Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus biliyorum canım ama gittim geldim bu halle :KK43:

moon teşekkür ederim canım, bu ceketin aynı renkten pantalonuda vardı ama nedense giymedim keşke giyseymişim..

evet haklısın daha iyi olabilirdi.. mesela ben bu ceketin pantalonunuda giyseydim yada sakar olmayıp siyah ceketimin üstüne kola dökmeseydim..

Gamzecim ceketin gercekten cok güzelmis; cok begendim.
Ama kotla olmamis...

Geceyeli elbiseli halin hos duruyor; ayakkabilarini görebildigim kadariyla cok begendim.

Selayhuscum bluzun cok güzel, ama kesinlikle kalin kemer takmalisin. Barbie`ye katiliyorum;
ben de ayni tarif ettigi sekilde bir kombin yapardim. Kahve skinny olmasa bile mutlaka
kahve rengi kemer ve cizme ile denemelisin canim yerimseniben

Askito son halin cok hos olmus canimyerimseniben

Demothy herzamanki gibi hos görünüyorsun canim.
Hayatta yasadigimiz herseyin muhakkak bir anlami var; her serde bir hayir vardir
lafina cok inaniyorum ben... yasadigin seyin agirligi ile "bunda ne gibi bir hayir olabilirki?!"
diye düsünebilir insan; ama o anda insan bunu bilemese de zamani geldiginde "iste bu
yüzden bunu yasamisim ben" diyorsun... Rabbim acil sifalar versin; güclü durmayi kendini
salmamayi ögrenmelisin, ki Allah korusun ailenden en yakinlarin birgün yaninda olmadiklari
zaman ayakta durabilmen icin... bana da "dayanamam" gibi gelirdi, ama zar zor da olsa insan
dayaniyor iste...

oo gamze:1shok:
harika olmuşsunkaydirigubbakcemile5siyah giysen bu kadar yakışmazdı belki emin olgamyoncuiremsu
bence çok yakışmış..bayıldığım bi tarz..beyaz badi,ceket ve kot:lepi:ayakabı ne giydin?merak ettim onlarıda:hulya:
yalnız kolye takmasan daha süper olurmuşbilmiyorumkismile..yada zincir şeklinde bi kolye daha hoş olurdu
uzun kolye yakıştırmam böyle kombinlere.benim fikrim tabiolumunekankayizsmile
kısaca çok beğendim canım

selayhus yavrum süper olmuşsun:lepi:
yeni aldığın botlar çok yakıştı sanazemuszemus
fizik zaten dal gibi:nazar:

Son düzenleme:
benimadımyar teşekkür ederim canım..

Tanrıça hoşgeldin kuşum teşekkür ederim :) çantamın renginde olan siyah bir babet giydim canım

çok tatlı olmuşsun aşkitom..maşallah kendine bakıyorsun..ben saldım iyice yataktan yeni yeni çıkıyorum soldu yüzüm gözümmafoldumben
Tesekkurler kizlar :)

Bugun ki kombinasyonum:
burcucumm-1.jpg
aaaaiiiiyyyy one öyleeeee.delikafadulden.çok seksi olmuşsun burcu.aklinialirimsmile.çok yakışmış..maşallah...:nazar::nazar::nazar:
bende bugün bol bol rahat rahat takildim :KK1:

Uploaded with ImageShack.us
bende böyle rahat takılıyorum bu aralar..bi 6 ayda öyle olacakkaydirigubbakcemile3.çok yakıştırmışsın yine.canımm
Selam bayanlar , sıradan bir pazar günü ; yorgunluğu gözlerine yansımış bi demonntthy :çok üzgünüm: biraz alışveriş yapmaya kafa dağıtmaya giderken..

resim1107.jpg
,
resim1106.jpg

saç rengini değiştirmişsin herhalde..daha küçük göstermiş..her zamanki gibi yine çok çok uyumlu ve tatlısın canım..idolümsün..tam tarzım giyiniyorsun çok beğeniyorum..

"Burcucum" çok feminen bi havan var çok beğendim. Üşümedin mi kız hava buz gibi :))
"Aşkito" bu renkler yakışıyo sana kolyenide çok sevdim.
"Demothy" saç rengin açılmış daha yumuşak bi ifade vermiş, kıyafetinde rahat ve şık görünüyor.

Bütün kızlar ayna çatlatmış yine :) ..

Kızlar ben de geldim en yakın arkadaşım evlendi bu kına gecesinde giydiğim kıyafetim:)))

düğün gün içerisinde gelecek:)))

Kızlar ben de geldim en yakın arkadaşım evlendi bu kına gecesinde giydiğim kıyafetim:)))

düğün gün içerisinde gelecek:)))

ilarzu çok güzelmiş giydiğin kıyafetinn kına yakılarken giydiğiniz de çok güzell düğün içinde olanıda bekliyorum alkisalkisalkis

tskler kizlar, yine güzel güzel yorumlar almisim..

ilarzu elbisenin modelini begendim ama renklerini cixxx

ohcanimadeysin tatlim bendede cok fena uyku hali var.. öglende zar zor kalkiyorumm..

Ilarzum elbiseyi desen olarak sevmedim ama üzerinde durusu tasiyin 10 numera ay yüzlüm cok güzel tasimisin

tek tek alinti yapamadim sorun oldu bana yorumda bulunan herkese tesekkür ederim kemer ve cizmeyi aklima yazdim en kisa zamanda begeninize sunacagim :KK1: sagolun

Ilarzum canim elbisenin modeli güzelmis ama renklerini hic begenmedimyerimseniben

Belinaycim bu kazagini beyaz skinny`n ile kombin edersen daha güzel olur bence...

Son düzenleme:
X