Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim canım biraz huysuz bi attı sakatlanmış bir ingiliz yarış atıydı korktum eğreti durmuşum korkudan bilmiyorumkismile maşallah bacak boyu 1.80 atın

tuticim bluzun rengi harikaa kaydirigubbakcemile2

bu arada BarbieveKen yorumlar tamamda seni resimlerlede aramızda görelim ama çok güzel bir tarzın var gamyoncuiremsu

cennetkokulum dogal guzellıgım karpuz kol asıgı olarak ben tunıgıne bıttım ve sanada yakısmıs
emdev resım koymuyosun uzun zamandır :çok üzgünüm:
sempatiksalakcinni ben sizi seyrediyorum
bu aralar ptt takılıyorum da çekip görüntü kirlilği yaratmayayım -tatlicadiarzu-

Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile

tugibu atın üztünde çok estetik duruyosun canım çok beğendim opuyorumnanaktan ne de olsa eski mesleğim binicilik hocalığıydı ,algıda seçicilik bu olsa gerek fotonu görünce içim kıpır kıpır oldu :lepi:​

yeni topiğimiz hayırlı olsun,güzel paylaşımlarımız olsun Şeniz

çıkmamış taba rengi converse var altında... delikafadulden​

ayy cok tatli ya :ecrin_bebek:

Jade,cennetkokulum ve tubitu çok beğendim sizlerii opuyorumnanaktan
Eskilerden eklesek foto olarmikii bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
Yeni konunuz hayırlı olsunn. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun a.s.
Jade seni hep beğeniyorum ama kızmazsın umarım bana, bugün beğenemedim seni:sinifsinif: Eteğini sevmedim daha doğrusu morla yakıştıramadım bir de ayakkabılarını morla yakıştıramadım ama fiziğin çok hoşşopuyorumnanaktan
Cennetkokulum dün görememiştim bugün gördüm çok hoş olmuşun sadece boleronu yakıştıramadım bu kıyafete onun dışında harikasın fiziğini de çok beğeeniyorumm kızın da çok tatlı olmuş maşallahopuyorumnanaktan

hepiniz çok koşsunuz kadınlar gününüzde kutlu olsun bu aradaa.s.

jadeee cennetkokulum tutti demoty cok siksiniz bayanlar fizikolarak supersiniz

Barbicim yapma be guzelim sen eski ekleyenlerden degilmisin? Ona bzkarsan bende ustume alinmam lazim cunku yeni ekleyenlerede laf gelmis ve bu yorumlardan sonra bende yorkmcu olarak kalicam burda

lapinu canım başkalarının yorumlarına bakıp neden resim eklememe kararı alıyorsunuz ki inadına eklerdim ben olsaydım kimse beni beğenmek zorunda değil herkesin tarzı farklı ama konular başka boyutlara geçmiş sıkmayın canınızı resimlerinizi bekliyorum =)

demoty çok hoş görünüosun montuna bayıldım tatlım sanada çok yakışmış aklinialirimsmile bende istiorum da bi alamadım ya akannehir

tuti bluzunu çok beğendm bu yaz bunnar moda sanırım.
tugibu tatlım hem güsel giyinmişsin hemde küçükken hep hayalimdi ya walla seni görünce aklıma geldi acaba geç mi kaldım örenmek için demotye soralım bunu:kedi:boshayallersmileopuyorumnanaktan
jade sende harikasınn morlar yakışmış kaydirigubbakcemile5

[B[COLOR="Indigo[COLOR="Red"]"]]jade[/COLOR][/COLOR] morlar çok yakışmış eteğini çok beğendim
cennet kokulum kıyafetlerindeki uyumların çok güzel ponponlu kazağını çok beğendim
tugibu atın üstünde çok hoş görünüyosun kıyafet uyumun tam olmuş
demothy montun ve kemerinin uyumu çok güzel
tuti tişortun harika hele bide 3.5 tlye almışın şok oldum
barbiveken senide görmek istiyom
[/B]
[B]karamuk kırmızı ve siyah uyumu çok güzel olmuş sen zayıfladınmı[/B]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…