Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tugibi çok sıksın. . Elbisenin rengi çok hoş ve tenine aşırı derecede yakışmş. . . olumunekankayizsmile
Nilüfer çok tatlı çıkmşsn. . Ama nie bi resimde yüzünü kapatmşsnda diğerinde öyle bişey yok :S
Ayrıca hırkalı halinde çok hoşş yanlz botlarını minnacık aşağı indirsende azcık daha elbisenle arasnda mesafe olsa çok daha güzel olurdu opuyorumnanaktan

canım orda kendi kendime resim çektimya aptal bir ifade vardı yüzümde o yüzden kapattım
çizmelerimi kırdığım zamanda elbisem kısa olduğu için çok dikkat çekiyoo oyüzden kırmadım..

uzun zaman sora bende eklim
dün görümcemin gelin mevlütü vardı

755.jpg

nnilüfern boshayallersmile

kız nilüfer şu görümcenin bişeyleri olmasa endamını göremicez valla sempatiksalakcinni
çok tarz olmuşsun :asigim:

kız nilüfer şu görümcenin bişeyleri olmasa endamını göremicez valla sempatiksalakcinni
çok tarz olmuşsun :asigim:

SAOL CANIM BENİMMteşekkürler
ya biliyosun şirkette kurumsalızz hergün aynı şeyleri giydiğim içinn ancak böle günlerde giyince koyabiliyorum.birde pazar günlerim var tabi oda spor oluyor geneldeboshayallersmile

bende çok istiyom ehrgün çekem koyam ama sürekli aynı kıyafet sıkılabilirsinizohaoldumsmile

tugibu bayıldım sana maşşallah kıyafetin rengi çok asil duruyo
xzgi inş daha iyisindir bence gayet zayıf duruyosun şimdiden hayırlı yolculuklar
demothy çok tatlısın yine çok şıksın
kafam karıştı okadar çok kişi varki çok fazla geriye gidemedim affola hepiniz çok şıksınız

tesekkur ederım canım benım opuyorumnanaktan

tweety woww cok seksı ve guzel olsaymıssın kaydirigubbakcemile3
nilüfercim ilk resimde dısardakı halın herhalde cok begendım,ikinci resimdekide evdeki halin galiba o kombinide cok begendim,kusursuz bana gore :nazar:

nilüfercim ilk resimde dısardakı halın herhalde cok begendım,ikinci resimdekide evdeki halin galiba o kombinide cok begendim,kusursuz bana gore :nazar:

teşekkürler canım benimmopuyorumnanaktan

kuşum değnekli halin bile güzel şu üstündeki boleroya bittim çok tatlı ya sanada çok yakışmışşş...
amin canım inşallah benimkinin kütüğü adanada zaten kendisi adanada yaşıyor şuan bile ayrıyız ah ahhhhhhh aramızda yollar var ama askerlik olunca istanbula düşme ihtimali yüksekmiş hayırlısı ne ise o olsun canım...
haydi bakalım sizede iyi eğlenceler canım enişteyle güzel vakit geçirirsiniz umarım dikkat et canım kendine rahatsızsın zaten çok yorma kendini olurmu ???
opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımıniçi,inşallah her şey istediğiniz gibi olur bilmiyorumkismile
merak etme çok yormam kendimi,zaten dısarı cıkıp gezemem,otelde otururum 3 gün kaydirigubbakcemile3

twetty84 cok seksu gözüküyorsun kiss

nnilüfer babetlerin cok hosuma gitti benim elibse hirkali daha hos durmus
teşekkürler..canım
twetty cnm gercekten "ah su cazıben" fotodanda bellı oluyor tatlım cok gusel cıkmıssın:)
mersi canım çok şekersin :kedi:
tivitim ikizler göz alıyor hiçbirşey göremiyommmmm :jeyyar: :roflol:
kaydirigubbakcemile3

:kedi:eek:puyorumnanaktan

X