Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim canım arada resimler çıkmıyor bende şikayetciyim bu durumdan mersi tatlımopuyorumnanaktan

tutim senin rengine göre mutlaka bulunur
kolay bir renk ve tek renk
asıl bizim gibilerin işi zor
35 tl falansa almayanı dövsünler ulann sempatiksalakcinni

tutim senin rengine göre mutlaka bulunur
kolay bir renk ve tek renk
asıl bizim gibilerin işi zor
35 tl falansa almayanı dövsünler ulann sempatiksalakcinni

kuzum bulurum ama ton farkı olur illaki gerçi gerçek saç olunca kendi saç tonuma boyatırım dip boyaya gittiğimde ama işte internette alışveriş yapmaya çekiniyorum ucuz olur ama gerçek insan saçı çıkmaz genelde benim başıma gelir böyle aksilikler

xzgi canimm sana öpücük gönderiyorum
beste2006 sanada tsk ediyorum tatli yorum icin

sanırım deneyeceğimmmm canım...
bu arada takma kahkül kullanan varmı aranızda ona merak sardım ben bu ara saçımı kahkül kestirmeye korkuyorum...
boshayallersmile

ballı kurabıyem ben kestırdım nısanlım sevıyor dıye ( ben kahkulden nefret ederım) askerde ya zıyarete gıderken ona moral olsun dedım,kestırdım ewdeyken ıkı yandan tokayla tutturuyorum cok komık oluyor ama napayım sevmıyorum anlımı kasıntırıyor:) eger kahkul sevmıyorsan sakın kestırme :umursamaz:

ballı kuyabiyen kuyban ossun sana kuzum...
sana yakışır kahkül şekerim bana yakışıp yakışmayacağı bile belli değil benimki maksat fuzurilik hehehehe nerde ne çıkmış illa bende olması lazım çıt çıt aldım 1 kere taktım attım kenara kesin kahkülde öyle olcak ama almassam içim içimi yer...
kuzum enişte ne zaman geliyor askerden allah kavuştursun bebem bende ağustosta yollicam 5 ay of offffffffffffffffffff allah yardımcısı olsun eniştenin canım sayılı gün geçer...

bir kaç gündür sadece pijamalı evde oldugum için pijamalı fotomu koyuyorum :hulya:
sakat makat demeden yarın akşam Ankara'ya nişanlımı asker ziyaretine gidiyorum 3 gün bol bol çektirir,huzurlarınıza sunarım :kedi:

Artık boynumdan cıkarmadıgım nazar boncuklu kolyem -tatlicadiarzu-

off seninde şimdiden Allah yardımcın olsun ballı kurabıyem bilmiyorumkismile
bizimkiside kısa dönem aralık'ta gitti şimdi 52 günü kaldı,hergün facebook'tan şafak düşüyorum :lepi: hem yarın akşam gidiyorum evci izni almış,beraberiz pazara kadar.İnşallah seninkide yakın bir yere düşerde zırt pırt gidersin canım :lepi:

Şenizxzgi ayva göbüşü mü yaptın yawyum yata yata kaydirigubbakcemile3 her halinle güzelsin canım benim Şeniz
demoty siyah ve griler yakışmış..

kuşum değnekli halin bile güzel şu üstündeki boleroya bittim çok tatlı ya sanada çok yakışmışşş...
amin canım inşallah benimkinin kütüğü adanada zaten kendisi adanada yaşıyor şuan bile ayrıyız ah ahhhhhhh aramızda yollar var ama askerlik olunca istanbula düşme ihtimali yüksekmiş hayırlısı ne ise o olsun canım...
haydi bakalım sizede iyi eğlenceler canım enişteyle güzel vakit geçirirsiniz umarım dikkat et canım kendine rahatsızsın zaten çok yorma kendini olurmu ???
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…