Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitoş gömleğinin alt kısmı kiloş denen türdenmi , yoksa 2.resimde yeleğin gömleğini kaldırmışmı anlayamadım kafamçokkarıştı sade ve hoş bir kombin olmuş yerimseniben

selayım bluzun üstünde çok bol durmuş, içine giydiğin siyah badide bence olmamış :kedi: bu bluzu kahve-krem tonlarında kıyafetlerle kombin etmelisin bence .. kaydirigubbakcemile5
.....mesela hayalimde kahve strech tayt ( yada skinny ) üstüne bu bluz ama popo altına kadar indirilmiş vaziyette, kahve çizme ve kahve kemer kombinasyonuyla düşündümboshayallersmile çok beğendim (fikir olsun diye yazdım boshayallersmile)

selayım bluzun üstünde çok bol durmuş, içine giydiğin siyah badide bence olmamış :kedi: bu bluzu kahve-krem tonlarında kıyafetlerle kombin etmelisin bence .. kaydirigubbakcemile5
.....mesela hayalimde kahve strech tayt ( yada skinny ) üstüne bu bluz ama popo altına kadar indirilmiş vaziyette, kahve çizme ve kahve kemer kombinasyonuyla düşündümboshayallersmile çok beğendim (fikir olsun diye yazdım boshayallersmile)

canim benim tesekkür edeyim fikrini seveyim senin :KK1:
evet eksiklerim arasinda kahve bir skinny ve taba cizme var bunu en iyi bilenlerden birisin :KK1: .. icimdeki badide kahve canim
altimdaki pantalon laci :KK1: ... olmayan bir botlar gibime geldi benimde

Son düzenleme:
geceyeli canım sen "evlenmek" olayını başka bir boyuta geçmek gibi birşey olarak mı algılıyorsun affına sığınarak söylüyorum ama yeni kıyafetlerimi evlenince giycem, spor giydim evlencem hala böyleyim falan diyorsunda hep :KK1: :KK1: sakin ol tatlım, evlilik çok normal birşey bak aşkitoya bak selayhusa :KK1: :KK1:
kıyafetlerin spor ve rahat, evlenincede böyle giyebilirsin yani bence sorun yok :KK1: :KK1:
(kızmaca darılmaca olmasın litfen :asigim: )

canim benim tesekkür edeyim fikrini seveyim senin :KK1:
evet eksiklerim arasinda kahve bir skinny ve taba cizme var bunu en iyi bilenlerden birisin :KK1: .. icimdeki badide kahve canim

nacizane fikrişim selayım bilirsin beni yerimseniben
evet biliorum tatlım kahverengi skinny eksikliği bendede mevcut :gitme: gerçi skinny kraliçesi olarak senin bu eksikliği gidermen benden çok daha kolay olur kaydirigubbakcemile5, ben her skinnyle rahat olamıyorum ve hoş olamıyorum ne yazık ki :1no2:

yok canım niye darılayım o başka bi boyutt hahah yok şöyle hanım ahnımcık giyinemiyorum kıyafet almaya gittiğimde bile gözüm spor pantolonlara ayakkabıları almaktan alamaıyorum kendimi sonrada özel bi yere giderken kıyafet bulamıyorum

yok canım niye darılayım o başka bi boyutt hahah yok şöyle hanım ahnımcık giyinemiyorum kıyafet almaya gittiğimde bile gözüm spor pantolonlara ayakkabıları almaktan alamaıyorum kendimi sonrada özel bi yere giderken kıyafet bulamıyorum

sevindim kırmadan anlatiyim derdimi diye baya kastım :KK1: haklısın gardırobunda bir kaç çift klasik parçaya ihtiyacın olabilir düğün dernek evlilik aşamalarında.. bayanssulusmile klasik giyinebilmek için ilk şart "topuklu ayakkabıyı" sevmektir. sengözlerimebaksanab bence işe ayakkabılarla başla, kotların altına topuklu falan giy.. sonra yavaş yavaş kumaş pantolona eteğe falan terfi edersin. sonra bir bakmışsın feminen giyim sevdan seni senden almış :KK1::KK1: halledersin inşallah tatlım :içelim:eek:lumunekankayizsmile

bütün yorumlar icin tesekkür ederimm..

selayim gercekten benziyormuss :) H&M ürünümü??
cok yakismis tatlimm

geceyeli spor ve hos duruyor kiyafetin. göz yoran bise yok.

Barbicim sende bilirsin trakyada evli bayanlara 'kiz Gibi' giyinmek yakismaz derler ya..
anneme bile 10 tane laf söyler teyzemler.. bu ne kiz gibi giyiniyorsun diye..
Gece yeli sen takma anam kimseyi, takil spor spor..
özel günler icinde. hanim hanimci 1-2 elbise alirsin olur biter

aşkitom göyneğin rengini çok beğendim ama yeleğin duruşunu ben de sevmedim canım önünü kapatmasan daha mı iyi olurdu ki acaba CADIARZU

selayım bu tunikmiş kız öbür tarafta bluz sandımdı ben onu accık kilolu göstermiş iyi olmuş bence :KK1:
skinnyle de çok hoş durmuş bana göre dediğin gibi taba çizmelerle çok daha iyi olurmuş sana bi de taba çizme lazım şimdi kaydirigubbakcemile3

geceyeli burda piknikte falandınız galiba ortam için gayet uygun bi kıyafet
bencede hafif topuklu ayakkabıyla başla canım bi de kumaş pantolon vs. den önce elbiselere bak hem spor hem şık elbiseler var öyle öyle alışırsın hanım hanımcık giyinmeye ama spor giyim günlük her zaman daha rahat tabiki

aşkitom göyneğin rengini çok beğendim ama yeleğin duruşunu ben de sevmedim canım önünü kapatmasan daha mı iyi olurdu ki acaba CADIARZU

selayım bu tunikmiş kız öbür tarafta bluz sandımdı ben onu accık kilolu göstermiş iyi olmuş bence :KK1:
skinnyle de çok hoş durmuş bana göre dediğin gibi taba çizmelerle çok daha iyi olurmuş sana bi de taba çizme lazım şimdi kaydirigubbakcemile3

geceyeli burda piknikte falandınız galiba ortam için gayet uygun bi kıyafet
bencede hafif topuklu ayakkabıyla başla canım bi de kumaş pantolon vs. den önce elbiselere bak hem spor hem şık elbiseler var öyle öyle alışırsın hanım hanımcık giyinmeye ama spor giyim günlük her zaman daha rahat tabiki

evet burda sabah kahvaltısına çıkmıştık aşkımnan dışarda yapalım dedik çok güzel bi yer var burda masalar var herşeyini alıp gidip kahvaltı piknik felan yapıyosun güzel bi gündü aynen dediğinz gibi elbiselere bakayım. hatta bugün çıkayımopuyorumnanaktan

selayim gercekten benziyormuss :) H&M ürünümü??
cok yakismis tatlimm
canim tsk ederim c&a dan aldim ben bunu

ee bende diyorum zaten acil bir cizmeye ihtiyacim var :KK1:
tsk ederim canim .. evet resimlerde bluz gibi durmus ama boyu baya uzun iyide oluyor kalca malca örtüyor :KK1:

Selam bayanlar , sıradan bir pazar günü ; yorgunluğu gözlerine yansımış bi demonntthy :çok üzgünüm: biraz alışveriş yapmaya kafa dağıtmaya giderken..

resim1107.jpg
,
resim1106.jpg

demothy yine çok şıksın:asigim:

Teşekkür ederim canım :kedi: Şeniz

demothy cim çok şıksınn

senin saçların uzundu da merak ettim kestirdin mi yoksaa:sm_confused::kedi:

Canım çıt çıt kullanıyorum daimi :eek: ama bu aralar keyif sıfır yat kalk modeli geziyorum böyle , Allahtan kendi rengime boyatmışım boya istemiyo saçım yoksa kuaföre de gitmezdim -tatlicadiarzu-

demothy bende cok begendim canim sade gözü yormayan cok hos sekilde duruyor kombinin.. saclarin böylede güzel durmus ..birde hayatta hicbirsey icin bu kadar uzulmeye kendini koyvermeye degmez canim , bilmiyorum ne yasadin neler oldu ama bunu daha öncede dile getirdigin icin söylüyorum, her ne yasanmis olsada hayat senin hayatin gelecek neler getirir kimse bilemiyor .. gecmiste zaten gecmis bitmis zemuszemus

Canım çıt çıt kullanıyorum daimi :eek: ama bu aralar keyif sıfır yat kalk modeli geziyorum böyle , Allahtan kendi rengime boyatmışım boya istemiyo saçım yoksa kuaföre de gitmezdim -tatlicadiarzu-

rica ederim:1hug:

çıtçıtlar rahatsızlık yaratıyor mu, belli oluyorlar mı, tavsiye eder misin? bir de çıtçıtların düz demi senin canım ? cok soru sordum galiba:lepi:

Son düzenleme:
selayhusss fiziğine bayılıyorum. kıyafetlerin de hoş olmuş kazağın hoşuma gitti.
gece yeli kıyafetlerin rahat benziyo canım çok seçemedim ne tür bişey olduğunu o yüzden yorum yapamıyorum n yazık ki.
demmothy çok hoş görünüyorsun ayrıca şalına bittim. nerden aldın?

rengi çok güzel ...çıt çıt olduğu da anlaşılmıyodu hiç çok hoş duruyoo :KK66: ben çıtçıt vs..olaylarını sevmememe rağmen..çok doğal duruyoo

X