Bugün ne giydin? Çek görelim..

okyy kolye hariç bayıldımmm, özellikle skinnynin kısa olması ve ayakkabıların, birde sana salaşlık katan büyük çantanın uyumu şahane gerçekten :lepi:

sağol barbieciğim...o büyük çantada yok yok. doldur babam doldur. küçük çanta kullanamıyorum.

teşekkürler miha...

zümracım çantana bittim
çilekim takılar in,papiler out
b&m'cim oğlun çok şekerrr, kız yapıp alasım geldii:roflol:
barçman ablacım teşekkür ederim,senin de uyumun mükemmel her zamanki gibii

te$ekkürler a.s.

xzgi çok te$ekkür ederim eksik olma :1hug: yorumlariniz ilginiz beni mutlu ediyor a.s.

Uzun boydan bir elbise bel kismi siyah lastikli canim :1hug: sanada te$ekkür ederim a.s.

te$ekkür ederim barbicim begenmene sevindim a.s.

Cankizz yine ho$ olmussun sgatje aklinialirimsmile
Askito kemerini biyendim opuyorumnanaktan
okypete çok güzel olmussun...siyahlar yaki$mi$ :1hug:

Herkeseçok teşekkürederim kızlarr
pembelerle baydım belki ama dayanamıyorum napimmmm :)))

yakında başka kombinlerle gelirim sözzz :)))

okypetecim bu kombinin dünkünden daha hos olmus ayakkabilar canta uyumlu, normalde daha salas pantalonlarla görüyordum skinny tarzini yakistirdim, daha sIk giymelisin , siyah giyen kisiyi cok zarif gösteriyor sendede öyle durmus kolyen disinda cok begendim..

Askitom okypeteye dedigim gibi siyahi sanada cok yakistirdim canim ama cikar o kemeri bebek var sIkma yavrusu oralarda alsanaalsanasmile .. ayakkabilari kendinde sevmemisin

teşekkürler hayatımm

Barcman ablacigim ben sana yorum yaptim saniyordum ama bir baktimki yazmamisim düsündüklerimi.. ah bana ah bana alsanaalsanasmile
omuzu acik bodyler hep hos duruyor ve ayri bir hava katiyor giyene zaten sende yeterince hava mevcut bunuda giyince tam bir bomba olmusun, etegin, ayakkabin cantan cok uyumlu, taba rengini cok sevidigimi defalarca söylemisimdir sanirim.. ablacim birde üstünde kahve tonlarinda bir kombinde dene bunlari eminimki öylede hos duracaktir zemuszemus

kizlar No Panik No heyecan.. kemer SIKIO gibi durmus .. elbisenin bel kismi eccük bolcana.. ondan öyle durmus.. kemerim rahat ve genisti..
bebege bise olmaDI :roflol:

saka bi yana .. elbisenin kumasi accuk sert.. kasindiran cinstendi.. tüm gün uyuz gibi kasindim.. cikarinca dünya baska bir güzel göründü

Teyzo$layim ablalarim meyabaa..
anneme dedimm deniz ve yusuf foto koyup hava attilay .. accikta ben kayizmami konustuyayim.
yanniz bisi dicem :kedi: dün bütün teyzeley bana cokokota veydi .. gömneem batti bugün giyemedim :1no2:
yoyumlayinizi ona göye yapaysaniz size sekey alirimgamyoncuiremsu

ayyyy aşkitoooo nazar değmesin vallaa
ben bunu yerim yerimmm yer yalar yutarımmm
nasıl tatlılık bölee yaaa
kravatlaa emzik kombinin dişlediğimmm:teytey:

askitooo bu ne seker bisey yaa masallah cok karizmatik
emzigini yerim senin yakisikli prensssopuyorumnanaktan

kızlar bayramlıklar ciciler herşey çok güzel olmuş
herkesin bayramı mübarek olsun
aşkitocum hayırlı olsun bebişin
olluşuna da maşallah
kontes bence elbiseni sakın kesme
bu kadar bol kesim bi elbiseyi bi kısaltırsan eğer hamile tuniğine benzer bence
saçlar sinamekiden belli harika ve canlı
elbisenin renkleri tam bahar yani
ya cankızın bilekliğine niye herkes kötü demiş anlamadım
benim çok hoşuma gitti tam tersi
ben iddalı takıları severim
yani takı takıyosan ya görünecek ya da yalandan belli bekirsiz olmıycak
mesela tek aksesuar yüzük severim ama öyle yüzük takarımki bütün dikkati o çeker
insanlar bile artık alıştı bu durumuma
bence takıyı taşıyabilen her kadın takabilirr.ama tek aksesuar olmak kaydıyla
barçman abla sen nasıl bişeysin ya
ne içiyon söyle de biz de bilelim
her resmini gördüğümde daha da geri gidiyosun ya

su perisi maşallah canım

tşkler canım...

evet canım bende tulum... :))
bebiş olunca rahat birşey olsun istedim...
eee cadı durmuyor devamlı peşindeyiz...
yorumun için tşkler canımzemuszemus

olum senin bu annen çatlakmı yerlere yatırdı beni :roflol::roflol: size şekey alırım yazmışş, türk filmlerindeki coşkun vari konuşmalar :roflol::roflol: anana söle dün gece ne iş yapmış yıkasaymış bugüne hazır etseymişşş gönleğini ama üzülme kuşum sen böylede çok yakışıklısın çok tatlısınnn bayıldım bayıldımmmmmmmm :asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…