Bugün ne giydin? Çek görelim..

CENNETıM ben çok beğendim kıyafetini sade ve hoş
bugün nedense hiç süs püsten yana değilim bende
bendede lacivert kot ve krem badi var bugünde senle aynıymış ruh halimiz aklinialirimsmile

ojelerini beğendim tırnakların güzelmiş aklinialirimsmile

parmağındaki Nazar alyansların başka bir şeklimi canım
ben nazar boncuklarını içinde biliyorum da

tiviticim ben elbisenide yeleğinide beğendim
ama rujundan pek hoşlaşmadım
eski serpil çakmaklı rengi sanki kaydirigubbakcemile3
kolyen gayet şık metal küpelerini çıkartırsan çok daha asil durur bebeim kıyafetin
ayrıca tam sopa gibin duramamışın bi ayağın çotlamış gibi hemen düzelt bakim o ayağını hazır ola geç kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cennet kokulum çok güzel olmuşsun ojeler ve hırkan çok yakışmış bende bi an dedim ağzını neden kapatmış ama ojelein rengi görünsün diye sanırım bu topikte favorim sensin bide barbieveken yorum yapmasamda hergün bakarım her giydiğiniz yakışıyo :asigim:

kendi adıma teşekkür ederim çokmasum a.s.

cennet kokulum çok güzel olmuşsun ojeler ve hırkan çok yakışmış bende bi an dedim ağzını neden kapatmış ama ojelein rengi görünsün diye sanırım bu topikte favorim sensin bide barbieveken yorum yapmasamda hergün bakarım her giydiğiniz yakışıyo :asigim:

ay canım benım bundan sonra yorum yaz ama begendıgın kadar begenmedıklerınıde soyle agzımı hem oje ıcın kapattım hem yuzum kapansın dıye pek kapanmadı ama yınede ıdare ederbayanssulusmile

twetty vallaha gayet hoş pozlar sopa yutmus gıbı degıl tam kıvamında estetık bır fızıgın var zaten onun ıcın nasıl durursan dur hoş bende yelegı kazaga yakıstırmadım nıye dersen kalın kumaşların ustume penye hoş durmuyor ama kazak hırka kolye gayet hoş dudaklardaaklinialirimsmile

tiviticim ben elbisenide yeleğinide beğendim
ama rujundan pek hoşlaşmadım
eski serpil çakmaklı rengi sanki kaydirigubbakcemile3
kolyen gayet şık metal küpelerini çıkartırsan çok daha asil durur bebeim kıyafetin
ayrıca tam sopa gibin duramamışın bi ayağın çotlamış gibi hemen düzelt bakim o ayağını hazır ola geç kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

saol barbim sevindim beğenmene
ben bu ruj rengine bayılıyorum yaa normalde ruj sevmem aslındabenzetmede hakkın var ama :roflol:
aaa pardon ozaman bundan sonra dikkat ederim artık favori pozum bu :nazar:
halka küpe manyaklığım var bide benim kulağıma yapıştılar :KK70:
kate sanada teşekkür edrm canım

parmağındaki Nazar alyansların başka bir şeklimi canım
ben nazar boncuklarını içinde biliyorum da

tesekkur ederım barbım yuzuk alyans degıl cok ucuza almıstım ama cok sevıyorum nazar boncuklu takıları objelerı nazar takıntım yoktur ama gorsel olarak sevıyorum renk uyumunu ve beyaza cok yakısıtrıyorum nazarlıgı boynumdakındende bellıdır:hulya:

twetty vallaha gayet hoş pozlar sopa yutmus gıbı degıl tam kıvamında estetık bır fızıgın var zaten onun ıcın nasıl durursan dur hoş bende yelegı kazaga yakıstırmadım nıye dersen kalın kumaşların ustume penye hoş durmuyor ama kazak hırka kolye gayet hoş dudaklardaaklinialirimsmile

sağol canım benim kazak değil ama elbise bebeğim o boshayallersmile

kendi adıma teşekkür ederim çokmasum a.s.

rica ederim canım doğru söze ne denir çok şıksın herşeyi yakıştırıyosunopuyorumnanaktan
ay canım benım bundan sonra yorum yaz ama begendıgın kadar begenmedıklerınıde soyle agzımı hem oje ıcın kapattım hem yuzum kapansın dıye pek kapanmadı ama yınede ıdare ederbayanssulusmile

olur yazarım canım beğenmediklerim çok var ama ne gerek var gereksiz kalp kırmalara ben sadece beğendiklerime yazıyorum bugün sen çok hoşuma gittin ayrıca sana taç çok yakışıyo hep kullan olurmukaydirigubbakcemile5

saol barbim sevindim beğenmene
ben bu ruj rengine bayılıyorum yaa normalde ruj sevmem aslındabenzetmede hakkın var ama :roflol:
aaa pardon ozaman bundan sonra dikkat ederim artık favori pozum bu :nazar:
halka küpe manyaklığım var bide benim kulağıma yapıştılar :KK70:
kate sanada teşekkür edrm canım

sen beğeniyorsan bebeim hiç sorun yok
herkes beğendiğini giysin , sürsün, taksın, takıştırsın aklinialirimsmile
tamam artık çot tiviti tarihe karışıyor demekki :roflol:

tesekkur ederım barbım yuzuk alyans degıl cok ucuza almıstım ama cok sevıyorum nazar boncuklu takıları objelerı nazar takıntım yoktur ama gorsel olarak sevıyorum renk uyumunu ve beyaza cok yakısıtrıyorum nazarlıgı boynumdakındende bellıdır:hulya:

bende görsel olarak çok severim cennetim
aynen fazla inancım yoktur nazar boncuğuna ama çok hoş durur bendede nazar boncuklu kolye var ilk çıktığında annem almıştı altın hediye
bide ben melek figürü çok severim
benimkinin babası kuyumcu aşkım ilk yılbaşında bana kendi elleriyle melek yaptı kanatlarının arkasınada adımızın baş harflerini yazmış
unutulmaz bir hediyedir benim için ve bana uğur getirdiğine inanırım :asigim:

tugibu atın üztünde çok estetik duruyosun canım çok beğendim opuyorumnanaktan ne de olsa eski mesleğim binicilik hocalığıydı ,algıda seçicilik bu olsa gerek fotonu görünce içim kıpır kıpır oldu :lepi:​

yeni topiğimiz hayırlı olsun,güzel paylaşımlarımız olsun Şeniz

6258.jpg

çıkmamış taba rengi converse var altında... delikafadulden​

canım çok hoşsun herzamanki gibi...

twety canım elbisenin rengi çok hoş çokta yakışmış ancak üzerine giydiğin yelek olmamış gibi.

Ama bu yeleği beyaz bir gömleğin üzerine giyip altınada ya kumaş yada kotla giysen daha güzel olur.

Yooo hiçde sopa yutmuş gibi değil, gayetten hoş pozlar.Öncekilere göre yani.

Bugün pek bir beğendim seni.:hulya:

cennet kokulum cok begendim seni hersey yakısıyor sana..
twetty84 elbisenin rengi cok hos

Anam yanlış alıntı yapmışım:kedi:

keyt çık aradan adapazarı, tiviti sana diyorum huuuuu, bugünkü pozun yeminle çok güzel.

X