cok ucuzmus ya kot taytlar ben burda hollandada 20 25 avro veriyorum yaklasik 50 ytl oluyor galiba resmen kazik yiyoruz..

oo iki katından bile fazlaymış canım yaa üzüldüm vallahi bilmiyorumkismile

barbim yok çok güzel durmuşsun boshayallersmile mor bu kıza çok yakışıyoraklinialirimsmile

tuticimm bayıldım canım çok sekersinnn masallahhh diyemmmmm
twetty84 canım çok harika olmıussun fiziginde o biçim yaneee süperrrsinnn
maıx sende çok hoş olmussun canım kilon nerende yok canım yaaaa

twetty taytini cok begendim canim onu cikarmasi bir ömür bee :))bencede üzerine uzun bir tunik giyin daha hos durur.
barbicim senin kiyafetlerini cok begendim yakismis
bugun etikekleri yazan arkadaslar mesai yapiyorlar heralde, bende yeni birisi olarak eger rahatsizlik veriyorsam eklemiyeyim!! direk olarak gelsin söylesinler..

tuticimm bayıldım canım çok sekersinnn masallahhh diyemmmmm
twetty84 canım çok harika olmıussun fiziginde o biçim yaneee süperrrsinnn
maıx sende çok hoş olmussun canım kilon nerende yok canım yaaaa
teşekküler melike utandım:kedi:

canım zor çıkıyor anlamında mı söyledin ? o anlamdaysa eğer çok kolay giyip çıkarılıyor canım ya skiny jeanler daha zor inan ki bilmiyorumkismile
nerde o eskiler yazmışlar bende cevabnı yazdım kimse kusura bakmasın yani beğenmeyen istemeyen gelsin buraya yazsın ki kimsenin öyle bir hakkı yok .. bugün ne giydin paylaşım yeriyse burası bizde ne giydiğimizi koyuyoruz görmek istemeyen bakmasın.. sanki bizim bir kazancımız var buraya resim koyarak zaten üç beş kişi biz de koymasak topic sinek avlar herkes düşünerek hareket etsin biraz!!

evet zor cikiyor anlaminda demistim demekki degil bu öyle skiny ler öyle olunca onuda öyle sandim ben
only markasinin görmüstüm beyaz taytini zor olur diye almamistim hemde ucuzluktaydi 12 eur ya cok ucuzdu yani, hemen pazartesi gidip alayim bari

bu bahar taytlar çok moda deri görünümlerde hoş görünüyor ama nasıl durur acabakaydirigubbakcemile2

bugun sadece 1 saat oglumla hava almaya ciktik böyleydimm... herkese ii aksamlar

Son düzenleme:
selaycım hep babet giyiyosun çocuğun çok mu küçük az da topuklu giy gı eyvahedigeldismile tuniğin güzel duruyor ama pantolonunbilmiyorumkismile

çenebazım oyy oyy oyyy harikasın harikaaklinialirimsmile üstündekiler çok uyumlu sanada çok yakışmış sen zayıfladın mı iyiceohaoldumsmile

selaycım hep babet giyiyosun çocuğun çok mu küçük az da topuklu giy gı eyvahedigeldismile tuniğin güzel duruyor ama pantolonunbilmiyorumkismile

oglum 1,5 yasinda indir bindir o yüzden babetlerle rahat ediyorum bi dügün bayram olunca veya özel bir yere giderken topuklu giyiniyorum.. rahat oluyor böyle

cenebaz cok sirin giyinmisin .. arkandaki manzarada muhtesem bir deniz hastasi olarak bayildim...a.s.

hmm daha minikmiş canım canım ben 3-4 yaşında falan sandım

Ya kızlar bir şey soracağım cidden konunun yarısı sohbet çünkü.
Konuya baktığımda giyilenlerin fotoğraflarını bulmak için baya sayfa gezmek zorunda kalıyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/348295-bugun-giydinin-cotanak-kizlari-23.html
Bu konuyu açan da sizlersiniz. Neden hala burda sohbetler dönüyor anlamıyorum gerçekten. Tamam hoş sohbetsiniz, okuduklarımdan rahatsız olduğum yok ama sohbetler arasında fotoğraf aramak da can sıkıcı oluyor bir süre sonra. Her konu amacına uygun olmalı bence a.s.

çenebazım oyy oyy oyyy harikasın harikaaklinialirimsmile üstündekiler çok uyumlu sanada çok yakışmış sen zayıfladın mı iyiceohaoldumsmile

Sağol tatlım Şeniz
Evet zayıfladım bu aralar tatlım, gerçi çok da sayılmaz 1-2 kilo ama süzüldüm sempatiksalakcinni

Tatlım sen de çok hoş olmuşsun şimdi bakınıyordum da opuyorumnanaktan
Çok sağol, gelin gezdireyim hepinizi sempatiksalakcinni
Güzeldir bizim buralar :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…