Bugün ne giydin? Çek görelim..

demotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii harikasin fistigim yine,düsük bel pantalon süper durmus.

zati ince bellilerde ayri bi güzel durur,evet beyaz atlet daha güzel durmustur eminim ama böylede aykiri

olmamis.ohh koycan elleri cebine gezicen vallahi tam benlik bayildim pantalona..

kontesss elbisende saclarinda harika bukez...

çilenkkkkk guzum guzum bu çıtırlara taş çıkartırsın bebem hemde anne olmana rağmen hani senin paylaşımların beklyim gerçi seni görmekten bıktım ama hahahhahaha:roflol::roflol:seviyim seni bebemmm arkimmmmm=)alsanaalsanasmileolumunekankayizsmileŞeniz

çilenkkkkk guzum guzum bu çıtırlara taş çıkartırsın bebem hemde anne olmana rağmen hani senin paylaşımların beklyim gerçi seni görmekten bıktım ama hahahhahaha:roflol::roflol:seviyim seni bebemmm arkimmmmm=)alsanaalsanasmileolumunekankayizsmileŞeniz

cok bakimsiz bi haldeyim yav,sacimi basimi düzelttiriiyim döncem sahalara..

bende seni seiyim ama su demotiden sevilmiycek paci degil dimi?pek sevimli vallahi.

buyrun kızlar tatılımden bı kareeeopuyorumnanaktan

img0111ta.jpg

img0108bw.jpg

sade bi elbise tercih ettim bugünde:) paçozluğum gittii sanırımzemuszemus

Selaaam kizlaar uzuuun bi aradan sonra Biz geLdiiik :emir_bebek: :CüvCüv:

İftar vakti kimsecikler kalmamış burda , bende ekleyip kaçiyim :kedi: pantolon fotoğraflarda istediğim gibi çıkmamış ,çok beğenerek aldım sempatiksalakcinni ,yandan bakılınca şalvarı andırıyo önden kanvas gibi değüşük yanii ..üstümde beyaz atlet vardı ama ben sakar olduğum için üstüne meyve suyu döktüm Allahtan içime gri atleti giymiştim öylece geçirdim koca günü akannehir​

rappz.jpg
,
rapk.jpg
,
rappp.jpg

ÖpÜcÜkssss Şeniz

benim adım yar çok merci bebişimm :kedi:

bu da bu geceki kombinim.
ojelerimi beğenmeyeceksiniz muhtemelen ama kombine bir aykırılık eklemem gerekiyordusempatiksalakcinni

bende seni seiyim ama su demotiden sevilmiycek paci degil dimi?pek sevimli vallahi.

rockers bayıldım valla eteğin çok hoş durmuşş takın tırnaklar ayakkabı hepsi şahane.kuzeymila ve demothy çok güzel görünüorsunuz.kkontess elbisene bayıldım şekerim ayakkabılarını resimde çok sevmemiştimm ama ayağında hakkaten harika duuyor. ayrıca yeşil ocelere de bayılıommm hoş olmuşşş

alıntıyı yeni öğrenmiştim de beceremedim resimleri de almışım görüntü kirliğinden ve cahıllığımdan dolayı özür dilerimmm:roflol:

bak bacım hem güzel hem akıllı hem zevk abidesi Şenizaslında sinir olurum benden güzel benden akıllı ve benden zevkli olanlara ama Çok üzgünüm çoook:roflol:demott bacım başkaa hahahahhaha demoşum gece gece andık seniii=P:1shok:

çilenkim bu arada kusura kalma ama zati harikasın ne o bakımsızım bilmem ne=(ohaoldumsmilebende saçlarımı boyatıyım kestirim bende döncem sahalara-tatlicadiarzu- bütün kilolarımla hemde bangırrr bangırrr gümbürrrr gümbürrrrrr hahahhahahaha:roflol::roflol:

demooty zayıflamıısn çok eskiyee göreee siyah şaçda çok hoş olmuş yüüüznü açmışş kilon 50 felanmıı olduu

jade çok ğ<üelisn canım:1hug:

kuzeymila elbiseni beğendim

ildem bebeğin hayırlı olsun sağlıkla inşallah

rokers çok güzel bir fiziğin var canım maşallah...

demoty çok rahat görünüyorsun çok hoş

cokincesın tesekkurler canımmm

bm pembelere burunme seker gıbı
rockerx ayakkabıların cok guzel etekte yakısmıs
kuzeymilacım elbısen guzel
kontescım dekoltene ve sac bantına bayıldım
gecekı kıyafetındede elbısen sade ve guzel sade seylerı severım bılırsın
takılara hıc yorum yapmıyorum :KK1:
yenı papılerını gıymıssın gule gule gıy bebem
saclarında cok guzel olmus
ıldem senı nedense goremedım
demetcım bende bol pant cok sewıyorum
o rahatlıktan sonra goruntusu gozume batmıyor cok cırkın bıle olsa
ama sennkısı degıl cok yakısmıs sadece sapkanı sevmedım

demothy spor ve sade olmuşsun canım,beyazla da hoş olmuşsundur ama bu renkle de uymuş canım yerimseniben
plaj kontesi harikasın aklinialirimsmile
rockers fiziğin çok güzel boshayallersmile beyaz mini süper olmuş bayanssulusmile
kuzeymila elbisen güzelmiş canım,ama terliklerin ev içindi herhalde :KK1:
miha canım topuklu yerine başka bi ayakkabıyla pantolonun daha hoş dururdu canım bana göre.. ama sen beğendiysen sorun yok tatlım kaydirigubbakcemile5

rockers bayıldım valla eteğin çok hoş durmuşş takın tırnaklar ayakkabı hepsi şahane.kuzeymila ve demothy çok güzel görünüorsunuz.kkontess elbisene bayıldım şekerim ayakkabılarını resimde çok sevmemiştimm ama ayağında hakkaten harika duuyor. ayrıca yeşil ocelere de bayılıommm hoş olmuşşş

ROCKERX, KUZEYMİLA. KONTESS,ve DEMOTY:lepi:alkisalkisalkis:nazar::nazar:

cok mersı hepınıze sewgılerropuyorumnanaktan

demothy bol pant sewmedıgım halde cok guzel olmus bakakaldım sekerımboshayallersmile
sen benı masrafa sokuon ama bende sımdı almak ıstıorum:umursamaz:
kkontes elbısen hersey cok uyumlu senınde soledıgın gıbı ojenın rengı bıraz olmamıs gbı ama sen sewıosun sık goruorum o yuzden problem yokhihoyyyt

dükkanı ben açim ama beautyjinn seni çok beğendim iletiyim , saç modelin çok hoş olmuş boshayallersmile dün iftar sonrası dışarda bir kahve içip eve doğru yürürkenn

Bİr gün makyaj topiğine de bekliyoruz seni hayatım :kedi:

makkaj mı :KK1: fardan falan hazetmediğim için pek, göz makyajım genelde aynıdır göksucumm , ama senden liner çekmeyi öğrenmek isterim hemdeeee çokk :kedi:

Teşekkür ederim barbiecim bende senin saçlarına bayıldım opuyorumnanaktan ayrıca clutch çantanda çok hoşmuş :KK66:

tşk ederim:asigim:

X