Bugün ne giydin? Çek görelim..

makkaj mı :KK1: fardan falan hazetmediğim için pek, göz makyajım genelde aynıdır göksucumm , ama senden liner çekmeyi öğrenmek isterim hemdeeee çokk :kedi:

Canımın içi :kedi: Bizde o farlı gözlerle dışarı çıkmıyoruz hayatım eyvahedigeldismile
senin için adım adım eklerimm barbie'm :asigim: hiç problem değil Şeniz

barbivekenim ne kadar alimli olmusun yürüyüsün havan kolyeni bile :KK1: yakistirdim sana cok tatlisin yaa acayip bir pozitif eletktirik aliyorum senden delikafadulden delikafadulden

Barbie çok güzel saçların, duruşun, endamın yeter..ben bu renk kotların üstüne siyahı pek yakıştıramadığım için kombini pek beğenmedim :1no2: bir de kolye pembe çanta taba pek uymamış canım yerimseniben

cAnım herşey uyumlu olcak diye bişey yok zıt renkler de giyilebilir ben severim rengarenk giymeyi mesela :kedi:

cingen gibim sempatiksalakcinni
(ya ben burda geyik yapıyorum vala uyarı alcam daha da yorum yok size ) olumunekankayizsmile

rockerx bluzünle ayakkabıların çok hoşmuş keşke o askılar gözükmeseymiş bluzün daha hoş dururmuş
demothy pantolon aslında güzelmiş ama boyu mu uzun gelmiş üstünde çok mu bol durmuş bilemedim bacaklarını kısa ve kilolu göstermiş ama şapkan çok yakışmış
ildemm göbüş çıkmış maşallah pembe tuniğin çok şekermiş
kuzeymila sade ve hoş görünüyorsun elbise yakışmış terlikler heralde ev terliği dimi
kontess çok hoş olmuşsun canım elbise çok yakışmış kırmızı yada koyu pembe oje daha hoş olurmuş bence bu renk çok soğuk olmuş elbise zaten gri ve nötr çok aykırı olmamış daha kapatmış aksine

evet cnm ev terliği,unutmuşum ayakkabı giymeyi:)

rocker sonunda döndün sahalara :))
çok beğendim canımm

kuzeymila çok hoş olmuşsun

ildemm oy maşallah çok tatlı olmuşsun

kontes saçlarına bayıldım elbisede çok yakışmış canım

demoty çok tatlısın yine

kuzeymila elbiseni beğendim

ildem bebeğin hayırlı olsun sağlıkla inşallah

rokers çok güzel bir fiziğin var canım maşallah...

demoty çok rahat görünüyorsun çok hoş

teşekkürler hayatım..

bm pembelere burunme seker gıbı
rockerx ayakkabıların cok guzel etekte yakısmıs
kuzeymilacım elbısen guzel
kontescım dekoltene ve sac bantına bayıldım
gecekı kıyafetındede elbısen sade ve guzel sade seylerı severım bılırsın
takılara hıc yorum yapmıyorum :KK1:
yenı papılerını gıymıssın gule gule gıy bebem
saclarında cok guzel olmus
ıldem senı nedense goremedım
demetcım bende bol pant cok sewıyorum
o rahatlıktan sonra goruntusu gozume batmıyor cok cırkın bıle olsa
ama sennkısı degıl cok yakısmıs sadece sapkanı sevmedım

çok mersi xzgicim,senide forumda görüodum sende çok hoşsun...

demothy spor ve sade olmuşsun canım,beyazla da hoş olmuşsundur ama bu renkle de uymuş canım yerimseniben
plaj kontesi harikasın aklinialirimsmile
rockers fiziğin çok güzel boshayallersmile beyaz mini süper olmuş bayanssulusmile
kuzeymila elbisen güzelmiş canım,ama terliklerin ev içindi herhalde :KK1:
miha canım topuklu yerine başka bi ayakkabıyla pantolonun daha hoş dururdu canım bana göre.. ama sen beğendiysen sorun yok tatlım kaydirigubbakcemile5

evet cnm..teşekkürler..

rockers bayıldım valla eteğin çok hoş durmuşş takın tırnaklar ayakkabı hepsi şahane.kuzeymila ve demothy çok güzel görünüorsunuz.kkontess elbisene bayıldım şekerim ayakkabılarını resimde çok sevmemiştimm ama ayağında hakkaten harika duuyor. ayrıca yeşil ocelere de bayılıommm hoş olmuşşş
çok mersiii....

ROCKERX, KUZEYMİLA. KONTESS,ve DEMOTY:lepi:alkisalkisalkis:nazar::nazar:

sağol cnm benim :)

dükkanı ben açim ama beautyjinn seni çok beğendim iletiyim , saç modelin çok hoş olmuş boshayallersmile dün iftar sonrası dışarda bir kahve içip eve doğru yürürkenn

saçlarının rengine ba-yıl-dım! (tam rengini sölersen sevinirim)
sanada çok yakışmış..
giyim konusunda zaten seni takip ediorum oldukça zevkli giyiniyosun..

Barbicik uyumsuz ama güzel olmusun ) saclarini cok begendim..

Beautiyjinnn saclarini daha co kbegendim.

canlarım beğenen ve eleştiren herkeslere çok teşekkür ederim...
tek tek alıntı yapamadım çok karışcak ortalık diye:kedi:

selayhus'um boyum 168 bitanem a.s
tuti'cim o ojeden var bende bebişimm,cidden süper canlı bir renk,harika duruyorr:kedi:
babyke'cim saçlarımı maşa ile yaptım canım :kedi:
ezgicimmm,takı düşmanı hatunum benim:roflol:
casmin'im sadec cila + açık papi giymem hiç.(sayılıdır öyle giydiğim) illa ki bi oje,bi renk olsun isterim ayakta a.s

kırmızı oje diyenler olmuş,pek kullanmıyorum ben kırmızı oje.ki tatile gelirken getirmemişim bile:1shok:

beautyjinn elbise ayakkabılar ve saçların hepsi harika olmuş bileklerin çok boş kalmış ama
barbim senin yürüyüşünü yesinler havalı hatun üstündekine ve kolyene bayıldım o pantolon olmamış ama geçen giydiğin açık renk skinny mesela daha iyi olurmuş bence yada beyaz

kizlarr hangi birinize yorum yapsamki bilmiyorumkismile
Demoty Rockers kkontess BarbieveKen her$eyinizle çok biyendim opuyorumnanaktan

dünki ben

dsc06553.jpg
dsc06554g.jpg

3370.jpg

bu da benim dün giydiklerim kızLaaar...

hava bozdu artık tabi açık saçık giyinmeLerde bitiyo:a015:

X