Bugün ne giydin? Çek görelim..

Evet yaa ben de sırf sağlıklı gözüksün hint hatunlarının saçları gibi parlak olsun die siyaha çeviricem Güle güle kullan yeni saçlarını hayatım Siyah saç insanı çıtı pıtı yapıyo vallazemuszemus

Zaten koyu renge dönmemin nedeni hep tv -tatlicadiarzu- bahar, bi de yer gök aşk dizisindeki havva ..Baktım da koyu renk cidden ayrı bişey ,yüz kaş göz daha ön planda çok teşekkür ederimmm Şeniz

inanamıyorum aynı şeyleri düşünmüşüz yaaaakaydirigubbakcemile5 Siyah 2010 modası 2011de sarı saçlar moda olucakmış O zaman üzülmeyiz inş milletin saçlarını görüplmaz:

barçman abla çok hoşsun yine
tebrik ediyorum mutlu huzurlu bir yuvaları olur inşallah
gelininde çok şanslı bu arada ablacım

zümra çok hoşsun yine, eşarbın çok güzelmiş

gamze belinay sade ve güzel görünüyorsun

evet şeker annem çok rahat
özellikle topuğundan ve bilek bağından dolayı tercih ettim
normal dolgu topuk gibi kaba durmuyor ve tam bilekten geçmediği için bağı,bilek kalınlığımı göz önüne sermiyor

barçman ablacım spor rhat ve hoş görünüyorsun, saç kesimine bayıldım saçların düz mü fön mü çekiyosun
zümra gayet uyumlu ve güzel olmuşsun

barçman ablacım spor rhat ve hoş görünüyorsun, saç kesimine bayıldım saçların düz mü fön mü çekiyosun
zümra gayet uyumlu ve güzel olmuşsun
Sağol canım benimŞeniz
saçlarım dalgalı bazen fön çekiyorum
Bazen köpükle dalgalı kullanıyorum ablacığım

borçman ablacım her zamanki gibisin çok tatlısın maşallahhhh
oğluna da hayat boyu mutluluklar şimdiden hayırlı olsun ablacım harika bi kayınvalidesi olacak gelinin çok şanslıı

beyaz melek maşallah canım anne oldun doğurdun şimdi yine eski halindesin vede çoook şıksın her zamanki gibi .....

guerilla tanya bu topicteki en güzel yüze sahipsin bence ...çok duru bir suratın var ...nazar değmesin...makyajsız da güzel olunabileceğinin asıl güzelliğin duru güzellik olduğunun bir göstergesisin bence ..ama biraz renklensen daha ii olacak gibi ...eminim renkli giyinmek sana çok yakışacaktır...

barçman ablacım herzamanki gibi harikasın
çok tebrik ediyorum,Allah bir yastıkta kocatsın,çok mutlu olsunlar

zümracım çok zevklisin,çok beğeniyorum seni

gamzecim yine sade ve güzelsin

barçman ablacım herzamanki gibi harikasın
çok tebrik ediyorum,Allah bir yastıkta kocatsın,çok mutlu olsunlar

zümracım çok zevklisin,çok beğeniyorum seni

gamzecim yine sade ve güzelsin

Sağol canım xezgim benimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…