Bugün ne giydin? Çek görelim..

ımmm burcuu hayran kaldım diyebilirim ayrıca hoşgeldinn iyiki geldinnnn ....

rockerx çok şeker olmuşssun spor olmuşssun ve saçlarında inan gözüm kaldı bişi olursa benim nazarım değdi söylemedi deme bukadarda açığım yanii:)

aşkitom çok hoşsun canım

cağla senide çok beğendim canımm ne güzel fiziğin var manken gibi :)))

aşkitomm yırtıcı kaplan gibi olmuşssun bebeğimmmmm
casmin sen de hoş görünüyorsun canım.
lk defa çağlanın uggunu beğendim normalde çok kaba gelir bana ama hatuna yakışmış vallaa

AŞKİTO=Kokoşum KKnün Türkan Şorayı Fıstık gibi olmuşsun:nazar:

aSkitosenin tarzına bayılıyorum çok yakıştırıyorum ve çok sıcak kanlı buluyorum seni Burcucumm çok güzelmiş elbisen hepinize maşallah hanımlar

toptann tesekkürlerimi sunuyorumm efenimmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Geceyeli hemseri sayiliriz cnm ordan kan cekti sanirim :)))

askito nerdesin kiz rüyalarima girdin ha.gerci tanismiyoruz ama ruyamda seni eltim olarak gördüm.ay aramizdaki dialog cok komikti.umarim bebiste sende iyisindir.
aaa cok enteresanmis :))
iyiyim cnm tesekkür ederim , sen nasilsin ?sempatiksalakcinni

ewt bayanlar buyrun alıntı olmasın lutfeen

yok öleee alinti olmasinnn... sempatiksalakcinni
nasil bir pozdur nasil bir fizik ve kiyafet uyumu.. bayildim walla..
saclair tekrar tekrar övmeye gerek yok :KK1:
SÜPERSiN !

gündelik birsey

sende cok tatli görünüyosun cnm.

Burcucumm asi bir kizsin sanirim , nedense bende öyle bir izlenim uyandirdin taa aylar öncesinden ..
ilk kombinin cok seker , cok güzel yakismis.
samimiyetine güvenerek ikinci kombinine 'ucuz' bir görüntü olusmu$ diyecegim:kedi:
umarim bana kizmazsin, belkide böyle sert bir elestiri yapmamam gerekirdi.. ama fikir almak icin koyuyoruz kombinlerimizi, belki sende bu kiyafetini baska bir sekilde kombin edersin, belkide umursamazsin yorumumu :)

toptann tesekkürlerimi sunuyorumm efenimmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Geceyeli hemseri sayiliriz cnm ordan kan cekti sanirim :)))

aaa cok enteresanmis :))
iyiyim cnm tesekkür ederim , sen nasilsin ?sempatiksalakcinni

yok öleee alinti olmasinnn... sempatiksalakcinni
nasil bir pozdur nasil bir fizik ve kiyafet uyumu.. bayildim walla..
saclair tekrar tekrar övmeye gerek yok :KK1:
SÜPERSiN !

Burcucumm asi bir kizsin sanirim , nedense bende öyle bir izlenim uyandirdin taa aylar öncesinden ..
samimiyetine güvenerek ikinci kombinine 'ucuz' bir görüntü olusmu$ diyecegim:kedi:
umarim bana kizmazsin, belkide böyle sert bir elestiri yapmamam gerekirdi.. ama fikir almak icin koyuyoruz kombinlerimizi, belki sende bu kiyafetini baska bir sekilde kombin edersin, belkide umursamazsin yorumumu :)

alemsın askıtoo cok hossun yaa benı cok owdun hawalancam bak :))
hem sen ne kadar sık bı hamılesın ole gomlegının rengıı coook guzeeellalkisalkisalkis

kıyafetin çok güzel ama ben kıyafetinden çok o güzelim saçlarına baktım sarı saçı çok beğeniyorum ama kendime yakıştıramıyorum

bende yakıstıramaya cesaret edemıodum ama guzel oldu sankımm sarı sacta yuze yakısan tonu bulmak onemlı buda zor malesef mafoldumben
ımmm burcuu hayran kaldım diyebilirim ayrıca hoşgeldinn iyiki geldinnnn ....

rockerx çok şeker olmuşssun spor olmuşssun ve saçlarında inan gözüm kaldı bişi olursa benim nazarım değdi söylemedi deme bukadarda açığım yanii:)

ayyy yerım senı bıse olsun canım ya senden degerlı mı askolsun yanııopuyorumnanaktan
Tekrar inceledim, evet haklisin Barbie; stiletto ve corapyerimseniben
Ben onu lateksimsi bisiy gibi gördüm; sado mazolugum tuttu galibasempatiksalakcinni

Burcucum
o zaman geri aliyorum canim yazdigimi; stiletto ve corap hos olmusyerimseniben

Rockerx cok hos görünüyorsun canim; cok begendim... zaten ben senin tarzini cok begeniyorum; degisik ayri bir havan var yerimseniben
Saclarin süper olmuslar; cok havali gösteriyorlar senizemuszemus

ewt canım saclar fazla hawalı gosterdı sankı herkes bana bakıo gıbıme gelıo :kedi:
ayrıca tesekkur ederımmopuyorumnanaktan

rockerscı çok tatlı olmuşsun canım.
burcucum ilk kombiinin sana daha çok yakışmış,2. kombinde ise eteğnin modeli çok güzel ama kısa olunca bel kısmı incecik kalça traf çok bol durmuş gözümü tırmaladı belki etek az daha uzun olsaydı bu şekilde durmmazdı diye düşünüyorum. bu arada fiizik şahane:nazar:

cok saol canımopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Askitom yelegin güzel her kombinde hosuma gidiyor ama bu gömlekle hosuma gitmedi canim gömlegin asagisi bol oldugu icin oldugundan fazla kiloda göstermis seni zemuszemus (nazicane : sade gömlekle kombine et güzelim zemuszemus

Gecenlerde hm den bir tunik giymistin ona benzer bende giydim bugun ekliyorum simdi :KK1: caldim senden hehe

Son düzenleme:

Tesekkurler canim yorumun icin. Ilk uzun corap denememdi dogrusu, biraz basarisiz olmus ola bilir. Arica acik yorumun icin tesekkur ederim, ve yorumunu yaparken cekinmenede gerek yok kizarim falan diye, sonucta resimlerimizi elestiri almak icin koyuyoruz ve elestiriler uzerine birdahakine belki daha guzel bi kombi yapa biliriz :)

Bu arada senin gomlek kombinasyonunu cok begendim, cokta yakismis :nazar:

Selayhus sade ama guzel olmussun canim.

rockerx; uyum çok hoş ve rahat.
Rahat ve spor kıyafetleri seviyorum ben.

Aşkito; maviler yine hoş olmuş.
İlginç bir havan var senin, ne giysen yakışıyor maşallah.:nazar:

Selayhus; üstünde ki bluzu beğendim ben.
Bana virsenekaydirigubbakcemile3 Sen de hoş olmuşsun.

Son düzenleme:
Burcucum müthiş bi fiziğin var :nazar: kusursuz ,o yüzden ne giysen yakışır ama 2.kombini beğenmedim ..boyun çok uzun ,etek havada kalmış sanki CADIARZU dar mini daha hoş durur diye düşünüyorum..ilk kombin harika :lepi: ; selyahus ve aşkitom süpersinizz boshayallersmile

denedim ama küçültemedim :KK43: gözlerim o kadar büyük olmamış ta foto niye büyük olduki

Selayhus sade ama guzel olmussun canim.
sagol canim
[Selayhus; üstünde ki bluzu beğendim ben.
Bana virsenekaydirigubbakcemile3 Sen de hoş olmuşsun.

lafimi olur kiz al senin olsun :KK1: ..
maaşallah anne fızıgıne bakınn tütütütü:nazar:
tsk ederim canim
çoook teşekür ederimm selayhus yaptım oldu galibaaa.s.teşekkür ederimm

olmus olmus :KK1: yasina uygun sade spor olmusun canim

DEmothy tesekkür ederim canim

Son düzenleme:
olmus olmus yasina uygun sade spor olmusun canim

qızz 23 yaşındayım küçük mü göstermişim kii öleyse ummah öptüm seni evlencem ama ben spor giyimden vazgeçemiyorum kaydirigubbakcemile2

X