Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ilarzum elbiseyi desen olarak sevmedim ama üzerinde durusu tasiyin 10 numera ay yüzlüm cok güzel tasimisin

tek tek alinti yapamadim sorun oldu bana yorumda bulunan herkese tesekkür ederim kemer ve cizmeyi aklima yazdim en kisa zamanda begeninize sunacagim :KK1: sagolun

çok teşekkür ederim bidenesimm:)))

Ilarzum canim elbisenin modeli güzelmis ama renklerini hic begenmedimyerimseniben

Belinaycim bu kazagini beyaz skinny`n ile kombin edersen daha güzel olur bence...

çok teşekkür ederim yarim gıymetlimm

1875.jpg

bugun boyleydim hava guseldi bende degerlendirdim fırsatısempatiksalakcinni
simdi gelebilcek yorumlara gore yazıyorum elbise biraz kısa cıkmıs biraz daha uzundur aslında yukarı cıktı ascıkbilmiyorumkismile zaten dısarda dolanmadım misafirlige gittim o yuzden giydim kaydirigubbakcemile3 onceden diyimdekaydirigubbakcemile3

1875.jpg

simdi gelebilcek yorumlara gore yazıyorum elbise biraz kısa cıkmıs biraz daha uzundur aslında yukarı cıktı ascıkbilmiyorumkismile zaten dısarda dolanmadım misafirlige gittim o yuzden giydim kaydirigubbakcemile3 onceden diyimdekaydirigubbakcemile3

çok güzel olmuşsun canım sadece ayakkabılar uyumsuz geldi de sen neden yazıyon öyle kime ne senin kısa giyinmenden anacım? açıklama yapıyorsun:))))

ee giyince kısalır tabi senin leylek gibi bacaklarına etek mi dayanır kıs bizim dizaltımız senin minin oluyor:)))

ilarzu bayıldımm çok zarif çok tarz bi halin varr nebilim bi bambaşka gördüm ve inan gözalıcı olmuşssun özellikle ortadaki verdiğin pozda...

Moon yavrum havayı birazz fazla değerlendirmişsin :) ama fevkaladenin fevkinde olmuş cicim :)

ayakkabıların rengi cok koyu cıkmıs aslında daha acık rengi..baska ayakkabıyla giyerim baska zamanda opuyorumnanaktan valla acıklama yapma geregi duydum kısa falan derlerse onceden diyimde soylenmesin diye aslında haklısın kimenebilmiyorumkismile

ilarzu bayıldımm çok zarif çok tarz bi halin varr nebilim bi bambaşka gördüm ve inan gözalıcı olmuşssun özellikle ortadaki verdiğin pozda...

Moon yavrum havayı birazz fazla değerlendirmişsin :) ama fevkaladenin fevkinde olmuş cicim :)

saol canım benimopuyorumnanaktan

benimadımyar canım yaa beyaz pantalonum hem yazlık diye hemde havaya müsait olmayabilir diye giymedim birde üstümdeki kazak kışlık altımdaki yazlık abestle iştigal olur dediydim kendimce :)
Beyaz pantalon zaten giyemem şuan için mazetim var ;-)

çok teşekkürler belinay o sırada yanımdakinin gıskançlığından pek gezinemiyordum oturttu foto çekinelim gezme gel diye öyle gülüşürken oldu foto:)))

iarzu merhaba canım kınadaki elbiseni beğenmedim ama nikahtaki tek kelimeyle saçınla makyajınla üstündeki kıyafettten omuzlarındaki kürküne ve yüzündeki o güzel gülücüğe kadar harika olmuşsun bayıldım=)10 numara diyorum=)

belinaycım üstündeki kazak ne hoş el yapımımı fizik düzgün olunca ne giyseniz yakışıyor tabi..=)bencede mazeretlerini bitir ve aynı kazağı krem zıpçık gibi pantolonlar varya onlarla dene=)

ımmm herkes çok şık yinee maşallah diyorummmm...

kızlar bugün yani daha doğrusu akşam bi tanıdığımızın düğünü vardı çok çok yakın olmadığıiçin kot ve ceket türü giyinmek istedim, malesef siyah ceketimin üstüne kola döküldüğü için ceketi değiştirdim..apartmanda kime sorduysam bazısı olmuş bazısı olmamış dedi bende yaptım bi delilik ve böyle gittim o moral bozukluğuyla...

Belinay, ben çok beğendimmm...:lepi:
Ben de nasıl bir ayakkabı giydiğini soracaktım da, cevaplamışsın zaten, çok hoştur eminim...boshayallersmile Belki kotun rengi az daha koyu olsaydı daha iyi olabilirdi ama gene de çok güzel ben çok beğendim cnm özellikle ceketini...
kaydirigubbakcemile5

Kızlar ben de geldim en yakın arkadaşım evlendi bu kına gecesinde giydiğim kıyafetim:)))

düğün gün içerisinde gelecek:)))

Yavruların yavrusu...:asigim: :asigim:
Gökkuşağı gibisin biriciğim çok hoş çok süpersonik...
boshayallersmile olumunekankayizsmile hihoyyyt

Bugünde Böyleyim..

Gene çok beğendim seni belinay...kaydirigubbakcemile5
Kazağın çok hoş gerçekten...a.s

canparem çok güzel görünüyorsun tatlım... boshayallersmile olumunekankayizsmile

çok teşekkürler belinay o sırada yanımdakinin gıskançlığından pek gezinemiyordum oturttu foto çekinelim gezme gel diye öyle gülüşürken oldu foto:)))

erzucanımmmmmmm, nikah fotona böle kaldım...:1shok: boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile
aşığım sana ben galiba kankam yaa...:kedi: :asigim:
asalet akıyor heryerinden güzeller güzelim...
Şeniz Şeniz Şeniz olumunekankayizsmile

gamzecim ilk kombinin çok beğendim canım kot üstüne bu tarz ceketler giymeyi ben de çok seviyorum

ilarzum kına gecende de düğünde de harika olmuşssun. siyahlar acaip yakışmış sana çiçeeemmm

moon ayakkabılar hariç beğendim canım

ilarzuu ah o kıskanç enişteler yokmuu ahhh :)

casmin evet canım annem ördü kazağımı teşekkür ediyorum yorumun için...

april dünkü kıyafetim için beğenmene sevindimm eve keşke azcık daha koyu kotumu giyseymişim teşekkür ettim tatlımcım, bugünkü kıyafetim içinde teşekkür ederim kazağımı annem ördü canım el emeği göz nuru yanii :)

ilarzu bu arada nacizane bir fikrimi söylicem eğer dikkate alırsan tabi=Panladığım kadarıyla yapılı bir bayansın yani balık etli dediğimiz cinsten ben vücudunda özellikle kollarını ve sırtını yapılı buldum bence kına kıyafetindede öyle durmuş kollarını boyundan açan o tip yakalar hiç tercih etme dekolteni her zaman göğüsüne ve yine ince duran bacaklarına abartıya kaçmadan verirsen sanki fiziğine daha uygunmuş gibi geldi bana iki fotoya tekrar tekrar baktım kınadakinde atletik hatunlar gibi durmuşsun ama diğerinde sanki cuk oturmuş ne demek istediğime=)saygılar güzel hatun=)

Son düzenleme:
ilarzu tatlım düğün kıyafetini çok beğendim böyle elbiseler çok hoş gösteriyo zaten seni pemben vardı ya bitanede boshayallersmile kolyen ayakkabın her ayrıntı çok hoş yalnız elbisenin göbek kısmında bi pile var ya o biraz göbek var gibi durmuş tek gözümü tırmalayan o oldu canım

moon elbise çok güzelmiş valla o bacaklarla ne kadar uzun giysen kısa durur heralde herşey maşallah :nazar:

gamze canım dün yazıcaktım unuttum ceketini çok beğenmiştim onu siyah skinny pantolonla da giyebilirsin bence

hanturks teşekkür ederim canım, evet haklısın siyah pantalonlada olurdu,ama ne olduysa birden bire böyle giyinmek istedim..halbuki bu ceketin kumaş pantalonuda vardı takımdı yani.. ee aslında bu kotun üstüne siyah ceket giymiştim kola dökülünce sinirlendim bunu geçirdim üstüme o an..

Not: Kazağına bayıldımmm el yapımımı yoksa almamı?? çok güzel yaaa

Son düzenleme:
X