Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım sıkkın bir şekilde kendime ayırdığım bu gecede,açık havada film+patlamış mısır+bira keyfi için seçtiğim kombinim...

kontesimm çok cici olmussun tatlımmm....
öjelerin rengi çok hoşşş..
normalde pek değişik açık renkler sevmm ama senin ojelerin çok hoşuma gidiyor şu gri çok hoş özellikle kuşumm..
a.s.

hanturks gayet spor ve şıksın
tweety kombin hoş ama eteğindeki o cep çok gözümü tırmaladı canım .bi de pembe badini beğenmedim canım
hcrt çok hoş olmuşssun.
aşkitoo sarılar pek bi yakışmışş bebemm türkan şoray gözlüm düğme küpen çok şirin. seksi pozlarını yirim civcivim :roflol:
kontes bence taytla çok hoş olmuşssun hiç de ölee fazla kilon yokk benim de bacakalrım tonton boşver daha ii bölesi kolyen çok hoşuma gttii tuniğin de ölee. senin ojeler tam benlikz zaten
jade özel bir gün olsa kıyafet kombinin güzel ama sıradan bir gün için ağır kaçmış bence. uyum güzel ama biraz hostes yada garsonmuş havası sezdim,

kontesimm çok cici olmussun tatlımmm....
öjelerin rengi çok hoşşş..
normalde pek değişik açık renkler sevmm ama senin ojelerin çok hoşuma gidiyor şu gri çok hoş özellikle kuşumm..
a.s.

oyy çok teşekkürler canım güsel söslerin içinn:kedi: bende de normal oje yok walla,hep büle acaip renklersempatiksalakcinni

Kontes rahat ve uyumlu olmusun canim
saolasın selayım öbüyorum en kocamanındanŞeniz
kontes bence taytla çok hoş olmuşssun hiç de ölee fazla kilon yokk benim de bacakalrım tonton boşver daha ii bölesi kolyen çok hoşuma gttii tuniğin de ölee. senin ojeler tam benlikz zaten
yok kuşum yokk azcık vermek lazımm:kedi:
teşekkür ederimm bitanemmopuyorumnanaktan

woow kontesım ojelerının rengı cok guzel
bakımlı hatunsun vesselam fılm ıcın bıle oje suruyorsun ya sevıyorum senı olumunekankayizsmile

kemeri çıkarırsan bi nebze daha iyi olcak gibi jadecim

etegin cok güzell.. fizikte muhtesem zatii..
ama kombinin gözüme pek hos gelmedi...:kedi:

Jadecim normalde hep Begenirim seni ama bu kombini begenmedim biraz ilk resimde durusundan falanda olsa gerek garson gibi durmus canim , kuyafetler tek tek bakildigi zaman hos

Kontes rahat ve uyumlu olmusun canim

Abowww ilk defa olumsuz yorumlar alıyorummm... eyvahedigeldismile
Çok haklısınız kızlar bende hiç rahat edemedim hiç beğenmedim kendimi...
Selayhuscum çok iyi bir gözlemcisin duruşum gerçekten çok kötüymüş bee...
Garson gibi buyrun efendimmmm buyrunnnnnnnnn :roflol:
Bir daha tarzım dışına çıkarsam banada jade demesinler a.s
garson desinler kaydirigubbakcemile3

ahaa b&m cim beğenmiş benii...
Gel kız bunlar bi şey bilmiyoo zarifim dimiii... hihoyyyt :roflol::roflol:

ben öyle gördüm canım zemuszemus
sadece saçların daha şık bi topuz olabilirdi
bence eteğindeki fırfırlar kibarlık katmış
gömleğin çok hoş
kemerin aslındailk bakışta fazlalık gibi dursada , bana göre oda kibar bi uyum sağlamış
böylece çok zarif geldin gözüme, fiziğin zaten 10 nümera alkisalkisalkis

saol canım .. opuyorumnanaktan
Tek tek herşey çok güzel ama hepsi birarada olunca kendimi tuhaf hissettim ben bu kıyafetlerin içinde açıkcası...

Aslıcım tşk canım evde rahat rahat oturun ohh..
Ben işteyim ama pazar öncesi tatil moduna giriyorum bu günki ben :

kontesimmm kombinin çokk rahat gözüküyo ve yine ojeni beğendim gızzz baaa nispet mi yapıyunnn -tatlicadiarzu- sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…