Bugün ne giydin? Çek görelim..

Söylemesen anlamiycaktim; evet cikmisdelikafadulden
Kombin güzel, hos olmussun canimyerimseniben

Twitosum etegini cok begendim canim; cok ta yakismis, ama ayakkabi ve icindeki pembe body`i tam yakistiramadim bu etegeopuyorumnanaktan

Rockerx cok hos olmussun canim, cok begendim seni:nazar: Giydiklerin belki gayet siradan seyler ama senin üstünde cok sIk ve havali duruyorlar; ayri bi havan var senin, tarzini cok begeniyorumzemuszemus

Hanturks yolculuk aninda bile bakimlisin; ne güzel. Hos olmussun canimolumunekankayizsmile

Hanturks bayıldım :nazar:
Aşkito bayıldım :nazar:
Ayıltın beni :roflol:
Twety ayakkabıların hariç çok güzelsin canım ama o ayakkabılarını hiç beğenmedim hiç uymamış.

dopiez; çok rahar bir kombin olmuş,saçlar da mikemmell.rapu olcaz anacım çok az kaldıı :nazar:
rockerx; takıların başta olmak üzere tüm kombinini beğendim canımm :nazar:
hanturks; yolculuk için rahat ama aynı zamanda şıkksın :jeyyar: özellikle toka-küpe uyumuna bittimmmm,kolyeni de çok beğendim:nazar:
tivitimmm; özlemişim senii :kedi: sadece papilerini beğenmedim kuşumm emme kalan kombin süperr:nazar: sanırsam kısa converse ayakkabı kullanırdım ben böyle bir kombinde:kedi:
HcRt_ ; gözümü tırmalayan hiç bir şey olmadı canım,maşallah sana :nazar:
aşkito ; her fotoda başkasın kız sen,saç modeli mi acep bunun sorumlusu :1shok: çok çok bayılmadım ama uyumlu güzel bir kombin olmuş şeker annemm :nazar:

rockerx pinax bayildim size kizlarr

hanturks cok tatli duruyosun...

tivitim sanada etegin cok yakismis..

ayakkabıların ve o içinden görünen pembe atletin olmamış cnm ama etek çok yakışmışş bıyunu az daha kısaltırsan daha da mükemmel olacaksın tatlım Şeniz

yorum yapan herkeslere çok teşekkürler ayakkabımı beğenmeyenler olmuş konvers çok çirkin durdu açık ayakkabı giyincede hoşıma gitmedi hiç bende bunu giydim zemuszemus
aşkitom fena olmuşsun yahuuu bu ne uyum ohaoldumsmile gözlerine bayılıyorummm bu arada =)
kontescim tshirtin biraz orta yaş işi olmuş gibime geldi belki fotodan öyle görünüyor bilemedimboshayallersmile
jade kemerin fazlalık gibi olmuş çıkarsan daha güzel durabilir bide düz kalem etekle daha iyi bir kombin olurdu bence ..

kuzuuu senin o taytını, güllü dallı tuniğini, memiklerin aradan sarkan kolyeni, bileendeki bilenziklerini yirim (senle beraber) çok hoş olmuşsun canım

yandaşüyeşeysi:

e ben de senin smiley ını yiem bari :roflol: tenk yüüü bebikimmmkaydirigubbakcemile3

yorum yapan herkeslere çok teşekkürler ayakkabımı beğenmeyenler olmuş konvers çok çirkin durdu açık ayakkabı giyincede hoşıma gitmedi hiç bende bunu giydim zemuszemus
aşkitom fena olmuşsun yahuuu bu ne uyum ohaoldumsmile gözlerine bayılıyorummm bu arada =)
kontescim tshirtin biraz orta yaş işi olmuş gibime geldi belki fotodan öyle görünüyor bilemedimboshayallersmile
jade kemerin fazlalık gibi olmuş çıkarsan daha güzel durabilir bide düz kalem etekle daha iyi bir kombin olurdu bence ..

e ben de orta yaşlıyım :roflol:saol canımmmbayanssulusmile

canım sıkkın bir şekilde kendime ayırdığım bu gecede,açık havada film+patlamış mısır+bira keyfi için seçtiğim kombinim...

tivitim saol guzuu..

orta yasli olmadigimdan hic üzerime alinmiyorum dönen sohbeti hahahhayyyyyyyaklinialirimsmile

kontess cok sportif olmussunn ayrica ojelerin uyumlu olunca daha güzel oluyo kanimcaa

tivitim saol guzuu..

orta yasli olmadigimdan hic üzerime alinmiyorum dönen sohbeti hahahhayyyyyyyaklinialirimsmile

kontess cok sportif olmussunn ayrica ojelerin uyumlu olunca daha güzel oluyo kanimcaa

saol şeker annem walla hiç huyum deeldir spor giyim ama arada isteniyorr a.s.
kont sen kac yasindasin yafru? ben seni 23 falandir die tahmin ediyorumm
fazlası var eksiği yok cano.24'ün ortasındayık:nazar:

Jadecim normalde hep Begenirim seni ama bu kombini begenmedim biraz ilk resimde durusundan falanda olsa gerek garson gibi durmus canim , kuyafetler tek tek bakildigi zaman hos

Kontes rahat ve uyumlu olmusun canim

geldim aşkitosu geldimmm

beyazlar pek yakışmış seni brozlaşmış gördüm pek güzel olmuşsun canom

ben de baryamlık arzu

islomun bayramlık hedayesi tuniği ve kolyem ile

makyajın detayını görmek isterseniz göz makyajı topiğine bekleriizzz:))

daha tatil gıyfetlerimi ekleyemedim eklicem:))

aman yarabbi ne kadar hos bir bayansınız......................

X