Bugün ne giydin? Çek görelim..

jadee sende spor olmşsunn beğndmm bide saç rengn harikaaa acılarımı depreştrdn saçımı syaha boyayıp iğrençç oldugumu hatırladımm senağlama

Hanturks yolculuk aninda bile bakimlisin; ne güzel. Hos olmussun canimolumunekankayizsmile

Hanturks bayıldım :nazar:
Aşkito bayıldım :nazar:
Ayıltın beni :roflol:

hanturks; yolculuk için rahat ama aynı zamanda şıksın :jeyyar: özellikle toka-küpe uyumuna bittimmmm,kolyeni de çok beğendim:nazar

hanturks gayet spor ve şıksın

çok teşekkürler kızlar normalde uzun yolda eşofman giyerim ama hızlı trenle çok kısa bi yola gitmiştim inince de annlemle dolaşacaktık o yüzden çok salaş giyinmek istemedim :kedi:
kontescim küpe ve tokayı beğeneceğini tahmin ettim hatta takarken sen aklıma geldin :KK1:
ayrıca kombinlereine gelecek olursak aslında üstündekiyle ojenin uyumu harika olmuş ama iri desenler insanı kilolu gösteriyor canım o yüzden tayt değil de üstündeki kilolu göstermiş bence
ikinci kombinde de çok spor aynı zamansda çok da bakımlısın ojene kadar uyum içindesin yine canım :nazar:

jade canım ben ilk kombininde kemerini ayakkabıları özellikle eteğini çok beğendim
gömleğin kısa kollu olsaymış saçını da sıkı bi topuz ya da at kuyruğu yapıp büyük küpeler taksaymışın bence çok daha havalı ve hoş olurmuş canım :nazar:

jade ikinci kombini unutup mesajı yollamışım :KK1: devam ediyorum
saçların çok hoş olmuş pantolon ve tişörtün rengi sana çok yakışmış canım

kontescim küpe ve tokayı beğeneceğini tahmin ettim hatta takarken sen aklıma geldin :KK1:
ayrıca kombinlereine gelecek olursak aslında üstündekiyle ojenin uyumu harika olmuş ama iri desenler insanı kilolu gösteriyor canım o yüzden tayt değil de üstündeki kilolu göstermiş bence
ikinci kombinde de çok spor aynı zamansda çok da bakımlısın ojene kadar uyum içindesin yine canım :nazar:

aa ciddi mi kaydirigubbakcemile3 canım benim yerim seniiiiopuyorumnanaktan
şişko gösterdi eed ama çok beğendim desenini:kedi:şişko mişko giycem galibakaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim bebikimmm,ojelerim arkadaş çevremde de baya dikkat çekiyorsempatiksalakcinni

jade bu nasil fiziktir yhaaa... :nazar:mankenlere tas cikariyosunn yeminlee..
kiyafetinde süper yakismiss.. saclarina dalga cok güzel olmuss... daha kücük ve SIK dalgalar yapmani öneririm.. eminim cok yakisacak.
bi de bisi sorcam.. dip boyani hep geciktiriyorsun.. rahatsiz olmuyormusun?
yoksa saclarini yipratmamak adinami uzatiyorsun bu kadar?
benim saclarim sariyken 1 cm uzasa krizlere giriyodum walla :)
(sanada amma yazasim varmis heee :KK1: )

silacaa cok sekersinizz arkadasinda sen de..

aslicim badini begendim.. ev hali icin gayette iyisin :)

jade bu nasil fiziktir yhaaa... :nazar:mankenlere tas cikariyosunn yeminlee..
kiyafetinde süper yakismiss.. saclarina dalga cok güzel olmuss... daha kücük ve SIK dalgalar yapmani öneririm.. eminim cok yakisacak.
bi de bisi sorcam.. dip boyani hep geciktiriyorsun.. rahatsiz olmuyormusun?
yoksa saclarini yipratmamak adinami uzatiyorsun bu kadar?
benim saclarim sariyken 1 cm uzasa krizlere giriyodum walla :)
(sanada amma yazasim varmis heee :KK1: )

silacaa cok sekersinizz arkadasinda sen de..

aslicim badini begendim.. ev hali icin gayette iyisin :)

hehe çok sağol bebekimmm kaydirigubbakcemile2

silaca, elbiseni beğendim.özellikle dantel ve minik düğme ayrıntıları çok hoş
ama içindeki mavi şeyi (badi galiba) beğenmedim canım

gayet hoş görünüyorsun yine yalnız ben kotta koyu renk hastasıyım sanki kotun koyu renk olsa daha mı hoş olurdu ki die düşündüm.bileziklerin çok şeker.takıların birbirini tamamlamış

gayet hoş görünüyorsun yine yalnız ben kotta koyu renk hastasıyım sanki kotun koyu renk olsa daha mı hoş olurdu ki die düşündüm.bileziklerin çok şeker.takıların birbirini tamamlamış

aslında ilk önce siyah giymiştim ama çok kara oldu diye deiştirdim.
koyu mavi kot da almamışım yanıma.hala tatilde olduğumdan kıyafetlerimin %30luk kısmı ile kombin yapabiliyorumboshayallersmile
teşekkür ederimm bebikka.s.

kontes teşekkürler canım bende takılarını çok begendimm
yanlız o içimdeki şey elbisenin parçası değil elbiseyi gydikten sonra çıkaramadım acelemiz vardı çekiştirdim aşagıya ama yinede çıktı: )

barcman ablacimmopuyorumnanaktan

Kontesimm yine aksesuarlarin süper bebisimm..
bu kombini beyaz sortlada deneyebilirsin dattum..

ayrica kontess kiskandim wallahi .. bu nasil uzun soluklu bir tatil oldu böyleee...
ben deniz yüzü göremedimm.. insallah seneye iki bebeyle gideriz :)))

silacaa elbisen çok hoşmuş içindeki mavi badi çok göz tırmalıyo ama o olmasa harika olurmuş bided ayakkabılarını merak ettim
kontescim hırkanı takılarını çok beğendim canım bence açık renk pantolon çok iyi olmuş bu kombine

X