Bugün ne giydin? Çek görelim..

ooooo pati patiiiiiiiiiiiiiii karamela.... aklinialirimsmile çok güzelsin çok güzel taşımışsın canımm opuyorumnanaktan
barbicim kemerin abiyemsi bir hava vermiş kombinine onun haricinde çok beğendim Şeniz
hantürks 10 üstünden 10 bedenine cuk oturmuş maşallah elbisen bi harikasınnnnn:kedi:

çıtırımmm çıtırımmm çıtırımmmmmm :lepi: opuyorumnanaktan
:kedi: canımmm sensin asıl çıtır Şeniz
:asigim: elbise güzel yakışırda bu kadar mı olur.tam oturmuş.hem seksi hemde hanım hanımcık gösteriyo boshayallersmile
ayakkabılarıda begendim hanturkscumm..ayy heveslendim bende ekliycem opuyorumnanaktan
:kedi: paticim çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim canım Şeniz

ben de sana bayıldım elbise harika sana da acayip yakışmış ya ten rengin taşıyışın süper valla :lepi: ayakkabılar da çok güzelmiş ben de siyah zannetmiştim kahverengiyse gayet uyumlu olmuş canım

can elbise çok güzel hem çekici hem de hanım hanımcık:) ayakkabı ve kolyede elbisene çok yakışmış çokkkkkk beğendmmmmm:lepi:
çok teşekkür ederm monarosacım opuyorumnanaktan
hanturk çok zarif çok hoşş a.s.
çok sağol canım opuyorumnanaktan
hanturks super bi kombin. cok guzel tasimissinn
çok teşekkür ederim a.s.
hanturksüm güzel olmusun canim takilarinla ayakkabinda cok uyumlu 80li yillarin elbiseleri gibi cok cici (annenmi dikti yoksa ?? ) bedeninede cok yakismis
teşekkürler selayhusum demek 80 ler ha eveeet elbiseyi annem dikti yine :kedi:

pati şahenesinnnn zemuszemus

B&M bitanesin zemuszemuszemuszemus
ooooo pati patiiiiiiiiiiiiiii karamela.... aklinialirimsmile çok güzelsin çok güzel taşımışsın canımm opuyorumnanaktan

tivitim saol tatlımmm Şeniz

aaaa siyeh gibi mi duruyo ölee :1rolleyes:
hanturksum canm çok çok teşekkr edeerim.

annene benden bi a.s. maşşallah gerçi taşıyan gösteriyo kıyafetin güzelliğini boshayallersmile

monorosa cok cıcı olmussun
hanturkumm harıka harıka harıka senın cok ayrı bır havan var :asigim:
bilseydim annenin diktiğini dün akşam isterdim dikmesini
bu aksam tekrar arıyorum
patim o elbiseni ayakkabını hemen bana gönder hemen şimdi şimdi
mumkunse fızıgını ve ten rengınıde aklinialirimsmile

Son düzenleme:
hantürks 10 üstünden 10 bedenine cuk oturmuş maşallah elbisen bi harikasınnnnn:kedi
10 puan aldım delikafadulden çok teşekkürler tiviticim Şeniz

hanturkumm harıka harıka harıka senın cok ayrı bır havan var :asigim:
bilseydim annenin diktiğini dün akşam isterdim dikmesini
bu aksam tekrar arıyorum

:kedi: ezgim çok sağol canım benim o senin güzel görüşün Şeniz
kuzum benim ayıp ettin anneme söylerim ben bi düğün hediyesi hazırlarız sana opuyorumnanaktan

cenemmmmmmm cok datlu olmusun balim
barbi sende herzamnki gibi cok hossun , bayildim
hanturks elbise acayip yakismis , cok begendim
baska kimse varmiydi kacirdysam kusura bakmayin pilissss bayanssulusmile

patim o elbiseni ayakkabını hemen bana gönder hemen şimdi şimdi
mumkunse fızıgını ve ten rengınıde aklinialirimsmile

:roflol::roflol::roflol: hadi ayakkabıyı anladım ten rengi nasıl olcek kaydirigubbakcemile3
senin fizikde fena güzelim boshayallersmile teşekkr ediyorum çok çok Şeniz

pati çok güzelsin canım ten rengin elbisen papuçların

ŞenizŞenizŞeniz çokmasumcum teşekkürlerr opuyorumnanaktan
HANTURS ve PATİ İkinizinde kombinlerini çok beğendim Çook yakışmış
bende teşekkür ettim çok çok opuyorumnanaktan Şeniz

Pati :asigim::asigim::asigim::asigim:

:kedi: şehnaz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

bunu geçenlerde çekmiştim koymaya fırsat olmamıştı

şapdadanak oturmuşş üstüne çookkk beğendimmmmmmm :asigim:Şeniz

paticim elbiseni çok beğendim bende çoğu kez almaya niyeylenmiştim bu elbiselerden hep kaldı ama, üstünde harika durmuşşş opuyorumnanaktan ayakkabını pek yakıştıramadım sadece :kedi::kedi:

yirim seni yirimmmm:roflol:

bi kez ekler sessizce giderim diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar ekliycem bu gidişle opuyorumnanaktan​

çek git resim filan ekleme sen kıskanıyom ve sayede sporuma ağırlık veriyom bebitomm:roflol:elbiseni çok beğendim duruş desen şahane zaten ne giysen yakışıyo maşallah sanaaa

paticim elbiseni çok beğendim bende çoğu kez almaya niyeylenmiştim bu elbiselerden hep kaldı ama, üstünde harika durmuşşş opuyorumnanaktan ayakkabını pek yakıştıramadım sadece :kedi::kedi:

bende bayıldım gördügümde barbim direk aldım kaydirigubbakcemile2 elbise görünce dayanamıyrm zatem aklinialirimsmile ayakkabılarda anlaşamadık desene bilmiyorumkismile

çek git resim filan ekleme sen kıskanıyom ve sayede sporuma ağırlık veriyom bebitomm:roflol:elbiseni çok beğendim duruş desen şahane zaten ne giysen yakışıyo maşallah sanaaa

hihoyyyt ohh ohh iyi spora devam balımm hihoyyyt
gecemin kuşu aklinialirimsmile seviyorum seni muck muckk Şeniz
hee buarada ekle resim çabık unuttuk sanma

Pati sana asik olabilebilerrrmiyummm :asigim:

olabileeersinnnnn Şeniz Şeniz :asigim: olumunekankayizsmile
:kedi: bak bende seni merak ettim şimdi.hani aşık olcez yaa :icecream: kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…