Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende pek hoşlaşmadım ..
Ama annen aldıysaa başkaa...giyersin canım ne olacak herşey yakışıyoo sonuçta yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
işte olay bu karpuz kol sevmıyorum omuz ve gogus bolgemı ırı gosterıyor ve benım gıbı saftırık gıttı 3 tane bole elbıse aldı karpuz kol magazada farketmıyorum kotu durdugunu evde farkedıyorum bu magazalarda sıhırmı yapıyorlar ne

sanmıyorum canım.. umarım değildir.image bozulduktan sonra devamlı bunu kullanıyorum. boyut olayıda var.

hanı oyle bır ayarda goremedım sıtede gosterme yada bana ozel dıye bolumler oluyor ya ınsallah yuklemıyodur ımage a ne oluyosa 1 aydır agrıza turkce versıyonu yokken daha ıyıydı

Resize: Default,kendi boyutu,
Avatar (100x75) Thumbnail (160x120) Website/Email (320x240) Message Board (640x480) 15" Screen (800x600) 17" Screen (1024x768)
resize yazan yerde görürsün canım.

sanırım diğer topik kapanmış orda bana yorum yapanlar olmuş cevap vermek istedim...

emdev teşekkür ederim canım
aybur34 çok mersi canım evet cnm topikiği izliyor fakat resim eklemiyordum buralardayım yani canımcım...
lapinu canım sanada teşekkür ederim.olur senin için bir ara siyah kıyafetli resmimi eklerim...
maix haha floresan lambasımı aşkolsun yaaaa =)
cennet kokulum esasında o altımdaki pantolonun rengi tam beyaz değildi buz mavisi yıkandıkça rengi açıldı o rengi aldı anlayacağın süt beyazı değil...ama beyaz pantolonuda çok rahatlıkla giyebiliyorum geçen sene mangodan almıştım içi hiç göstermiyor...tabi koyu renk don giymediğiniz sürece isteyenler varsa mangoda şuanda indirimde beyaz skinny tarzı pantolonlar var yanlış hatırlamıyorsam 15 tl bişeydi...

bu arada tüm güzel bayanların kadınlar gününü kutluyorum...

biryere gitmiyorum zaten xzgicim hep burdayım
bir süre resimlerlimle değil yorumlarımla aranızda olmak istiyorum gülgüzelim

sadece üstüne alınma meselesi değil bu bebeğim
ben kendimi biliyorum tabi kii..
sadece biraz tadım kaçtı bir süre sonra eklicem
o zamana kadar sizlere bakıp salyalarımı silicem taş bebeklerim sempatiksalakcinni

herkesin kadınlar günü kutlu olsun :1hug:

sağol tugibu seninde! a.s.

valla fızıklerınıze hayranım kızlar .. bende eklemek ısterdım resımlerı ama kıloluyum ne yazıkkı utanırım
sızın gıbı zayıf olsaydım seve seve eklerdım

cennetkokulum tuniğin çok güzel.vücuduna da çok yakışmış kaydirigubbakcemile2
tuticim çok şıksın odan dağınık galiba biraz aklinialirimsmile
tugibu atın üstünde çok tatlı çıkmışın

cennetkokulum dogal guzellıgım karpuz kol asıgı olarak ben tunıgıne bıttım ve sanada yakısmıs
emdev resım koymuyosun uzun zamandır :çok üzgünüm:

Tuti bu sefer de trafik lambaları gibi olmuşsun kaydirigubbakcemile3

sorma canım lambalara özendim her gün fosforlanıyorum hahaha :lepi:

teşekkür ederim tatlım saolasın.odam dağınık biraz maalesef kusura bakmayın artık ...kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…