Bugün ne giydin? Çek görelim..

Demothy ve tivitosum harika olmussunuz kizlar, bayildim sizlere:nazar:
Kombinler cok hos; üstünüzde de süper durmuslar...

B&M
sen de cok güzel olmussun canim, cok begendim:nazar:

tivity ;begendim elbiseni ama corapsiz daha güzel durur sanki.

kuzeymila;tarzin cok cici,tam benlik düsük bel pantalonlar tisört filan.pacozlugun hosuma gitti..

miha;cok incesin be güzelim pantalonda bilekelrini sarinca cok hos durmamis sanki.

cankiz50;cankizcim örtünme tarzini cok begeniyorum uyumlu ve sIksin.

b&m;pembe gömlekli bel senindi degilmi?cok zarifti cooooook.

çok çok mersiii zemuszemus
rockersss wuuuuuuuuuuuuuu diorum çok beğendim kombinini canım

kuzeymilayı beğendim elbise güzel fücudunda gayet güzel durmuş.milaya benden sevgiler ve azucuk bacakalrını yakaydın bacum =P

bacaklarını demek istedim bronz ten sana çok yakışırdı bu arada hataları düzeltmek için gerekli edit tuşumu kim çaldı=?

kontesim yaz sezonunu kapatmıycan galiba =)
plaja bile böyle bakımlı gidiyorsun helal olsun benden sana 10 numara canım bikinin rengi çok tatlıymışşşş

kontesim yaz sezonunu kapatmıycan galiba =)
plaja bile böyle bakımlı gidiyorsun helal olsun benden sana 10 numara canım bikinin rengi çok tatlıymışşşş

yok kuşum bu gidişle kapatmıycam gibikaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim bitanemm:kedi:Şeniz

kontesim aylardır tatildesin ama çok bronz değilsin ışıktan mı yoksa yanmıyomusun .. ben hemen bir günde yandığım için tuhaf geldi sempatiksalakcinni

kontesim aylardır tatildesin ama çok bronz değilsin ışıktan mı yoksa yanmıyomusun .. ben hemen bir günde yandığım için tuhaf geldi sempatiksalakcinni

ben yanmam kuşum
sadece azıcık rengim değişir,sarımsı olur ama bi kaç gün sonra eski rengime dönerim kaydirigubbakcemile3
beyaz tenliyim,o yüzden böyleboshayallersmile

İftar vakti kimsecikler kalmamış burda , bende ekleyip kaçiyim :kedi: pantolon fotoğraflarda istediğim gibi çıkmamış ,çok beğenerek aldım sempatiksalakcinni ,yandan bakılınca şalvarı andırıyo önden kanvas gibi değüşük yanii ..üstümde beyaz atlet vardı ama ben sakar olduğum için üstüne meyve suyu döktüm Allahtan içime gri atleti giymiştim öylece geçirdim koca günü akannehir​

rappz.jpg
,
rapk.jpg
,
rappp.jpg

ÖpÜcÜkssss Şeniz

miha paron canım ama pantolonunu hiç beğenmedim:bbo::kedi:
zevkine saygı duyuyorum sadece a.s.

tivity ;begendim elbiseni ama corapsiz daha güzel durur sanki.

kuzeymila;tarzin cok cici,tam benlik düsük bel pantalonlar tisört filan.pacozlugun hosuma gitti..

miha;cok incesin be güzelim pantalonda bilekelrini sarinca cok hos durmamis sanki.

cankiz50;cankizcim örtünme tarzini cok begeniyorum uyumlu ve sIksin.

b&m;pembe gömlekli bel senindi degilmi?cok zarifti cooooook.

evet pantolon herkesin begenecegi birsey degil :KK1: tesekkür ederim yorumunuz icin

kuzeymilayı beğendim elbise güzel fücudunda gayet güzel durmuş.milaya benden sevgiler ve azucuk bacakalrını yakaydın bacum =P

Sagol bitanem begenmene sevindim,aslinda suan cok olmasada bronz tenliyim solaryuma girdim bu yaz bi kac kere ama resimde ole cikti sanirsam.. Gerci naparsam yapim istedigim gibi yanmio bacaklarim:KK43:

Rockerx cok begendim seni; bastan asagiya cok hos olmussun:nazar:

Demothy gene cok hos olmussun (beyaz atletli hayal ederek):nazar:

Ildemm cok tatli görünüyorsun, bebisine de maasallah:nazar:

Kuzeymila pantolunlu halini de elbiseli halini de cok begendim:nazar:

Kkontesscim plaja giderken bile özenlisin:nazar:

Sağolun kızlar Şeniz dar pantolon haftasonları çok giymiyorum . rahatıma çok düşkünüm ya eyvahedigeldismile bide çok hareketliyim genelde eşofman bol kot zart zurt giyiyorum sempatiksalakcinni

ha bu arada demotimmmm hafta sonu rahatlığı efet ama ben sana KLASİİK İŞ ELBİSELERİNİ DAHA ÇOK YAKIŞTIRIYORUM SEN NE KADAR SPORTİFİM RAHATIM DESENDE KLASİK SÜPERSİN YEVVVRİMMM=)

Ama bana da acı CASMİNim boshayallersmile mecburen haftaiçi hep klasik mafoldumben .. şaka yapıyorum ya ,o zaman klasik giyindiğim zamanlar ekliyim sempatiksalakcinni

X