Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitom çok tatlı olmuşsun ve 5 kilo hiç belli değil..ben 5 alsam çok belli ederim..yada belli etmeyecek pozlarımı seçiyorsun yoksa neyse şaka bir yana makyajına bittim bluz çok hoş

bu arada ben hiç kilo almadım ama pantolonların düğmesini zor kapatmaya başladım uyuz oluyorum ya..kaslar salıyor artık yavaş yvaş kendini.

ne kadar hoşsunuz. güler yüzünüz hep gülsün inşallah :)

Bende sana ve olu$una hayran kaldim çok ho$ olmussun çok çiti piti güzel bir bayansin opuyorumnanaktan

Hmm olabilir... begenmene sevindim canim :1hug:

te$ekkür ederim a.s.

Begenmene çok sevindim ablacim te$ekkür ederim...bu arada ben de senin takipçinim çok begeniyorum seni :1hug:

çok te$ekkür ederim a.s.

pen swan isil isilsin cok begendim canimm

barcman ablacim ne giysen yakisiyor..

B&M ogluna bayildimm.. ilk kez gördümm cokk yakusuklu masallahhhhhhhhhhh

iyi, demek ki sorun ben de degilmis. seninde pantolonlarinin kapanmamasina sevindim
ilk gebelikte böyle degildim ben de.. sanirim gevsedik sempatiksalakcinni

bu arada tabii ki en ince ciktigim pozu seciyorum :jeyyar:

Güzel yorumlariniz icin tsk,ler fistiklar..

burasi sogumaya absladi yazliklari unuttuk bile..

B&M oglun co ksevimli masallah,sanirim Denizle ayni dönem gibiler yada siz biraz daha büyüksünüzdür bizden.

sade ve sIksin sende..

Barcman ablam benim moda ikonumya,her giydigini yakistiriyor ve süper tasiyorsun yinee harikasin..

Pn-svan elbiseni cok begendim,alttaki kombinde güzel ama elbise daha sevimli geldi bana.

neriman34 sende üzerindekinleri hakkini vererek tasimissin,cok begendim seni.

zümracım çantana bittim
çilekim takılar in,papiler out
b&m'cim oğlun çok şekerrr, kız yapıp alasım geldii:roflol:
barçman ablacım teşekkür ederim,senin de uyumun mükemmel her zamanki gibii

maix kotun cok guzel canım
kontesım bence elbısende boyuda harıka bana kalırsa kestırme derım ıcımı acıyorsun opuyorumnanaktan
barcman ablacımm ne zarıf ne guzel bır kadınsın hele yuzunun guzellıgı harıka masallah
zumra cok begenerek takıp ettıgım bırısı zaten
bmcım pembe sana yakısıyor dıyedır bu vazgecememen yusufcuk ne yakısıklı olmus oyle dıkkat et kızlara
cılek acıkcası kıyafetını begenmedım ama durusun yuzun okadar guzelkı ınsan kıyafetını ıncelemıyor
okypete bluzunun rengıde modelıde cok guzel ama ayakkabılarını yakıstıramadım
pen kolyen harıc bence herseyın cok guzel hele sapkan cok tatlı bır hava katmıs

evet ya bende çok yakıştırdım arzuma bu tunigi..opuyorumnanaktaopuyorumnanaktan
zevkin süpermiş paticim..
a.s.

slm tatli kizlarrrrrr.......
herkesin bayrami mubarek olsunn.. hayirli bayramlar hepinizeea.s.opuyorumnanaktan

cilek cok tatlisin masallahh canimm

kontess elbisen cok guzelmis cok begendimmm cnmm

askitoo tebrik ederimm bebis geliyomuss:ecrin_bebek: bu arada badini bende cok sevdimm cok hos durmus gercektenn..

iste buda benim bayramligim :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…