Bugün ne giydin? Çek görelim..

askito nerdesin kiz rüyalarima girdin ha.gerci tanismiyoruz ama ruyamda seni eltim olarak gördüm.ay aramizdaki dialog cok komikti.umarim bebiste sende iyisindir.

burcu ilk fotondaki kıyafetler çok hoş =)ikincide alt ve üstü beğendim ama yaşın çok olgun değil galiba bu yüzden ayağındakiler ne kadar şıkta olsa bana seni çok kadınsı göstermiş gibi geldi...siyah şık parlak bir babetle giysen sanki daha yaşına uygun olurdun gibi...bu arada fiziğin gerçekten çok güzel maşallah sana =)

burcucumm o ne oyle ya sempatiksalakcinni super olmussun cok begendim

Son düzenleyen: Moderatör:
burcu elbisen çok yakışmış çok uyumlu buldum yazdan kalma sanırım yalnız bugünkü kombinin de güzelde pek mevsime uygun olmamış gibime geldi sempatiksalakcinni

barbii nerelerrdesiin sexü hatuun sempatiksalakcinni
hele bi gelde buraların bi tozunu attıriviir gaaaarii zemuszemus
buradaki tüm hatunlar güzel mi güzel şık mı şıık hepinize kocamanından bi tebrik koyuyoruumm alkisalkisalkis
emmee gözler barbiyi de aramıyoo deeel yaneee sengözlerimebaksanab

:kedi::kedi::kedi:
ayyy canım Şeniz
totom donuyo kapı dışarı çıkmıorumda pek bu aralar :KK1::KK1::KK1:

kızlar hepiniz muhteşemsiniz :dance: ama "demothy ve barbieveken " tek geçerim sizi harikasınız :icecream:

:kedi::kedi: opuyorumnanaktan
ikinci mesajla tam şımardım delikafadulden
sağoll opuyorumnanaktan

aşkitom çok hoşsun canım

cağla senide çok beğendim canımm ne güzel fiziğin var manken gibi :)))

çok espürüksün kuuu sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

1. kombinin seni daha iyi yansıtmış burcucum yaşına ve çıtırlığına cuk oturmuş kaydirigubbakcemile5, 2. kombininde iyi ama gözümü yoran birşey var orda ne bilemiyorum kafamçokkarıştı

Burcucum ilk kombin daha cok hosuma gitti; yasina daha uygun buldugum icin herhalde...
Ikinci kombinde cizmelerin hic olmamis canim; yüzünün masumiyetine hic gitmemis.
Ama elbisen (cok kisa bulsam da) cok yakismis...

Son düzenleme:
Aslihasan saclarin guzel olmus cicek ince detayida elbisenle cok uyumlu.
Ben sana yandan daginik topuzuda oneririm oylede denemelisin canim

Burcucum elbisen citi piti cok cici ayakkabilarda guzel secim bi tek cantani da ayakkabi rengi secseydin keske . Gerci tatilde yeterli canta olmayabiliyor zemuszemus .

Sağol canım beyenmene sevindim.en son nişanımda dağınık topuz gibi yandan yaptırmıştım saçlarımı bu sefer farklı olsun dedim tşkler :)

Aslihasan, canim barbie bebek gibi olmusun, masallah:nazar:

teşekkürler canım benim beyenmene sevindiim sen dururken bana pek barbie lik düşmez gerçi şu endama bak maşallah kaydirigubbakcemile3

benimadımyar burcucum 2.kombinde sanırım çizme değil bu yılın trendi stiletto and çorap ikilisini denemiş :ecrin_bebek:

rockerscı çok tatlı olmuşsun canım.
burcucum ilk kombiinin sana daha çok yakışmış,2. kombinde ise eteğnin modeli çok güzel ama kısa olunca bel kısmı incecik kalça traf çok bol durmuş gözümü tırmaladı belki etek az daha uzun olsaydı bu şekilde durmmazdı diye düşünüyorum. bu arada fiizik şahane:nazar:

benimadımyar burcucum 2.kombinde sanırım çizme değil bu yılın trendi stiletto and çorap ikilisini denemiş :ecrin_bebek:

Tekrar inceledim, evet haklisin Barbie; stiletto ve corapyerimseniben
Ben onu lateksimsi bisiy gibi gördüm; sado mazolugum tuttu galibasempatiksalakcinni

Burcucum
o zaman geri aliyorum canim yazdigimi; stiletto ve corap hos olmusyerimseniben

Rockerx cok hos görünüyorsun canim; cok begendim... zaten ben senin tarzini cok begeniyorum; degisik ayri bir havan var yerimseniben
Saclarin süper olmuslar; cok havali gösteriyorlar senizemuszemus

Son düzenleme:
gündelik birsey

Eklentiler

• $P1000283.jpg
    $P1000283.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 34
Yorumlariniz icin tesekkur ederim :)
Rockerx saclarini cok begendimm :)

burcucum iki kombininde birbirinden guzel ayakkabi secimlerinde harika siyah ayakkabinin markasi ne

Tesekkurler canim. Ayakkabilarimin markasi bullboxer :)
Image_656.png

Burcucumm, sana ne giysen yakışıyor; fizik harika! Yalnız, üşümüyormusun bu kombinle dışarıda? Biz burada artık kışı bekliyoruz da :)
Tesekkurler.Bugun hava cok guzeldi, kacirmayim dedim :$
Ustumde kisa deri ceket vardi ama, uzerim boyle cikmadim

kiz burcu o kolyeden bendede var ve bir önceki resimdeki acik ayakkabi da var.sende benim gibi fazla h&M e takiiyosun heralde.ilk resimdeki elbiseni cok begendim nerden aldigini yazarmisin.masallah fizikte süper
H&M'e cok takiliyorum evet :$ Elbisemi Mango dan aldim, yaz koleksiyonundan.
Burcucum ilk kombin daha cok hosuma gitti; yasina daha uygun buldugum icin herhalde...
Ikinci kombinde cizmelerin hic olmamis canim; yüzünün masumiyetine hic gitmemis.
Ama elbisen (cok kisa bulsam da) cok yakismis...
Tesekkurler cnm. Ikinci resimdeki cizme degil, corap ve stilleto sempatiksalakcinni

corap + topuklu + mini = gossip girl sempatiksalakcinni
delikafadulden

Son düzenleme:
X