Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugünkü Çenebaz sempatiksalakcinni

boshayallersmilekapa o bacakları usutcen yawrım alsanaalsanasmile
cıldın hassas benım gıbı bu gunes sanada alerjı yapar boynuna krem sur kırmızı olmus boshayallersmilebıde yuzunu goreydım yah ozledım senı :smiley-cool:

Buqün hihoyyyt

,

aybiqim hırkamı sormuştun canım hediye geldi lcw 'nin southblue markası varya oydu sanırım markası ,bu arada yorum yapan herkese tek tek teşekkür ederim Şeniz

Oy kuzum, valla boyunu unutmuşum, kızarmış bile, bu kadar hassas olunur ya akannehir
Ne yalan söyliyim üşüdüm valla, güneşe aldanıp çıktık, rüzgar vardı :sinifsinif:

Amann tanrım sanki şişmanlamış mıyım ne ohaoldumsmileya da bluzdan dolayı mı öyle gözküyüor karpuz kol mafoldumben
o ne kız aklinialirimsmile kırmızı halıda yürüyen hollywood yıldızlarını taklit etmişin aklinialirimsmile
kilo almamışsın hayatım hala zayıfsın :bbo:

Buqün hihoyyyt

,

aybiqim hırkamı sormuştun canım hediye geldi lcw 'nin southblue markası varya oydu sanırım markası ,bu arada yorum yapan herkese tek tek teşekkür ederim Şeniz

çok sıksın her zamanki gibi. saç rengin çok hoşuma gitti acaba ne renk ve hangi marka boya biliyorsan yazarmısın ??

çok sıksın her zamanki gibi. saç rengin çok hoşuma gitti acaba ne renk ve hangi marka boya biliyorsan yazarmısın ??

çok teşekkür ederim cnm Şeniz ,saçlarımı hiç kendim boyamam ,kuaför bi kaç rengi karıştırıp boyuyor ;ama annem dün loreal casting 7.00 sanırım numarası o rengi alıp boyadı benim saçımın aynı oldu ohaoldumsmile bende onla boyamayı düşünüyorum bundan sonra.. zemuszemus uçlarımda balyaj var çıtçıt kullanıyorum da aslında saçım omuz hizamda falan yerimseniben

demothy uzerindeki cok hos makyajında cok tatlı yuzunun guselligi cıkmıs ortaya:)
twetty84 cok hos olmussun canım begendim..
cenebaz nerdeydin bakim sen bugun seka park taraflarımı..bu arada etek cok yakısmıs

ya bu etiketleride kim yazıyorsa artık yagcılar hep aynı kisiler falan yazmıslar soyleyemediklerini orda yazıyoar heralde

tuticimm bayıldım canım çok sekersinnn masallahhh diyemmmmm
twetty84 canım çok harika olmıussun fiziginde o biçim yaneee süperrrsinnn
maıx sende çok hoş olmussun canım kilon nerende yok canım yaaaa

teşekkür ederim tatlım saolasın...opuyorumnanaktan

bencede bu etiketleri yazan kişiler yada kişi her kimse sorunu varsa gelsin yazsın direk buraya yağcılar falan ne saçmalık ya ne kadar ayıp...onun demesiyle yağcı oluyorsak ooooooooooooooooo açık sözlü bir insanım içimede atamam böyle etikete yazıp kendini ifade etmeye alışan insanlar ancak böyle etikette egosunu tatmin ederler...alsanaalsanasmile

ben bu tipler yuzunden eklemiyorum resim falan sinir oluyorum alakasız yorum yapmayı cok seviyor bazıları nerde eskiler falan yazılmıs gene herkesin tarzı farklı eskilere baktıgımda simdikinden cok farklı birseyde gormuyorum

şimdi arkadaşlar topikte yorum yapılmasın deniliyor kusura bakmayın ama elde değil yani aaaaaaaaa bende eski üyeyim tuğçe and uluç idi eski nickim bilen bilir değiştirdim nickimi...

moon 'cum yerinde olsam inadına eklerdim resmimi çünkü etiketlere o tarz yazan insanlar ya kendilerine güvenemiyorlar yada çekemiyorlar bazı kişileri ...
daha çok ekleyelim daha çok abuk subuk etiket eklesinler bakalım böyleside çok eğlenceli..

yine sohbet var ya yazan kişil her kim isen arkadaşım sen eklede resmini biz sana yorum yazalım o zaman canım madem sohbet dönüyor sohbetimizi okuyana kadar resim ekle yorum yapalım ne dersin ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…