Bugün ne giydin? Çek görelim..

tutunin anası var evde nasılsa temizleyiiii dimi tuti kaydirigubbakcemile3

he gülüm ama ben en çok sevinç teyzeme acıyorum (ewe gelen temizlikçi) benim odamı silerken küfür ediyor resmen ki ben pasaklı değilim sadece çok kutu var ewde ayakkabı kutusu toz yapıyor o yüzden zawallı kadın tek tek tozunu alıyor.bana her zaman ne zaman evleceksin diye soruyor hahahaha kaydirigubbakcemile3
dedim benim ewede sen gelcen yok öyleeeeeeeeaklinialirimsmile

kuzular ben kaçıyorum benim adanalı yola çıkmış bekletmeyeyim ağır abiyi öptüm sizi iyi günler dışarı çıkıcaklara iyi eğlenceler evde oturacakara iyi zıbarmalar bana gelince hayırlı fırlamalıklar :KK70:

3535.jpg
3540.jpg
3545.jpg

Amann tanrım sanki şişmanlamış mıyım ne ohaoldumsmileya da bluzdan dolayı mı öyle gözküyüor karpuz kol mafoldumben

Maix pantalonun cok hosuma gitti canim ,siyah ince kemer disinda genel olarak hos duruyor

arkadaşlr akşam maça gelecekmiş giyinmek sorunda kaldım
jean taytım ve gömleğim

tiviti dün bu taytlardan bende gördüm çok beğenmiştim
siyah beyaz olanınıda görmüştüm
ama bacaklarımı kalın gösterir diye almadıydım
sana çok hoş olmuş kuzum ama üzerine spor bgir tunik giymeni tavsiye ederim
gömlek biraz klasik kalmış bebem aklinialirimsmile

aklinialirimsmilesaol barbim yok kız kottan bile daha ince gösteriyor hatta ama açık renkler biraz fazlalık varsa daha kalın gösterebilir inceyi bile kalın gösterior açık renk
ama çok rahat oluyor sıkmıyor insanı öneririrm canım ben pentiden aldım 18.50 ye başka çeşitleride var onlardan da alıcamaklinialirimsmile

hımm tavsiyeni tikkate alıyorum canım, bende 20 tl ye görmüştüm alıyım bari aklinialirimsmile

X