Bugün ne giydin? Çek görelim..

cennetimkokulum içime giydiğim badiler şeyy
hani çamaşırcılarda likralı dikişsiz kumaştan alt çamaşırlar atletler yapıyolarya onlardan giyiyorum canım yada kare yakalı penya badi

olsun bıtanem sen yınede zahmet olmassa eger bır ara resımlerını at bende goruyorum atletlerı ama kotu kalıtesız oluyorlar yada yakalrı senınkı gıbı derllı toplu olmuyor

tugibu çok güzel bir elbise bayıldım valla, aslında bu rengi hiç sevmem ama sana çok yakışmış ten renginden heralde e fizik de güzel tabi zemuszemus

bugun burasi ne kadar sessiz böyle .... birazcik kipirdama getirelim , gerci sabah canim twettyim adrenalin komasina soktu hepimizi ... bi sallandik kk bomladi..

twetty hırkanın ve bluzunun modeli çok hoşmuş, biraz açıkmış ama sana yakışmış :kedi:

bugun ben..

hepinize iyi aksamlar iyi geceler..

icimden görünen siyah badiyi elestirenler olacaktir kesin ama dekolte yasak :))

Son düzenleme:
tweety güzel olmussunzemuszemus
teşekkürler lovely:kedi:
nilüferin elbisede çok cici olmuşun hele hırkan çok güzel
twetty wuvvv diyorum
opuyorumnanaktan
bugun burasi ne kadar sessiz böyle .... birazcik kipirdama getirelim , gerci sabah canim twettyim adrenalin komasina soktu hepimizi ... bi sallandik kk bomladi..
gece gece hiç güleceğim yoktu selayım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
twetty hırkanın ve bluzunun modeli çok hoşmuş, biraz açıkmış ama sana yakışmış :kedi:

mersi hantürk beğenmene sevindim :kedi:

selayhus hırkan harika canım benim çok beğendim eyvahedigeldismile kız o badinin altındakileri merak ettim şimdi kaydirigubbakcemile3

rabarba üstündeki nedir elbise mi ne olduğunu anlayamadım dabilmiyorumkismile

selayhus.... canımmm çok tatlı olmuşsun.. gömleğin özellikle çok güzel..ve zarifsinnn...diğer birçok arkadaşın resmini değilde çarpıları görüyorum kaydirigubbakcemile3

selayhus bnce çok hoş olmuşsun badin hiçde tuhaf değil hatta bütünlük sağlamış
tsk ederim

selayhus.... canımmm çok tatlı olmuşsun.. gömleğin özellikle çok güzel..ve zarifsinnn...diğer birçok arkadaşın resmini değilde çarpıları görüyorum kaydirigubbakcemile3

bestecim sagol canimolumunekankayizsmile

twettyciim fazla merak hic iyi degil bebisim :)) sagol yorumun icin:dance:

cennetim yarın çekip ekliyorum
benimkilerde çok derli toplu durmuyor işyerinde eğilip kalkarken açılmasın diye bende gerdirip styn askısına toplu iğneyle iğleniyorum bazen kaydirigubbakcemile3

selayhus bişeyi söylemem gerekli
kumaş pantolonu kottan ketenden falandan filandan herşeyden iyi taşımışsın süper olmuşş
gömleğin altına beyaz badide giyebilirdin şekercim maksat dekolte kapatmaksa bilirim o durumları :)))
hırkanda çok şıkmış beyaaaa

selayhusum ne diyim ki şimdi ben sana pantolonunda gomlegınde cok guzel olmus hele hırkayla gomlek cok daha guzel olmus a.s.

tsk ederim canim iki gündür is yerine gidip geliyorum islerim icin artik temelli baslayinca SIK SIK kumasta giyerim , badi konusundada insan kendinden biliyor iste .

twettyme özel poz vercem :)

xzgicim canimciiim tatlim cok tsk ederim simarttin beni :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…