Bugün ne giydin? Çek görelim..

bi mardinlide bende var bacım
o yüzden toptur vesttir her ne menem bişeyse dekolte kapatacak herşeyi bende bilirim bebem sempatiksalakcinni

bitanem a.s. cok tesekkur ederım kırmadın benı ekledın
evet bıldıgımız badıler bunlar yanlız barbıem ben çıt çıtlı badıler cıktı cıkalı bunları unuttum aslında sımdıkı bluzlar uzun oldugu ıcın bunlarla gıyebılırım çıt çıt badıler asagıya dogru cektıgı ıcın dekolteyı açıyor bunlar açmaz onceden belım gorunur kaygısı vardı eşim neferet eder belın acılmasından Adanalı bızımkıde yerimseniben eee bende sempatiksalakcinni şimdikı moda bluzlerın onu açık boyu uzun

Melikecim çok sağol canım opuyorumnanaktan

Mooncum Sekapark değil Değirmendere, ay insanın hemşerisinin olması ne güzel bişi Şeniz

Günaydın lütfen bana kızmayın ama
Bu konu gerçektende bazen amacından fazlasıyla uzaklaşıyor
Her konuda biraz sohbet olur ama en azından konuyla ilgili sohbetler olmalı
Sohbetlerden fırsat bulup görebildiklerim
ÇENEBAZ, TUTİ çk tatlısınız:nazar:

Hepimize hayırlı geceler olsun tatlım Şeniz
Öpüyorum dolu dolu hepinizi Şeniz

tesekkürler tatlışım şimdi gördüm msjını wallaaolumunekankayizsmile
sizede hayırlı sabahlar hayırlı pazarlar güzel ve mutlu bir gün gecirmeniz temennisiyleeeopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

çok gerilere gidemedim kızlar gördüğüm kadarıyla yorum yapıcam
tuticim tarzın cok rahat cok guzel harıkasın be :eek:
çenebaz canım seni çok beğendim,maix senide öyle ama sıyah kemer bozmus sıklıgını..
selayhusum tuniğin ne güzel öyle,babet giyilcek kadar sıcak mı canımınıcı oralar?
tweetycımm cok guzel taytın bende alıcam zaten tayt ve coraptan baska bısey gıyemıyorum,gömleğin çok şık ama ikisi pek olmamış sanki canım

teşekkür ederim barçman ablaopuyorumnanaktan

çenebaz canım seni çok beğendim,maix senide öyle ama sıyah kemer bozmus sıklıgını..
selayhusum tuniğin ne güzel öyle,babet giyilcek kadar sıcak mı canımınıcı oralar?
tweetycımm cok guzel taytın bende alıcam zaten tayt ve coraptan baska bısey gıyemıyorum,gömleğin çok şık ama ikisi pek olmamış sanki canım

çok mersi tatlım kaymaklım muju yanaktanopuyorumnanaktan

Yahu ben bile bana yorum yapanlara özelden mesajla ulaşıyorum teşekkür için...Kalabalıklık olmasın diye.Bu ne yaa...:umursamaz:

Hus siradan yazan kisi...
öncelikle nickim hus degil SELAYHUS ... onu belirteyim.. egerki beni siradan bulduysan etiket yazmayi biliyorsan yorum yazmayida ögren ve gel buraya deki seni siradan buldum bende sana haaa öylemi arkadasim sagol yorumun icin derim kiyafetlerimi begenmeyenleri vurmuyorum :))) herkes farkli giyiniyor napalim.. hem herkes ayni giyinse insanlar kuzucuk dolly gibi olurlardi degilmi.. Bak siradanligima ragmen cesaretimi toplayip buraya resim koyabilmisim ??? peki hani senin cesaretin??????????????
bundan sonra sen koy ben seni korkmadan elestireyim.. öyle saklanarak etiket arkalarindan degil
Burda amacim kimseyle polemik yasamak ortaliga laf kalabaligi yapmak degildir..Kimsenin kalbini kirmak istemem.
ama insanlarin sINIrlari zorlaniyor bu ne siddet ne celall! anlamis degilim...

herkes çok şık ama özellikle en çok twetty tuti ve selayhus' u beğendimm maşallah:nazar:a.s.

Çok teşekkürler canlarım opuyorumnanaktan

X