Bugün ne giydin? Çek görelim..

kizlarr hangi birinize yorum yapsamki bilmiyorumkismile
Demoty Rockers kkontess BarbieveKen her$eyinizle çok biyendim opuyorumnanaktan

dünki ben

dsc06553.jpg
dsc06554g.jpg

zümra şalın çok hoşuma gitti=)kaydirigubbakcemile5

dükkanı ben açim ama beautyjinn seni çok beğendim iletiyim , saç modelin çok hoş olmuş boshayallersmile dün iftar sonrası dışarda bir kahve içip eve doğru yürürkenn

sizi burdan takip ediyorum, hangi kıyafeti giyerseniz giyin çok şık taşıyorsunuz. fiziğiniz zaten çok güzel ama bu taşıma meselesi fiziktenmi saçlardanmı çözemedim :) herzamanki gibi şıksınız

Canımın içi :kedi: Bizde o farlı gözlerle dışarı çıkmıyoruz hayatım eyvahedigeldismile
senin için adım adım eklerimm barbie'm :asigim: hiç problem değil Şeniz

barbivekenim ne kadar alimli olmusun yürüyüsün havan kolyeni bile :KK1: yakistirdim sana cok tatlisin yaa acayip bir pozitif eletktirik aliyorum senden delikafadulden delikafadulden

Barbie çok güzel saçların, duruşun, endamın yeter..ben bu renk kotların üstüne siyahı pek yakıştıramadığım için kombini pek beğenmedim :1no2: bir de kolye pembe çanta taba pek uymamış canım yerimseniben

cAnım herşey uyumlu olcak diye bişey yok zıt renkler de giyilebilir ben severim rengarenk giymeyi mesela :kedi:

cingen gibim sempatiksalakcinni
(ya ben burda geyik yapıyorum vala uyarı alcam daha da yorum yok size ) olumunekankayizsmile

saçlarının rengine ba-yıl-dım! (tam rengini sölersen sevinirim)
sanada çok yakışmış..
giyim konusunda zaten seni takip ediorum oldukça zevkli giyiniyosun..

bu benim hoşuma gitti işte=)CADIARZU

Barbicik uyumsuz ama güzel olmusun ) saclarini cok begendim..

Beautiyjinnn saclarini daha co kbegendim.

barbim hepsini beğendim ama ayrı ayrı,bi uyum yakalayamadım bebeğim prd:kedi::nazar:

beautyjinn elbise ayakkabılar ve saçların hepsi harika olmuş bileklerin çok boş kalmış ama
barbim senin yürüyüşünü yesinler havalı hatun üstündekine ve kolyene bayıldım o pantolon olmamış ama geçen giydiğin açık renk skinny mesela daha iyi olurmuş bence yada beyaz

Barbie, masallah saclarin cok guzel :nazar:

sizi burdan takip ediyorum, hangi kıyafeti giyerseniz giyin çok şık taşıyorsunuz. fiziğiniz zaten çok güzel ama bu taşıma meselesi fiziktenmi saçlardanmı çözemedim :) herzamanki gibi şıksınız

kızlarr herkese tşkler.. iftardan sonra evin yakınlarında biyere gittik , dobişleşmiş bünyeme ne bulduydsam geçirdim pek özenmemiştim , elimdekide çüzdanım çanta deel :KK1::KK1:

saç rengimi soranlar inanın bilmiyorum :kedi: kuafor istediim bi renk ypamadı tek renk boyadı biraz aktı bu hale geldi

selayımmmm ŞenizŞeniz

izleyici olarak vaktim oldukça takip etmeye çalışıyorum giyim tarzına bayıldımm çok güzel bir bayansınn:nazar:
saç rengini soracaktım sende bilmiyormuşsun daha önceki sayfalarda bal köpüğü rengine boyamışssın sarının üsütne bal köpüğü boyasam nasıl olur acaba bi fikir verebilirmisin canım:umursamaz:

Zumra Hos sade olmusun canim renkleri Begendim
Gulcin saclarin hayirli olsun
Barbim boshayallersmile

fazla geçmişe bakamadım.barbie ,demoty,zümra,kontes,rockes hepiniz şıksınız hanımlar.yanlız barbieveken saçların güzel hoş.bişey sorcam ekmi var saçında yani postişl.mrk ettim.çok sık ve gür maşallah.senin bu rengin benim ana rengim.ama sana daha çok yakışmış.güle güle kullan:1hug::1hug::nazar:

gardenya 02
selayhus
tşk ederim kızlar.saçımı bu kadar kısa kestirmemin sebebi beceriksiz kuaförün hayatımda 2.kez boyattığım saçlarımı yakıp yıpratması.6 ayın için tam 9 kes değik şekillerde kestirmek zorunda kaldım belimde olan saçlarımı bu hale getirdilerr.. sağolsunlar.

gardenya 02
selayhus
tşk ederim kızlar.saçımı bu kadar kısa kestirmemin sebebi beceriksiz kuaförün hayatımda 2.kez boyattığım saçlarımı yakıp yıpratması.6 ayın için tam 9 kes değik şekillerde kestirmek zorunda kaldım belimde olan saçlarımı bu hale getirdilerr.. sağolsunlar.

saçlarımın kendi rengiydi bu :KK43: yıpranmadan parlaklığını kaybetmeden öncee
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

zümra her zamanki gibi kombin harika
december rengarenk tam sevdiğim bir tarz
tanya elbisen çok yakışmış

gülçin saçlarının rengi çok güzelmilş
kıyafetlerinlede güzel görünüyorsun canımm

guerillatanya çok şekersin çok

barbim herhalinle güzelsin maşallah
sadece kolye hoşuma gitmedi
saçların yine yakıyor

beautyjinn çok hoş görünüyorsun