Bugün ne giydin? Çek görelim..

slm tatli kizlarrrrrr.......
herkesin bayrami mubarek olsunn.. hayirli bayramlar hepinizeea.s.opuyorumnanaktan

cilek cok tatlisin masallahh canimm :nazar:

kontess elbisen cok guzelmis cok begendimmm cnmm

askitoo tebrik ederimm bebis geliyomuss:ecrin_bebek::emir_bebek: bu arada badini bende cok sevdimm cok hos durmus gercektenn..

iste buda benim bayramligim :kedi:

catsrffd.jpg

güzel hoş olmuşsun ama bilekliğin pek hoşuma gitmedi.a.s

tsk edeirm canim...

anam canlar lutfen alinti olmasin, yazmayi unutmusumm edit de yok.. bak sen şu sıkıntıya şimdii..

ezgicim saol çıtırımm:kedi:
cankız teşekkürlerr
sen de çok uyumlusun maşallah :nazar:
sadece bilekliklerini beğenmedim tatlım

kontesim elbisen biraz kilolu göstermis seni yoksa tip boy olarak iyi rahatlik acisindan yani.. saclarin icin ne kullaniyorsun parliyorlar göz aliyorlar masallah diyorum nazarim degmesin..

okypete canim hos olmusun sade ..

pen swan siyah beyaz halini cok begendim cnm cok hosmus straplezin. hersey uyumlu..

zumra hos gözüyor canim ama tam secemedim keske biraz bütün bir resim olsaydi..

cilek sana ve ogluna bayildim canim ikinizde cok tatlisiniz

cankiz renk uyumun güzel ama kolundakiler biraz fazla olmus canim

biemcim gecenki kemerli sekilde daha hosuma gitmisti bu gömlek , yusufcuk cok tatli olmus masallah

maix pantalonun cok hos ama üzerindekiyle yakistiramadim canim ben

Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ediyor ve hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan
Durun durun hızımı alamadım bir daha öpeceğim:roflol:eek:puyorumnanaktan
PENSWAN=Çıtır pıtır cici bici bir kızsın:nazar:
Kırmızı ruju hiç sevmem ama sana çok yakıştırıyorum:nazar:Şeniz
CANKIZ=Ne kadar güzel gözlerin var maşallah:nazar:

cankiz tesk ederim cnmm.. sen de cok tatli olmussun.. her ne kadar firfirli bluzlara karsi bi alerjim olsada :)

kızlar bunlarda benim bayramlık cicilerim...
malum bulunduğumuz yer uygun olmadığı için normalde boleroyla giydim...

ayakkabılarımı giymemiştim...onu görmezden gelin :))

bunlarda minnoşumun cicileri.
bu arada kızlar hepiniz çok şıksınız...herkesin bayramı mübarek olsun.nice bayramlara şekerler...opuyorumnanaktanzemuszemus

canım hoşgörünüyorsun bence. minnoşun da pek tatlı maşallah ama kolye de başka seçim yapsaydın daha hoş olurdu diyorum ben.

okypete valla sende bişi var ama ne olduğunun ismini koyamıyorum ben takip ediyorum da ne giysen üzerinde çok hoş duruyor. aksesuarlarınlaa ayakkabılarınla vs her şeyi çok güzel yakıştırıyorsun ve hep uyum içindesin canım

X