Bugün ne giydin? Çek görelim..

sayfalardır baktım herkese tek tek alıntı yapmıyım dedim bilmiyorumkismile herkes yine giymiş cicileri çok şık olmuşş aklinialirimsmile maşallah nazar boncuğu takıyorum kızlar sizeeee aklinialirimsmile

ay tugibu cook tatli bi renk bende giymek isterim böyle bi renk elbise ama nisanlik degil nisanlanmayacagim icin=))))

ay tugibu cook tatli bi renk bende giymek isterim böyle bi renk elbise ama nisanlik degil nisanlanmayacagim icin=))))

canım benim nişanım değil bu en yakın arkadaşımın nişanı ben evliyim zaten opuyorumnanaktan bu arada bende ılk defa renklı giydim zatenn kaydirigubbakcemile3 ben bile şasırdım herkes çok yakıştırdı ben hep siyahlardan yanaydım :sinifsinif:

Şenizxzgi ayva göbüşü mü yaptın yawyum yata yata kaydirigubbakcemile3 her halinle güzelsin canım benim Şeniz
demoty siyah ve griler yakışmış..

ahh hayır canımınıcı kortizon ignesi beni sisirdi,bu inmiş hali 4 aylık hamileler gibiydim :)) her gecen gun ınıyorum bırazcıkta ıcıme cektım kaydirigubbakcemile3 tesekkur ederım canım benım sende oylesınn olumunekankayizsmile

tugibu maşallah canım esmer tenlilere her renk yakışır zaten yaşasın esmerler kaydirigubbakcemile3

tugibu bayıldım sana maşşallah kıyafetin rengi çok asil duruyo
xzgi inş daha iyisindir bence gayet zayıf duruyosun şimdiden hayırlı yolculuklar
demothy çok tatlısın yine çok şıksın
kafam karıştı okadar çok kişi varki çok fazla geriye gidemedim affola hepiniz çok şıksınız

xzgi dün ben seni kacirmisim pek bi tatli durmusun güzel arkadasim benim... hayirli yolculuklar sana cok moral olacaktir ameliyat öncesi cooook öptüm

tugibi cok hossun cnm
demoty sende öyle :masallah:

tuğibu çok yakışmış elbisen canım
bugün ben

lütfen alıntı yapmayınız..

Son düzenleme:
twetty84 cok seksu gözüküyorsun kiss

nnilüfer babetlerin cok hosuma gitti benim elibse hirkali daha hos durmus

Tugibi çok sıksın. . Elbisenin rengi çok hoş ve tenine aşırı derecede yakışmş. . . olumunekankayizsmile
Nilüfer çok tatlı çıkmşsn. . Ama nie bi resimde yüzünü kapatmşsnda diğerinde öyle bişey yok :S
Ayrıca hırkalı halinde çok hoşş yanlz botlarını minnacık aşağı indirsende azcık daha elbisenle arasnda mesafe olsa çok daha güzel olurdu opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…