Bugün ne giydin? Çek görelim..

canımın ıcı tesekkur ederım:kedi:

cennetkokulum dogal guzellıgım karpuz kol asıgı olarak ben tunıgıne bıttım ve sanada yakısmıs
emdev resım koymuyosun uzun zamandır :çok üzgünüm:

kız severmı senı ha buda bana dogal guzellık demezmı kız nırım dogal saç boya kaş boya yuz boya sensın o dogal guzellık hasta halınle bıle bızle resım paylastınopuyorumnanaktan
Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile
olur bebegım nıye olmasın bazen pc ye kaydedıyoruz ama eklıyemıyoruz bende 2 gun oncekını ekledım mesela tesekkur ederım bu arada
ayy cok tatli ya :ecrin_bebek:
boshayallersmile canım benım

bidenem evet uymamıs olabılır ama ben cok usuyen bırıyım ınce gıyınce usutume bısey alma ıhtıyacı duyuyorum eyvahedigeldismile sıyahta yoktu

cennetkokulum trikona bayıldım..ponponlarıda çok cici:1hug:güle güle giy canım
kurban oldugum sagol yorumun ıcın

fısıtıgm tesekkur ederım hep yorum yazarsın herkese atlamadan opuyorumnanaktan

tugıbı sende cok hoş duruyosun atın aseletı farklıdır atın usutunde dahada bır hoş olmussun

demoty seni genclıgıme benzetıyorum:ecrin_bebek: ne alaka anlamadım ama oyle hıssettım 19 20 yaslarındakı halıme

fısıtıgm tesekkur ederım hep yorum yazarsın herkese atlamadan opuyorumnanaktan[/QUOTE]

ben olması gerekeni yapıyorum kimseyi es geçmemeye çalışıyorum :1hug:

Günaydın Yine taşınmış bu konu
Çok sevdiğim mümkün oldukça takip etmeye çalıştığım bir konu burası
Hatalar insanlar içindir Önemli olan bu hatalardan ders almaktır diyorum ve yorumlarıma geçiyorum
ECNİLİBARONES ve PANDORA Benimle ilgili yazdıklarınız beni çok mutlu etti
İkinizede çok teşekkür ederima.s.
POSUNUSUM=Ablacığım senin uzun muntazam bacaklarına kot çok yakışıyor
Seni burada daha sık görmek istiyorum prensesim
JADE=Kıyafetini çok beğendim Ölçülü mini kot eteğin çorapların harika Ben çoraplarınla uyumlu hırkanıda çok beğendim Çok yakışmış
CENNET KOKULUM=Bence ikinci kıyafetin çok hoş
Annenin aldığı tünik üzerinde çok hoş durmuş
KARAMUK=Çizmen hariç kıyafetini çok beğendim:
:TİGİBU=Deri pantolonun çok hoş Eğretide dursan ata binmek çok yakışmış
TUBİ=Çok şirin gözüküyorsun
DEMOTY=Ne giysen üstünde çok tarz duruyor Taba rengini çok severim deri montun kemerin Baştan aşağı bütün kıyafetini çok beğendim ablacığım
BARBİVEKEN lütfen lüzümsuz alınganlıktan vazgeç
Ben senin giyim tarzını ve pozlarını çok beğeniyorum
Bizi güzelliğinden mahrum etme ablacığıma.s.

Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile
Teşekkürler canım opuyorumnanaktan

Yok hayatım asla kızmam .Yorumun için teşekkür ederim .
Demek bugün beğenmedin fisfisfis
Olabilir canım yaa etek koyu renk yaa pek uymadı sanki haklısın...Daha açık bi renk olabilirdi. opuyorumnanaktan

jadee harikas görünüyosun..buğün favorim sen oldun..aklinialirimsmile
:kedi: :kedi: :kedi:
Oyyy canım benimm sende demek o kadar beğendin.
Teşekkür ederimm bitanem ..Güzel yüreğinle baktığın için öyle gelmiştir...

Tatlım çok saol ama sizsizde olmaz yapmayın yaaa lmaz:

teşekkürler canım opuyorumnanaktan

Çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan
Ablacım şu güzel anlatımlarına bayılıyorummm. opuyorumnanaktan
Çok teşekkür ederimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım senin kadar tarz olamasamda...
okudumda bazı yorumları bir süre resim eklemicem demişsin olmaz öyle eklemelisin bence senin tarzını beğeniyoruz biz..

sende çok tarzsın bebeğimm niye öyle diorsun süpersin :lepi:

teşekkürler canım :lepi:
sende çok şık duruyorsun

baya bir süredir ekliyorum canım.

aybur34;11995316 [COLOR="Magenta" .!.:
barbiveken[/COLOR] senide görmek istiyom[/B][/B]

bir süre sonra eklerim kızlar inşallah a.s

BARBİVEKEN lütfen lüzümsuz alınganlıktan vazgeç
Ben senin giyim tarzını ve pozlarını çok beğeniyorum
Bizi güzelliğinden mahrum etme ablacığıma.s.

ablacım asla alınganlık değil falan eklemememin sebebi
zaten alınıcağım birşey yapmadım ben
sadece tadım kaçtı
bir süre yorum yapıcam
yine eklerim ablacım
Sağol a.s. :asigim:

teşekkürler canım:1hug: eh biraz verdik 3-5 kilo işte a.sa.s

günaydın kızlarrrrr
demoty ceketin çok yakışmış canım çok beğendim
tuti çok şeker olmuşsun

demet yine süpersin her zamanki gibi

cennet kokulum bazıları beğenmemiş ama ben tuniğini çok beğendim ya çok şeker durmuş üstünde..fizkte süper...

hmmm resim koymamışsınız hatunlar güzelliklerinizden mahrum etmeyin ama bizi lmaz:
dayanamayıp ben koyucam valla ama korkuyorum bu seferde site kapanacak diye :1closedeyes:

http://

cekım kotu kızlar kusura bakmayın altımda lacivert jean var bunlarda yenı aldıgım kırmızı ojelerım normelde koyu kullanmam surunce sızlerede sormak ıstedım hoş olmusmu

hmmm resim koymamışsınız hatunlar güzelliklerinizden mahrum etmeyin ama bizi lmaz:
dayanamayıp ben koyucam valla ama korkuyorum bu seferde site kapanacak diye :1closedeyes:

hayırdır kız bu seferkıler dahamı ıddalı eyvahedigeldismile beklıyoruz hadı

http://

cekım kotu kızlar kusura bakmayın altımda lacivert jean var bunlarda yenı aldıgım kırmızı ojelerım normelde koyu kullanmam surunce sızlerede sormak ıstedım hoş olmusmu

cennet kokulum çok güzel olmuşsun ojeler ve hırkan çok yakışmış bende bi an dedim ağzını neden kapatmış ama ojelein rengi görünsün diye sanırım bu topikte favorim sensin bide barbieveken yorum yapmasamda hergün bakarım her giydiğiniz yakışıyo :asigim:

hayırdır kız bu seferkıler dahamı ıddalı eyvahedigeldismile beklıyoruz hadı

cnnetim bu ne güzellik kız ojelerin perfect beyaz giyimle kırmızı ojeye bayılırım ben beyaz çok yakışmış sanada ve son olarakta esmer çok güzelsin sararma tımam mı..
valla tatlım iddaam yok olmadı da hiçbir zaman burası paylaşım yeriyse biz de paylaşıyoruz işte zaman zaman bayanssulusmile herzaman ki gibi sporum bugünde elbise giydim gün içinde koymaya çalışırım tatlışım :1closedeyes:

twety canım elbisenin rengi çok hoş çokta yakışmış ancak üzerine giydiğin yelek olmamış gibi.

Ama bu yeleği beyaz bir gömleğin üzerine giyip altınada ya kumaş yada kotla giysen daha güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…