Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hanturks bayıldım
Aşkito bayıldım
Ayıltın beni :roflol:
Twety ayakkabıların hariç çok güzelsin canım ama o ayakkabılarını hiç beğenmedim hiç uymamış.

rockerx pinax bayildim size kizlarr

hanturks cok tatli duruyosun...

tivitim sanada etegin cok yakismis..

ayakkabıların ve o içinden görünen pembe atletin olmamış cnm ama etek çok yakışmışş bıyunu az daha kısaltırsan daha da mükemmel olacaksın tatlım Şeniz

yorum yapan herkeslere çok teşekkürler ayakkabımı beğenmeyenler olmuş konvers çok çirkin durdu açık ayakkabı giyincede hoşıma gitmedi hiç bende bunu giydim zemuszemus
aşkitom fena olmuşsun yahuuu bu ne uyum ohaoldumsmile gözlerine bayılıyorummm bu arada =)
kontescim tshirtin biraz orta yaş işi olmuş gibime geldi belki fotodan öyle görünüyor bilemedimboshayallersmile
jade kemerin fazlalık gibi olmuş çıkarsan daha güzel durabilir bide düz kalem etekle daha iyi bir kombin olurdu bence ..

kuzuuu senin o taytını, güllü dallı tuniğini, memiklerin aradan sarkan kolyeni, bileendeki bilenziklerini yirim (senle beraber) çok hoş olmuşsun canım

yandaşüyeşeysi:

e ben de senin smiley ını yiem bari :roflol: tenk yüüü bebikimmmkaydirigubbakcemile3

e ben de orta yaşlıyım :roflol:saol canımmmbayanssulusmile

Orta yas derken benim yasimdakilermi kastedildi acebaaaa
Kendime ne gibi bir pay cikartsam bundan

canım sıkkın bir şekilde kendime ayırdığım bu gecede,açık havada film+patlamış mısır+bira keyfi için seçtiğim kombinim...

tivitim saol guzuu..

orta yasli olmadigimdan hic üzerime alinmiyorum dönen sohbeti hahahhayyyyyyyaklinialirimsmile

kontess cok sportif olmussunn ayrica ojelerin uyumlu olunca daha güzel oluyo kanimcaa

tivitim saol guzuu..

orta yasli olmadigimdan hic üzerime alinmiyorum dönen sohbeti hahahhayyyyyyyaklinialirimsmile

kontess cok sportif olmussunn ayrica ojelerin uyumlu olunca daha güzel oluyo kanimcaa

saol şeker annem walla hiç huyum deeldir spor giyim ama arada isteniyorr a.s.
kont sen kac yasindasin yafru? ben seni 23 falandir die tahmin ediyorumm
fazlası var eksiği yok cano.24'ün ortasındayık

Jadecim normalde hep Begenirim seni ama bu kombini begenmedim biraz ilk resimde durusundan falanda olsa gerek garson gibi durmus canim , kuyafetler tek tek bakildigi zaman hos

Kontes rahat ve uyumlu olmusun canim

aman yarabbi ne kadar hos bir bayansınız......................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…