Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağol canım...
teşekkürler xzgi...Bluzu bende çok severek aldım..

ne güzel sözler bunlar. sağol canım benim.

oky hergün AVM de misin gizz..?
cüzdanina yazik :))

siyahlarda yakismis..

anam
dışarda yemek yiyoruz. ve atıyoruz kendimizi avmye.
antalyada dışarda gezemiyorsun.
bugün var ya imanımız gevredi.
feci sıcak. nerde klimalı ortam oraya gidiyoruz.
dışarlarda oturulmuyor ki.
sağol canım beğendiğine sevindim.
sorma 2 gündür feci kaptırdık alışverişe penle. ben makyaja taktım pen ayakkabılara:))
saldırrr durumundayız

teşekkür ederim bebikimmm
saç için kullandıklarımı say say bitmez,o yüzden seni topiğime davet ediyorumm
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=11690529#post11690529

zümraa çok asil bir kombin gerçekten opuyorumnanaktan
aşkitom saç modeline bayıldım , içindeki badide fiyatına göre çok hoş, ama üstüne gömleği hiç yakıştırmadımm :sinifsinif: pantolon ve kemerinde çok hoş durmuşşş
pen-swan şapkanı çok sevdimm olumunekankayizsmile
çilek kıyafetlerin ince bedeninde hoş durmuş, takılarını ve papilerini beğenmedim :sinifsinif:
kontess elbiseni ben gerçekten çok sevdim, boyuda gayet iyi sakın kısaltma bence, saçların ve çantanda çok güzel bayıldım olumunekankayizsmile
barçman ablam üstündeki bluzununda maşallahı var pek bi afili aklinialirimsmile keşke altına siyah kumaş giyseydin ablacım kaydirigubbakcemile2
biemcim bu gömleğinle kolyeni daha önce görmüştüm ama etekle göleği yakıştıramadım eteğin bol olduğu için sanırım üzerine gömlek değilde pembe bir bluz giyseydin daha hoş olurdu, ama oğluşuna bayıldım Maşallah çok yakışıklıııııııı boshayallersmile
cankız bilekliğini saatini ve kemerini beğenmedim üzerindekilerede yakıştırmadım, gömleğinde keşke daha dar olsaymış uyumlusun ama :kedi:
aşkitom kemerin göbüşünü fazla sıkmış hoş bir görüntü sergilememiş, çizmelerin eleştirisini sen zaten yapmışsın :kedi: bu tarz düz siyah elbiseleri çok seviyorum saçlarını salıp topuklu siyah bir ayakkbıyla kombin edersen cuk oturacaktır sana yerimseniben
su perisi sende mi tulum boshayallersmile ne kadar meşhur oldu ya, çok yakışmış saç renginde çok hoş ve meleğinde tabiki zemuszemus
okyy kolye hariç bayıldımmm, özellikle skinnynin kısa olması ve ayakkabıların, birde sana salaşlık katan büyük çantanın uyumu şahane gerçekten :lepi:

bugün yorumlarımı çok detaylı yapmışım,, ee bayram malum insan içine çıkıyoruz herşeyimiz kusursuz olsun akıl akıldan üstündür dimi

Cilekk ben de seni çok beğendim,hamileyken de sadece göbüşün vardı.İnccecik kibar bir bayansın yine.

Selayhus Şeniz

Teşekkür ederim
Senin eline su dökemeyiz ama boshayallersmile

gece_kusu yesiller yakismis, cok hos olmussun :ecrin_bebek:
Pen_Swan woww elbisen cok güzel boshayallersmile
askito kiyafetden önce saclarin ve makyajin dikkatimi cekti bayanssulusmile o siyah gömlekle icindeki lila badi cok hos durmus boshayallersmile
okypete ayakkabilarin harika akannehir
cilekk en cok seni begendim bilmiyorumkismile kahve rengi ne kadar yakismis. takilarin ve ayakkabilarin cok güzel, fiziginde güzel olunca tabi... boshayallersmile

Teşekkürler Barbieveken opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim Miha zemuszemus mucx

pen herkese bir mesajda tşk etseydin ya tatlım zor olmadımı böyle geçmişe dön alıntıla geçmişe dön alıntıla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…