Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayy :)) sendemi kuaförzede oldunn kuu
olsun fresh bi hava katmis ama.. biraz böyle kullan..

ben de en son karamel istedigimde visne rengi gibi bise cikarmislardi ortaya..
iste sonrasi malum.. saclarim yandi fln :)) simdi kisalar..

off seninki çok kötü olmuş ya.
ben dua ediyorum. yıkadıkça aksın diye. umarım akar...

Resimlerde gayet zarif duruyorsun ama bu kilolu halinmi?

hossun ama söylemeden uyumayim..

bisiklet ben de alamyı düşündüm de basenleri genişleityo die duydum. benim de sorunum basen zaten ödüm patladı gorilla gibi klırım die. callenitics indirdim ben bi de leslie yürüyüş proğramlarına başlıcam bayramdan sonra. sevgilim askerden gelince de sürprüüzzzz dicemmm:asigim:
valla eğer düşünürsen birbirimize destek oluruz hallederis her şeyleri.

bisiklet ben de alamyı düşündüm de basenleri genişleityo die duydum. benim de sorunum basen zaten ödüm patladı gorilla gibi klırım die. callenitics indirdim ben bi de leslie yürüyüş proğramlarına başlıcam bayramdan sonra. sevgilim askerden gelince de sürprüüzzzz dicemmm:asigim:

tamam canım. verelim şu fazlaları:))

olurr valla yuppi yanıma yandaş buldum. var mı başka bize katılmak isteyennn:roflol:

ne yapacaksınız kızlar bendede basen var ama ne yap tıysam ben basenleri eritemedim 1 yıl duvara bile vurdumdelikafaduldengenede erimediler ,ama hadi bakalım sizle birlikte yeni bir yol bulurum inşlh buradan takip edemezsem size zahmet özl bilgilendirirmisiniz benide ,iyi geceler kızlarboshayallersmile

Okypete tulumunu pembe dolapta görmüs ve cok begenmistim;
üstünde cok güzel durmus.
Gayet güzel bir kombin olmus, cok havali olmussun:nazar:

bugünde ben böyleydim.

1000859y.jpg
.

1000884r.jpg

iyide ben basen göremedim şık olmulun kıyafetlerin yakışmış sanaboshayallersmile

delikafadulden delikafadulden delikafadulden oopitipiti şahane olmuşsunnn
çok beğendim ve çok havalı :eek:
tam bir toprak kadınısın
ren seçimlerinle bu çok belli oluyo hihoyyyt

ne yapacaksınız kızlar bendede basen var ama ne yap tıysam ben basenleri eritemedim 1 yıl duvara bile vurdumdelikafaduldengenede erimediler ,ama hadi bakalım sizle birlikte yeni bir yol bulurum inşlh buradan takip edemezsem size zahmet özl bilgilendirirmisiniz benide ,iyi geceler kızlarboshayallersmile

tamam canım haber veriris bayramdan sonra başlıcaz yılmak yok yolaa devammm gitsin basenler gelsinn daracık pantullarrrrkafamçokkarıştısanki böleyken giymios da:KK70:
ben de vururdum duvarlara da morluktan öte bana bişi katmadı.callaniticsle başarıcaz görürsünüz.. ii gecler canımmm

okypete beğendim tarzını ve kıyafetini çok hoş durmuş bence daha önce hiç görmemişmiydim ben senin fotonu acaba

Barbi sana bayıldım yaaa maşallah tarzın süper bana yakın :)
Saçlarında süper

delikafadulden delikafadulden delikafadulden oopitipiti şahane olmuşsunnn
çok beğendim ve çok havalı :eek:
tam bir toprak kadınısın
ren seçimlerinle bu çok belli oluyo hihoyyyt

sağol tatlım. burçtaşım benim...
değilmi ..
tam toprak grubunun tarzı...
başak burcu işte. böyleyiz bizler..

okypete beğendim tarzını ve kıyafetini çok hoş durmuş bence daha önce hiç görmemişmiydim ben senin fotonu acaba

Barbi sana bayıldım yaaa maşallah tarzın süper bana yakın :)
Saçlarında süper

teşekkürler.
aslında görmüş olmalısın.
buraya resim koydum bir kaç tane...

konuyu dağıtmadan sormak iztiyorum kızlar bende bayramdan sonra spora başlıcam yeni bi topikle başlayacaksanız bana da haber verin beraber başlayalım birlikden güç doğuyor gerçekden birde eğlenceli oluyor benimde göbek bölgesinde birikim var
Vermem lazım hafif bir diyet ve bol sporrrrr

X